Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

I gdzie ty upchasz ten zbiorniczek od poldka :mysli: chyba nie zamiast oryginału :wallbash:

Montaz sprysków to juz droga przetarta czytajac od poczatku ten wątek :good: Ja u siebie mam złożone wszystko na oryginalnych częściach łacznie ze zderzakiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie ty upchasz ten zbiorniczek od poldka :mysli: chyba nie zamiast oryginału :wallbash:

Montaz sprysków to juz droga przetarta czytajac od poczatku ten wątek :good: Ja u siebie mam złożone wszystko na oryginalnych częściach łacznie ze zderzakiem :naughty:

a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi :wink4:, i wyszło 300zł, także tragedii nie ma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z wymianą zderzaka wyszło niecałe 400zł :naughty: zbiorniczek juz miałem seryjnie :naughty: kompletne wrtyski z zaślepkami miałem za 160zł :decayed: i tylko potrzbna była wiązka i pompka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z wymianą zderzaka wyszło niecałe 400zł :naughty: zbiorniczek juz miałem seryjnie :naughty: kompletne wrtyski z zaślepkami miałem za 160zł :decayed: i tylko potrzbna była wiązka i pompka :gwizdanie:

no właśnie ale jakby trzeba było to kompletować po zwykłych pieniądzach, zaczynając od zera, to by sie troszkę nazbierało ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wszystko na Ori częściach nie koniecznie od Audi :wink4:, i wyszło 300zł, także tragedii nie ma :cool1:

co tak drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to drogo...

spryski 80zł

zbiornik 100zł

pompka 60zł

i pare inny duperelek, jak dla mnie cena znośna...tym bardziej że to ori graty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

kto reza spryski niech rwie okazje :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to macie ceny promocyjne

mnie zderzak kosztował 150 z orginalnymi otworami

zaślepki 37 za sztukę

druga pompka 100

w aso spryski z silniczkami 370 :shocked: bo na szrotach nie ma :disgust:

ja kupiłem spryski z zaślepkami od Skody Octavii 2 i jest :kox:, cena 80zł :cool1:

do mnie dzis przyszedl ori zbiornicek 4,5L na 2 pompki ( jedna dziurke trzebna dlubnac bo nie ma) zgadnijcie za ile? :kox:

30pln :gwizdanie:

kto reza spryski niech rwie okazje :tongue4:

http://moto.allegro.pl/item621478285_audi_a4_zbiorniczek_spryskiwaczy_z_pompka.html

dolna pomka jest na dysze od szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu panowie ma takie ori spryski od Octawi i takie widzialem w Golfach 4 czy podejda do audi bo i cena jest atrakcyjna i nie odstaja od zderzaka i ladnie wygladaja.One sie wysuwaja jak chce sie spryskac swiatla czy dobrze mysle..........

http://moto.allegro.pl/item634384797_octavia_ii_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp.html

Prosze o opinie tych spryskow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu panowie ma takie ori spryski od Octawi i takie widzialem w Golfach 4 czy podejda do audi bo i cena jest atrakcyjna i nie odstaja od zderzaka i ladnie wygladaja.One sie wysuwaja jak chce sie spryskac swiatla czy dobrze mysle..........

http://moto.allegro.pl/item634384797_octavia_ii_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp.html

Prosze o opinie tych spryskow,

było juz to na forum opisywane

je trzeba ułozyc w bardziej pochyło do dołu w przeciwnym razie nie wejdzie ci zderzak

ja takie montowałem u siebie od skody

troche rezania jest trzeba specjalne łapy dorobic z blachy itd

ja musiałem troche obciąć kierownice od intercolera i krawędz klaksonu usunąc aby to pasowało

w octavi spryski idą prostopadle do swiatła, a w audi musisz to ustawić pod katem tak aby nie zasłaniały promienia swietlnego jak je załaczysz w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

Ale w niczym nie przeszkadzaja i dobrze sie spisuja tylko trza dorobic blaszki odpowiednie by podeszly pod zderzak i ustawic pod odpowiednim katem czy tak.

prosze jeszcze o jakies rady co do matazu z gory dziekuje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P

nikomu nie podsyłaj tylko wstawiaj na Warsztat :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesle ci w nastepnym tygodniu fotki z rezania:P

mam nadzieje ze kolega slepy sie nie obrazi bo dobra robota :good:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5c888c23ae32817d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...