Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item826127816_spryskiwacze_pompka_zbiorniczek_audi_s4_2000r.html

komplecik do sprysków ORI od S4, cena dość zachęcająca, ja za mój komplet dałem 300zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item826127816_spryskiwacze_pompka_zbiorniczek_audi_s4_2000r.html

komplecik do sprysków ORI od S4, cena dość zachęcająca, ja za mój komplet dałem 300zł :gwizdanie:

:) lepiej dać 160. od śkody................................ :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu masz wszystko, dysze zaślepki, wężę, pompki, zbiornik... a do tych 160 musisz jeszcze trochę dołożyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem tak ja w seri miałem zbiornik 4,5 l ,i to wszystko co wydałem to 160 komplet spryskow plus 2 m b węza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe o jakim małym pęknięciu napisano na tej aukcji :mysli: . Jesli to małe peknięcie to po prostu przeciek... to przemyślcie to jeszcze raz. Cały zestaw oprócz jednej dyszy... to jak by 3/4 zestawu :decayed:

to wygląda na duze pękniecie a tam sa duze siły wiec to odpada

nie zamontujesz tych dysz z allegro jak nie masz ori zderzaka przygotowanego pod spryski :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje koszty opisałem wcześniej. Największym był ori zbiornik 6,5 L na dwie pompki, ale teraz widze że to opłacalny wydatek (wcześniej miałem 3,5L).

PS. Od dziś mam zenonki 4300k. Kurde jak piknie świcą. Byłem oczywiście na diagnostyce lecz nic mi nie ustawili bo.... już było lux ustawione. Dla info: mam soczewki depo pod d2s, od niedawna spryski :naughty: , i jakos mnie tak podkusiło... a miałem nie zmieniać h7 na żarniki..... bo ładnie świeciło.... ale od dzisiaj już wiem że ładnie to nie znaczy zaje(piiii)ście. Teraz widzę trawę na poboczu .. a nie tylko gdzie sie asfalt kończy. Zenonki + soczewki + spryski + pewność właściwego ustawienia = inny standard widoczności. Za wszystko powyższe zapłacisz przelewem lub gotówką... bezpieczeństwo na drodze - bezcenne. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje koszty opisałem wcześniej. Największym był ori zbiornik 6,5 L na dwie pompki, ale teraz widze że to opłacalny wydatek (wcześniej miałem 3,5L).

PS. Od dziś mam zenonki 4300k. Kurde jak piknie świcą. Byłem oczywiście na diagnostyce lecz nic mi nie ustawili bo.... już było lux ustawione. Dla info: mam soczewki depo pod d2s, od niedawna spryski :naughty: , i jakos mnie tak podkusiło... a miałem nie zmieniać h7 na żarniki..... bo ładnie świeciło.... ale od dzisiaj już wiem że ładnie to nie znaczy zaje(piiii)ście. Teraz widzę trawę na poboczu .. a nie tylko gdzie sie asfalt kończy. Zenonki + soczewki + spryski + pewność właściwego ustawienia = inny standard widoczności. Za wszystko powyższe zapłacisz przelewem lub gotówką... bezpieczeństwo na drodze - bezcenne. :>

jest tak jak u mnie...................................tyle że mam 5000 nie 4300 i lampy valeo :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w zderzaku z przed liftu są jakoś zaznaczone miejsca gdzie wyrezać dziury do sprysków?? Czym to najlepiej wyciąć żeby to jakoś wyglądało?? Bo chcę założyć coś takiego http://www.allegro.pl/item823954859_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html

_________________________________________________

jest ktoś na forum z moich okolic kto zakładał spryski??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, lecz watpię żeby fabryka na to wpadła i tak poprostu dodawała do zboirnika zaślepki i uszczelki, skoro nie zamontowali sprysków, a pozatym śmię twierdzić że zbiornik 4,5 l nie będzie zadowalający dla poboru i na szyby i na reflektory. Im większy zamontujesz zbiorniczek ( a zalecam ori ), tym żadziej będziesz musiał otwierać maskę :)

No dobra, obiecałem dodać kolejny filmik jak to działa u mnie ale nakręcony za dnia.... to robie to teraz :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, lecz watpię żeby fabryka na to wpadła i tak poprostu dodawała do zboirnika zaślepki i uszczelki, skoro nie zamontowali sprysków, a pozatym śmię twierdzić że zbiornik 4,5 l nie będzie zadowalający dla poboru i na szyby i na reflektory. Im większy zamontujesz zbiorniczek ( a zalecam ori ), tym żadziej będziesz musiał otwierać maskę :)

No dobra, obiecałem dodać kolejny filmik jak to działa u mnie ale nakręcony za dnia.... to robie to teraz :naughty:

:decayed:

he jest ok.[troszkę dzięki mnie} :wink4: ale się tak nie baw bo cysternę płynu będziesz musiał kupić.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: nowa zabawka, jak jedna cysterna pójdzie to nic :decayed:

skromnie rzecz ujmując, żeby nie opis czaja77 to nie wziął bym się za temat, więc kolego czaja77 - :notworthy: dzięki.

myślę że efekt końcowy jest wart wkur :evil: wiania się podczas dorabiania zamocowań. życzę wam i sobie bezawaryjnego użytkowania. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki czytałem już wcześniej cały wątek ale przyznam że drugi raz mi się już nie chciało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...