Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mam pytanie do tematu sprysków lamp.

Zakładał ktoś może jakieś nie ori spryskiwacze?? Jeżeli tak to czy mógłby pokazac jakieś foto jak to wygląda jak wyszło ??

Zakładał może ktoś zestaw z alledrogo ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem do zderzaka po lifcie spryski od octawi II

działaja dobrze, maja mocne cisnienie na reflektory nie jest to fabryczne mocowanie ale swoja funkcje pełnia

zderzak po lifcie bede sprzedawał z spryskami, zdolnym zpojlerem ,zbelka ale bez halogenów

za symboliczna kasiorke

zderzak nigdy nie był naprawiany i regenerowany

jak cos to info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się może panowie jakiej średnicy ma być wąż do sprysków reflektorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zbrojony

ja kupiłem przezroczysty ogrodniczy

w zaleznosci jaką masz srednice wlotu do dyszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też o tym ogrodniczym myślałem, chyba podlece ze spryskiem albo pompką do ogrodniczego tak bedzie najlepiej, a ile tego węża potrzeba, (ile kupowałeś?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obliczyłem tak

1.5 długosci zderzaka + do zbiorniczka wiec wyszło jakies dwie długosci zderzaka

nadmiar mi sie przydał do czegos innego

u mnie zakładało sie ciasno na koncówki musiałem rozgrzewac zapalniczka i w ciskałem na goraco z skrecajac opaskami

za grubego nie chciałem montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też bedę chciał kupić takiego na styk, a ten trójnik kupowałeś w ASO, czy też jakiś nie ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko prócz dysz sprsykiwaczy i wezyków to kupowałem w aso[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________reszta to groszowe sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko prócz dysz sprsykiwaczy i wezyków to kupowałem w aso[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________reszta to groszowe sprawy

ok dzieki wielkie :wink4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________kupiłem wąż 1/2 cala, wchodzi elegancko na wlot spryska, po ściśnieciu opaską jest miód, koszt 14zł za 4m, myślę że wystarczy, do tego trójniczek na wcisk 1,20zł, i opaski ściskowe 6zł, za 6 szt. , szukam jeszcze tylko zbiornika na 2 pompki, jakby ktoś coś wiedział pisać na priv :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać nr zbiorniczka na dwie pompki? Byłbym bardzo wdzięczny.. Byłem w serwisie, ale gość mi powiedział, że jest conajmniej kilka zbiorników pod 2 pompki i nie daje mi gwarancji, że któryś z nich podejdzie do mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od rocznika do przedlifta wchodził taki 8D0 955 453A, on jest na 6,5 litra, trudno dostępny, ale podobno podejdzie ten od poliftowego na 4,5 litra pozniej wkleje, numer :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego przedliftowego, podchodzi Ci stara pompka, do sprysków szyb 4A0 955 651, a pompka spryskiwaczy reflektorów ma numer 3B7 955 681, ja kupiłem zamiennmik za 67 złotych, numer poliftowego zbirnika (4,5l) to 8D0 955 453 AN, tylko że tam podchodzi pompka spryskiwaczy szyb 1T0 955 651, ale Cypek80 piasał mi że wyrezał tą starą do niego :wink4:, a pompka sprysków lamp jest taka sama :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypek80 mówił że pasuje wszystko i nic nie trzeba przerabiać, tylko trzeba wyciąć wiekszą dziurke w zbiorniku, jak chcesz zastosować starą popkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem cos takiego.

spryski kupilem na allegro od tadka ! sprezdaje spryski " odrazu mowie ze sa to orginaly naklejki maja skody ale widzialem te same w golfie 4 i 5 w passatach oraz audicach po 2004 roku" sa pelne czyli spryski zaslepki pompka i waz.

zbiorniczek na 4.5 litra kupujemy tanio za 100 zl na allegro z pompkami oraz wtyczkami

potrzebne sa dwa przekazniki dla tych co nie maja na manetce regulacji predkosci wycieraczek przekaznik o nr 380 "czarnaa wierza" numer 8L0 ...

dlatych co maja regulacje w prawej manetce na predkosc wycieraczek potrzebny jest przekaznik 380 "brazowy prostokatny"

uchwyty zrobilem samemu z blachy 3mm zeby tez sie to nie gibalo i na wkrety dachowe przykrecilem do belki.

podlanczamy tylko przekaznik,bezpiecznik i cieszymy sie spryskiwaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem cos takiego.

masz moze fotki jak to przyczepiles do belki wlasnie jestem w trakcie rezania i trzeba troche podcinac belke, juz mam blache wygieta, ale chcialbym to porownac z kims kto to juz skonczyl

pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowalem cos takiego.

spryski kupilem na allegro od tadka ! sprezdaje spryski " odrazu mowie ze sa to orginaly naklejki maja skody ale widzialem te same w golfie 4 i 5 w passatach oraz audicach po 2004 roku" sa pelne czyli spryski zaslepki pompka i waz.

zbiorniczek na 4.5 litra kupujemy tanio za 100 zl na allegro z pompkami oraz wtyczkami

potrzebne sa dwa przekazniki dla tych co nie maja na manetce regulacji predkosci wycieraczek przekaznik o nr 380 "czarnaa wierza" numer 8L0 ...

dlatych co maja regulacje w prawej manetce na predkosc wycieraczek potrzebny jest przekaznik 380 "brazowy prostokatny"

uchwyty zrobilem samemu z blachy 3mm zeby tez sie to nie gibalo i na wkrety dachowe przykrecilem do belki.

podlanczamy tylko przekaznik,bezpiecznik i cieszymy sie spryskiwaczami.

daj dokładne numery tych przekaźników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zbieram pieniążki na lampy soczewnowe i pewnie kupie z soczewka przystosowana pod xenon (chwile pojezdze na zwyklych zarowkach bo odrazu mie nie bedzie stac na pozadne zarowki z przetwornicami), jesli chodzi o spryskiwacze to myślałem o tym i stwierdzam że nie ma co wymieniac zderzaka.. ja uwazam ze mozna kupic na szrocie zbiorniczek z silniczkiem wezykami i spryskiwaczami od poloneza (koszt okolo 50 zł) nawiercic 2 otwory zamontować spryskiwacze elektryke podłączyć do spryskiwaczy szyb i wszystko ma pieknie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...