Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

chyba u Ciebie demonstruje się spryski :polew:

2 Tyg temu miałem przegląd i jakoś nikt się nie przyczepił :shocked:

i ciekaw jestem jak diagnosta zobaczy "żarówki z allegro"

ja poddałem pomysł, nie po to, żebyś to komentował, dla mnie możesz sobie pryskać co parę minut :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem odrżónic HID od xenonu, co drugi policjant ci to teraz odrózni podczas kontroli. B6 jest nowym samochodem wiec układ mycia reflektorów ma gdy świeci xenonem :wink4: no chyba że Ty masz to jako naklejki tunnigowe a xenonu(HIDu) nie posiadasz :tongue4: Jeśli kiedyś trafisz na nadgorliwego to zobaczysz jak szybko będziesz musiał zamienic na zwykłe zarówki H7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba u Ciebie demonstruje się spryski :polew:

2 Tyg temu miałem przegląd i jakoś nikt się nie przyczepił :shocked:

i ciekaw jestem jak diagnosta zobaczy "żarówki z allegro"

ja poddałem pomysł, nie po to, żebyś to komentował, dla mnie możesz sobie pryskać co parę minut :good:

w translasie sprawdzaja bo jezdze tam juz kupe czasu i to po znajomosci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkaz linka, bo u krzycha mialem chyba taki problem i zalozylem zaslapki jakos na odwrot, chyba tylko na jedno ucho i zakleilismy to klejem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Spryskiwacze ktore kupiłem Model 2 nie chca mi spasowac zaślepki. Chodzi o to że zaślepki jak są pod złym katem. Czy ktoś mial tez taki problem??

kupiłeś model sprysków montowanych na pionowej części zderzaka jak w B7, one wychodzą do przodu a nie do góry, dlatego nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Spryskiwacze ktore kupiłem Model 2 nie chca mi spasowac zaślepki. Chodzi o to że zaślepki jak są pod złym katem. Czy ktoś mial tez taki problem??

kupiłeś model sprysków montowanych na pionowej części zderzaka jak w B7, one wychodzą do przodu a nie do góry, dlatego nie pasują

Masz racje :confused4: No nic jakoś sobie poradziłem. Zaczepilem o jeden uchwyt zaslepki i podkleilem klejem :przebiegly: tak jak powiedział kolega wyżej :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: zaczynam kompletowac gratki pod spryski lamp mam juz zbiorniczek 8D0-955-453A na dwie pompki podobno trudny do zdobycia :mysli: jest tez pompka szyb 4A0-955-651 i teraz pytanie jest w planach dorezanie lusterka fotochrom z paska B5 FL i wszystko juz mam :naughty: i teraz tak pytanie odnosnie przekaznikow mam 192 z paska i 378 ktory wykorzystac i kolejne pytanie chodzi o spryskiwacze lamp jakie polecacie lub jakie macie zamontowane u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz pytanie jest w planach dorezanie lusterka fotochrom z paska B5 FL i wszystko juz mam :naughty: i teraz tak pytanie odnosnie przekaznikow mam 192 z paska i 378 ktory wykorzystac

a po co przekaznik do lusterka fotochromatycznego?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 18:26_________________________________________________

kolejne pytanie chodzi o spryskiwacze lamp jakie polecacie lub jakie macie zamontowane u siebie

przeciez caly watek jest o tym.... wystarczy przeczytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko jest z czujnikem deszczu stad moje pytanie :) jedni pisza ze spryski pasuja od skody octavi 2 ale w watku jest napisane ze zaslepki kiepsko pasuja i jedna strone trzeba podklejac klejem i trzeba je podobno ustawiac pod sporym kontem wiec dlatego pytam co polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem Pana Tadzia ale nie znalazlem go daj jakis linkmozesz mi podac ktore lepiej pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok super ale sa trzy zestawy i niby wszystkie sa grupy vag ale ktory pasuje najlepiej do a4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Model 1, ale warto zadzwonić i zapytać się samemu. Z tego co wiem Tadzik sprzedaje te zestawy już od dawna także powinien Ci doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, rezajac imitacje samopoziomu zrobilem zwarcie na skutek ktorego nie dzialaja wycieraczki i spryski szyb, rezalem tez spryski na ksenony dodajac 2 pomke, przekaznik 603 tez podlaczylem tak jak tutaj piszecie i za huy nie dzialaja wycieraczki, myslalem ze moze przy zwarciu stary przekaznik 377 saplilo wiec 603 wpinam i dalej lipa, wie ktos co moze byc dalsza przyczyna? Mozliwe ze 2 przekazniki sa uszkodzone, mozna jakos go sprawdzic sposobem domowym czy dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłaczylem sam przekaznik 389 i tak podalczalem i bez problemu mi smiga

31-masa

15-plus po zapłonie

30a-wyjscie ze skrzynki bezpiecznikow

53c-sygnal z wycieraczek

56-sygnał swiatel

SRA-wyjscie na pompke reflektorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że odgrzewam kotleta, ale mam pytanie. Zamontowałem spryski, namierzyłem i kupiłem ori przekaźnik sterujący pomką (w moim roczniku jest to nr 328) a pytanie brzmi. jak znaleźć pin którym wychodzi zasilanie na pompkę, który pin i która kostka w skrzynce z przekaźnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...