-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
WrcLaguna podaj swojego meila bądz jakiś kontakt do Ciebie mam sprawe
-
a6 c6 podgrzewanie foteli
Witam założyłem podgrzewanie foteli maty org klimatronik org wiązka robiona kupiona na allegro wszystko podłączone i teraz tak fotel kierowcy grzeje non stop lecz fotel pasażera 11 minut i się wyłącza zamieniałem fotele i to samo 11 minut wyłącza się grzanie fotela podmieniałem kliamtronik i to samo jak znaleźć błąd prawdopodobnie w wtyczce od podgrzewania pomoże ktoś może ktoś wytłumaczy jak krok po kroku nawet pomierzyć napięcia bądź coś nie jestem elektrykiem
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Panowie pomóżcie bo nie wiem co robić założyłem maty org od a6 wiązkę kupiłem klimatronik podpięty a fotel kierowcy grzeje bez przerwy a fotel pasażera 10-11 minut i się wyłącza na 0 przechodzi na klimatroniku i trzeba zaś ręcznie włączać od nowa zero błędów nawet fotele zamieniłem i fotel pasażera normalnie chodził na miejscu kierowcy nie wiem co robić dalej
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Jak ktoś miał by ten moduł robiony do sprzedania to ja śmiało kupie robiony przez kkan
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
to mi wyszło w Mtu 2016 rok 803 zł i maks zniżek a w tym roku 1250 zł a w proamie 900 zł po........ te ubezpieczalnie
-
Malowanie skory
a nie lepiej do tapicera dać żeby zrobił to konkretnie
-
Jakie opony na ET 45 17"
ja mam letnie 225/40/18 to ocieram z garażu jak wyjeżdżam- wjeżdżam ale zimówki mam za to 225/55/17 i nic nie ociera mi auto a opony jakie polecam do Nokian
-
Naprawa zaczepu podłokietnika.
Dobre
-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Ja zamontowałem Sachs i bardzo dobrze drogi się auto trzyma także polecam firmę sachs
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spróbuj na chemicznej w cb radiach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Akcyza 2017
masz 7 dni od daty zakupu auta na opłacenie akcyzy czy jakoś tak
-
ściąga auto w prawo
Powiem tak wyszło ze magiel ma obudowę pęknięta i luz na skręcie na maksa zrobione tarcze nowe i klocki i dalej auta ściąga w prawo ale poczekamy zobaczymy co na letnich oponach będzie Zbieżność jest ok wcześniej ok była i nawet nie dawno był na zbieżności znowu i ok wszystko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta
Kolego nie mogę w necie znaleźć do ilu kg są te sprężyny ale gwint to dla mnie udręka tyle ze auto gleba
Songoaudis
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta