Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Songoaudis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. WrcLaguna podaj swojego meila bądz jakiś kontakt do Ciebie mam sprawe
  2. Witam założyłem podgrzewanie foteli maty org klimatronik org wiązka robiona kupiona na allegro wszystko podłączone i teraz tak fotel kierowcy grzeje non stop lecz fotel pasażera 11 minut i się wyłącza zamieniałem fotele i to samo 11 minut wyłącza się grzanie fotela podmieniałem kliamtronik i to samo jak znaleźć błąd prawdopodobnie w wtyczce od podgrzewania pomoże ktoś może ktoś wytłumaczy jak krok po kroku nawet pomierzyć napięcia bądź coś nie jestem elektrykiem
  3. Panowie pomóżcie bo nie wiem co robić założyłem maty org od a6 wiązkę kupiłem klimatronik podpięty a fotel kierowcy grzeje bez przerwy a fotel pasażera 10-11 minut i się wyłącza na 0 przechodzi na klimatroniku i trzeba zaś ręcznie włączać od nowa zero błędów nawet fotele zamieniłem i fotel pasażera normalnie chodził na miejscu kierowcy nie wiem co robić dalej
  4. Jak ktoś miał by ten moduł robiony do sprzedania to ja śmiało kupie robiony przez kkan
  5. to mi wyszło w Mtu 2016 rok 803 zł i maks zniżek a w tym roku 1250 zł a w proamie 900 zł po........ te ubezpieczalnie
  6. Songoaudis odpowiedział(a) na arnold27 temat w Audi A4 B5
    a nie lepiej do tapicera dać żeby zrobił to konkretnie
  7. ja mam letnie 225/40/18 to ocieram z garażu jak wyjeżdżam- wjeżdżam ale zimówki mam za to 225/55/17 i nic nie ociera mi auto a opony jakie polecam do Nokian
  8. Ja zamontowałem Sachs i bardzo dobrze drogi się auto trzyma także polecam firmę sachs
  9. Spróbuj na chemicznej w cb radiach
  10. masz 7 dni od daty zakupu auta na opłacenie akcyzy czy jakoś tak
  11. Powiem tak wyszło ze magiel ma obudowę pęknięta i luz na skręcie na maksa zrobione tarcze nowe i klocki i dalej auta ściąga w prawo ale poczekamy zobaczymy co na letnich oponach będzie Zbieżność jest ok wcześniej ok była i nawet nie dawno był na zbieżności znowu i ok wszystko
  12. Kolego nie mogę w necie znaleźć do ilu kg są te sprężyny ale gwint to dla mnie udręka tyle ze auto gleba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.