Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie tani i dobry warsztat lakierniczy w Lublinie?


maciekmpl

Rekomendowane odpowiedzi

polecam Amercar w Wólce Lubelskiej,robiłem juz pare autek i dosc dobrze i w miare tanio robia.

Najlpeiej podjechać lub zadzwonic 692143305

Dzięki. Byłem u nich dziś - rzeczywiście robią dobre wrażenie. Stwierdzili, że jak zostawię zderzak w czwartek, to na sobotę zrobią za 280 PLN z materiałem i klejeniem pęknięcia. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pzdr,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Amercar w Wólce Lubelskiej,robiłem juz pare autek i dosc dobrze i w miare tanio robia.

Najlpeiej podjechać lub zadzwonic 692143305

Dzięki. Byłem u nich dziś - rzeczywiście robią dobre wrażenie. Stwierdzili, że jak zostawię zderzak w czwartek, to na sobotę zrobią za 280 PLN z materiałem i klejeniem pęknięcia. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pzdr,

M

To spox.Ciesze sie.Ja byłem zadowolony z terminu i wykonania.Na dniach znów szykuje sie u nich robótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rav ty sie chyba nieznasz nic w Amercar odwalaja taka fuszere ze to glowa mala nigdy bym tam nie oddal auta poprostu partacze bez szkoly

z całym szacunkiem dla twojej wypowiedzi,nie moge sie zgodzic.Tak jak napisałem wcześniej robiłem już u nich 3 autka i cały czas doglądałem napraw i nie zauważyłem zadnych uchybien,a tym bardziej klienci którzy pozniej te autko kupowali.Wiec nie wiem na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski....... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robili tam autko mojemu koledze mimo ze jest ich sasiadem to tak wymienili progi ze drzwi ocieraly a po pierwszej zimie bylo to samo.A ich metody przerazaja szpachla szpachla i z fiata 126p zrobia ci stara jak bedziesz chcial . :razz:

witaj kolego juz nie pierwszy raz prosze cie do zapoznania sie z regulaminem a ty masz to w nosie,powoli trace cierpliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...