Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Dobre miejsce na butlę


audin1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem:

Chce sobie do Fury założyć gaz i nie wiem co z butlą :disgust:. Jak najlepiej umiejscowić butlę. Może w kole zapasowym , albo gdzieś na boku , lub zaraz przy siedzeniu ;>...Pomóżcie , "Fotki mile widziane"....

Proszę nie pisz w temacie "chłopaki, pomózcie" i takie tam

krótko należy nawiązać do problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Ci coś moja wypowiedź pomoże, bo akurat ja mam avanta, ale poprzednio była B4 sedan i w każdym przypadku butla w kole :th:

nie wiem czy każdy "gazownik" daje gratis pokrowiec na koło zapasowe, ale mój i owszem, więc sprawa jest załatwiona elegancko :decayed:

pozdrawiam

Osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam butle w kole zapasowym i jest git :th: Jak trzeba to zapasowe koło można zawsze wyjąć z bagażnika i jest więcej miejsca na ładunek :mysli: jak zamontujesz butle w bagażniku tak jak mój brat to czasem bywa lipa przy ładunku do bagażnika.

A najlepszym rozwiązaniem było by zamontowanie butli na przyczepce :polew: żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla w kole jest najwygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ w niczym nie będzie przeszkadzać, bo po prostu nie będzie jej widać. A jeśli chodzi o zapas, to wcale nie musisz wozić koła zapasowego. Lepsza będzie dojazdówka albo tzw. zapasówka w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

w swoim furaku butle mam zaraz za kanapą na całej szerokości bagażnika.

W tym rozwiązaniu widzę praktycznie same klusy (no chyba, że masz składaną kanapę-to co innego).

Po pierwsze, duża butla a co z tym idzie mniej czasu spędzam na stacjach.

Po drugie nie wala mi się koło zapasowe po bagażniku

Po trzecie ładnie to można zamaskować przy użyciu oryginalnej wykładziny bagażnikowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z butlą umieszczoną za kanapą jest jeden problem, zajmuje ona pół bagażnika i gdy chciałbyś jechać chociażby na wakacje z paroma walizkami to juz jest problem. Natomiast butla w kole ladnie sobie lezy i nie przeszkadza, doceniłem to kiedyś jak pojechałem po brata na lotnisko, upchałem do bagażnika tyle walizek że sam nie mogłem z podziwu wyjść, aż auto trochę przyklapło na tyle :> a zapasówki mam dwie jedną pełnowymiarową a drugą w sprayu, jak potrzeba dużo miejsca to tylko spray w schowku zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

jechałem niejednokrotnie na urlop u spokojnie dało radę bagaż upchać. Przy wyjazdach w dłuższą trasę jeszcze bardziej przydaje się pojemność butli a co z tym idzie zasięg jazdy na LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie ze oba rozwiazania maja swoje plusy... ;)

Butala w kole masz ok 53l (ja taka mam) dzieki temu jadac na wakacje na przyklad tak jak ja w 4 osoby zmiescisz sie choc u mnie musialem jeszcze bagaznik dachowy brac i tak bo panie przesadzily... :D mysle ze gazu w tym wypadku starczy ci na ok 400km u mnie starcza na ok 300-350km (w zaleznosci od jakosci gazu)

Butla jak u kazia moze byc 60l do 80l wtedy rzeczywiscie tankujesz i jezdzisz i jezdzisz.. jednak jesli masz rodzinke z ktora jezdzisz na wakacje to sie wtedy zastanow ;)

sam musisz sie zdecydowac jaki wybor bedzie dla Ciebie bardziej praktyczny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zbiornik w kole, mam 67l (taki maksymalnie wszedł), użytkowej 57,6l, na długo starcza, wykorzystana dokładnie cała przestrzeń w miejscu koła, zapasowe trzyma się w bagażniku bo przecież nasze niunie mają ogromne bagażniki, a nawet jak potrzeba dużo w bagażniku przewieźć to koło ląduje w środku za siedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...