Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK


johnnythebest

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jakiś czas temu wymieniłem amory i spręzyny na MTS'a 40/40. Wszystko pięknie ładnie ale po wymianie z prawej strony pojawił mi się dziwny dzwiek, tak jakby McPerson "latał". Pomyślałem że coś może zostało źle skrecone wiec wyciagnełem go i na nowo został złożony, przez pół dnia tak jakby było ciszej i znów ten odgłos. Słychać go przy ruszaniu, wolnej jeździe, szczególnie na nierównościach.

Macie pomysł co może być przyczyną?? :mysli: Wahacze były wymieniane rok temu na wiosnę, dla formalności zostały sprawdzone i są git.

Zastanawiam się nad gumami, które trzymają sprężyne, nie były jakoś mocno poturbowane jak je wyciagałem ale kto wie :mysli:

Poniżej filmik z tym dźwiękiem :)

Dziwne odgłosy zawieszenia - Audi A4 B5.AVI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mam takie coś w golfie 4 na gwincie TA :kox: ktos pisał żeby odboje przesmarować czy coś, ja się jeszcze w to nie bawiłem bo aż tak jak u CIebie to nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tak byc nie morze przecierz to sie jezdzic nieda...mam takie samo zawieszenie i jet ok. wez zdejmij kolo i dogladnij czy aby wszystko jest dobrze zlozone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam to samo na MTS smarowanie nic nie da ale te skrzypienie jest spowodowane twardym uszczelniaczem w tych amorach.

No ale gdyby było tym spowodowane to kazdy by tak miał :wink4:

No nie tak byc nie morze przecierz to sie jezdzic nieda...mam takie samo zawieszenie i jet ok. wez zdejmij kolo i dogladnij czy aby wszystko jest dobrze zlozone?

Juz dwa razy sciagalem i sprawdzałem i jest OK, normalnie założone. A moze przyczyna jest ta guma górna która trzyma sprezyne?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell no... :confused4:

Na dniach biore sie za rozkrecanie, planuje wymienić ta gume co trzyma sprezyne od góry, mam nadzieje ze pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...