Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu jak do mnie nie podpasuja to ci odsprzedam częsci od a4 Caha Sprzeglo jedzie w poniedziałek do wzmocnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak do mnie nie podpasuja to ci odsprzedam częsci od a4 Caha Sprzeglo jedzie w poniedziałek do wzmocnienia

Bede zainteresowany :naughty:

Wysylasz do Radzika sam docisk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam całość do Warszawy , ale nie do Radzika , obicie kewlarem 150 zł a docisk to musza zobaczyć jaki jest. Powiedzieli ze jak jest z samoregulatorem to sie nie da wzmocnić . Ja sie na tym nie znam wiec wysyłam całość i czekam na telefon co jeszcze mogą z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak udało się cały tył dorwać z jednego auta dzięki Siemianowi :banan::banan:

W poniedziałek jak się uda zacznie się operacja krypt. QUATTRO:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 - w A6 podłoga również jest przystosowana do dołożenia RWD, tak, jak to było w B6, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga jest przystosowana do quattro a co do sterownika to nie wiem . ale żadne kable nie idą więc chyba nie. zmieniam jeszcze ABS na taki od quattro a dalej to się zobaczy . wydaje mi się ze jest to bliźniaczy zestaw jak koledzy wkładali do a4 B6 i B7. nikt wcześniej tego nie robił w a6 C6 więc zobaczymy co wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zbierałem do wkadania Q ale jakoś zawsze mi nie po drodze :)

od czego skrzynia ?? i most jaki silnik ??

oznaczenia mostu i skrzyni itp :)

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

oo nie doczytałem ze masz zestaw od B8 A4 myślisz ze to będzie pasowało ?? co C6 :)

nielepiej było szukać od 3.0 tdi w manualu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skrzyni CAHA jeździł kolega DZO - DZO w swoim a4 b7 i podeszła bez problemu p&p . Powinno podpasować . Wał jest od a6 c6 3.0 tdi dyfer i skrzynia od CAHY . Myślałem że skrzynia od 3.0 tdi nie podejdzie i dlatego zakupiłem zestaw od CAHY . Jak nie będzie pasowało to Grzesiu WRClaguna jest chętny na mój zestaw i wtedy będę szukał skrzyni od 3.0 tdi manual . W tej skrzyni od 3.0 trzeba będzie tylko sprzęgło zmienić takie informacje do mnie doszły od gostka co już takie rzeczy robił. mam nadzieje ze mój zestaw podejdzie bo jest z auta które przejechalo tylko 6 tyś Km co widać na zdjęciach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zbierałem do wkadania Q ale jakoś zawsze mi nie po drodze :)

od czego skrzynia ?? i most jaki silnik ??

oznaczenia mostu i skrzyni itp :)

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

oo nie doczytałem ze masz zestaw od B8 A4 myślisz ze to będzie pasowało ?? co C6 :)

nielepiej było szukać od 3.0 tdi w manualu ??

Jak oni Ci odpisali na A6 -kl.. . że jak Cię nie stać na ori. Q to zmień auto (jakoś tak to było ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zbierałem do wkadania Q ale jakoś zawsze mi nie po drodze :)

od czego skrzynia ?? i most jaki silnik ??

oznaczenia mostu i skrzyni itp :)

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

oo nie doczytałem ze masz zestaw od B8 A4 myślisz ze to będzie pasowało ?? co C6 :)

nielepiej było szukać od 3.0 tdi w manualu ??

Jak oni Ci odpisali na A6 -kl.. . że jak Cię nie stać na ori. Q to zmień auto (jakoś tak to było ) :polew:

no to było tak :D

mistrze :)

aa kumam wał ma taka samą długość

a jak wał i skrzynie masz od jednego :) to powinno byc OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki . Zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 11:00 ----------

Dzisiaj byłem na likwidowaniu wgniotek powstałych w wyniku kolizji z rowerzystą. Nie myślałem że da się je usunąć bez malowania , a tu proszę żadnego śladu nie ma . Już zapomniałem w którym miejscu były :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...