Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Plasti Dipem psiknij:good:

Widzę jakaś moda na tego plasti dipa, niedługo zamiast gumy przed stosunkiem będzie psikanie PD po członkach :polew:

Taaa a dzisiaj,na Murzyna :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio troszke podslizguje mi sie sprzęgło więc zaczynam sie nad czyms rozglądać . Znalazłem coś takiego SZTYWNE KOŁO SPRZĘGŁO VALEO AUDI A6 2.0 TDI (2981360397) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy nie będzie trzepać budą :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej odpada ten zestaw trzeba szukać czegoś lepszego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym włożył serię tylko tarczę dał do obicia kevlarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto obija ???? narazie dwumas u mnie chodzi ale jak robić to wszystko na nowe zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie pomodziłeś te 2.0 :hi:

masz może jakiś namiar na ic z a6/a7 3.0 tdi biturbo?

jeśli można wiedzieć ile Cię kosztował poproszę o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za IC dałem 600zł jak nowy . Kupiłem na allegro , a szukałem po częściach do tego modelu i dzwoniłem czy czasem nie maja do sprzedania IC. Kupiłem od gościa, który miał wystawiony cały przód kompletny. Na początku nie chciał rozkompletowac , ale po 3 telefonie nie wytrzymał ciśnienia i sprzedał. :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Ci powiem tak cena to bajeczka muszę poszukać do siebie :wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

To ten sam jak u Ciebie?

INTERCOOLER AUDI A7 Q5 3.0TDI (3043766406) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że taki sam .cena dobra i jakas tam gwarancja rozruchowa jest :decayed::wink:

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 05:39 ----------

Witam mam pytanie czy włącznik świateł poliftowy za 150zł to dobra cena i czy jest to to samo co w Q7:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek weź kupuj i nie przepłacaj :wink: i jest to samo co w Q7

PRZELACZNIK WLACZNIK SWIATEL AUDI A6 4F1941531E (3048681326) - motoAllegro za dyfuzor z S6 i ten przełącznik lecisz mi już 0.7 :wink::hi:

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Już kupiłeś :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki już kupiłem :naughty:

a do lusterek masz jakis namiar??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lusterek nowy w ASO 4F0959565A5PR 118,52 zł. :hi:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Albo allegro AUDI A4/A6/A8 PRZELACZNIK LUSTEREK Z CHROMEM (3027755026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie chyba lepiej w aso kupic

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 16:06 ----------

wyrwałem przełącznik do lusterek za 90 zł z przesyłką :grin:

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 19:49 ----------

Hej jak mam wyjąć włącznik świateł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij boczek deski tam gdzie są bezpieczniki i musisz odkręcić ten mały kawałek rurki od prowadzenia powietrza, wkładasz rękę i musisz przytrzymać blaszki mocujące przełącznik i wyskoczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem ze będzie jakoś jak w Vw ze sie wciska i przekreca. Dzięki

---------- Post dopisany 01-03-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 17:12 ----------

dobra cena ktoś chętny 3.0 biturbo Audi A6 chłodnica turbo 4G0145805J (3056536108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...