Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem auto , zderzak , gril RS , IC 3.0 Biturbo założone . wydaje mi sie tylko ze lakiernik dał ciała bo jest minimalnie ciemniejszy, jak cos to bedzie malował jeszcze raz. teraz troche fotek z montażu nowego IC

IMG_7417.jpg

otwory wyciete w belce są na czujniki

<br /><br />

IMG_7420.jpg

<br /><br />

IMG_7422.jpg

<br /><br />

IMG_7441.jpg

<br /><br />

a teraz pare zdjec tak na szybko robione

IMG_0421.jpg

<br /><br />

IMG_0427.jpg

<br /><br />

IMG_0428.jpg

<br /><br />

IMG_0433.jpg

<br /><br />

IMG_0436.jpg

<br /><br />

IMG_0438.jpg

<br /><br />

IMG_0441.jpg

<br /><br />

IMG_0443.jpg

<br /><br />

IMG_0416.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś tylko boczki fmica podmalować na czarno..

plastik dip jest juz tak popularny ze kto wie moze sie pryśnie na czarny mat:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pomalujesz to możemy się zamienić na fury :D

Bardzo mi sie podoba twoje a4 ale niestety potrzebuje kombi i wiecej miejsca . Ale bede pamietał w razie czego:wink:

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 21:32 ----------

co do wymiany na zderzak poliftowy, trzeba pamietac że są inne wtyczki na halogeny i jesli ktos ma czujniki to kable trzeba przedłużyc . wtyczki do halogenów kosztuja groszec w ASO wiec nie ma co robic druciarni:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ten IC zrobiles mi ochote na niego ale do mnie na razie to chyba przerost formy nad trescia.Nie pamietasz moze jaka srednice maja rury wyjsciowe z IC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z PS ? Bylo hamowanie ??

Auto nie było hamowane po zmianie , dopiero jak wejdzie turbina gtb22 i wydech to bede jechal na korekte.

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Spoko ten IC zrobiles mi ochote na niego ale do mnie na razie to chyba przerost formy nad trescia.Nie pamietasz moze jaka srednice maja rury wyjsciowe z IC ?

Srednica jest taka sama jak w b8 3.0 tdi , mam te same złączki . Wrclaguna jak u siebie zmienial na IC od 3.0 tdi to chyba opisywał jaka mają srednice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na sam koniec posiadania tegoż pojazdu zadasz sobie standardowe pytanie - po c..j ja tyle pieniędzy wpakowałem w 2.0TDI w ośce:facepalm:

:decayed:

Ładnie ta krowa teraz wygląda przynajmniej - ten poliftowy przód robi robotę:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzam jeszcze gtb22 i wydech celuje w 260 KM jak ma kolega piramida z forum skody, mysle że 3.0 tdi może miec problem z takim 2.0 tdi 260 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to możesz mieć Ty ze startem przy tych 260KM:wink: Rolka owszem - i to pewnie sporo na Twoją korzyść może być, ale z kreski to ja tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre opony i wiedza Rogalla robią swoje. na obecnym setapie na pierwszym biebu mam zmniejszone doładowanie dopiero od następnych przełożen mam podniesione . Tutaj masz linka Skoda Emeryta 1.8 TSI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum kolego skadą octavią 1.8t zrobioną na 310KM zlał juz tyle mocnych aut że szok. Ja nie robie auta na wyscigi bo a6 ma spora mase i sie do tego nie nadaje. Robie auto dla siebie do jazdy na codzień z małym spalaniem w trasie .:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Skodzina wyszła :wink: Niejeden na pewno się mocno już zdziwił :decayed:

Gratuluje ogólnie wkładu pracy i pieniądza, żeby auto wyglądało i jeździło po ludzku:thumbup1: Sprinter z tego nie będzie, ale na pewno będzie cieszył bardziej niż na początku:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda robi pomiane , wszyscy się smieją jak sie ustawia pierwszy raz na starcie , ale juz po pierwszym przejeździe kopary im opadają:naughty::kox::kox::naughty:

---------- Post dopisany 05-10-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 20:13 ----------

Pare nowych fotek po myciu:naughty:

IMG_0464.jpg

<br /><br />

IMG_0465.jpg

<br /><br />

IMG_0466.jpg

<br /><br />

IMG_0468.jpg

<br /><br />

IMG_0469.jpg

<br /><br />

IMG_0470.jpg

<br /><br />

IMG_0471.jpg

<br /><br />

IMG_0472.jpg

<br /><br />

IMG_0473.jpg

<br /><br />

IMG_0474.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...