Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Numerów nie ma na lampach żeby sprawdzić w ETCE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorkiem jak jechałem to zauważyłem ze lampy skrecaja razem z kierownica . Mysle ze poprostu sa przepiete kable we wtyczce , kolega mi powiedzial ze kupił do skretnych bo myslał ze takie ma a jak przyjechali mu zakładac to sie okazalo ze ma normalne i przekładali kable. Dzisiaj moj mechanik bedzie z tym walczył ma moje lampy na wzor zobaczymy czy da rade cos z tym zrobić jak nie to lampy beda do sprzedania do auta które ma zwykłe bi-xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane lampy swieca tak jak powinny. tak jak sie domyslalismy kable były odciete i lampy przystosowane zostały do bi-xenonów nieskretnych.

Jak dobrze mieć znajomych mechanikow co maja pojecie o robocie .

Niebawem zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wydechy bo tylko ich brakuje , dzisiaj już chyba ma przyjsc dostawa do łodzi. Reszta już na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym zewnętrznie różni się A6 S-line od zwykłej? Może ktoś ma foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym zewnętrznie różni się A6 S-line od zwykłej? Może ktoś ma foty?

Zwykła

http://moto.allegro.pl/audi-a6-quattro-3-0-tdi-s-line-navi-mmi-ledy-19-i2230754474.html

sline

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-s-line-i2241402352.html

To tak zewnątrz: przedni zderzak jest inny tylny dyfuzor też , dochodzi lota na kalpę tył , grill z paskami .

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

A tu masz full S-lnie http://otomoto.pl/audi-a6-3-0tdi-quattro-avant-s-line-C21680371.html srodek i zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na jednym foto:

z lewej s-line z prawej standard

http://img577.imageshack.us/img577/6108/36621068.jpg

Młody - z góry sorki za OT:wink: Stifii - sprzedałeś auto już, czy dalej się kolebiesz z C6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko KOval81 pisz co chcesz w tym wątku :decayed:

Teraz dopiero zobaczyłem:polew: Ale dzięki Andrew za zgodę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare zdjęć na szybko po małych modach:

- lusterka S6

- zderzak tylni S6

- listwy S6

- lampy poliftowe

- końcówki 4x 90 :wink:

54acf9dab4408ddbmed.jpg

87da50d74eda2b08med.jpg

a206fa7d60f4eb2bmed.jpg

da07de15f9f9c84dmed.jpg

53447bd6572b2501med.jpg

762f0230a2440cdbmed.jpg

99dfcb4d9dd1515fmed.jpg

f7f2d6c04c9a086amed.jpg

e5cd0e35ea275ddamed.jpg

f7aca20047dc78b1med.jpg

9e952eaa0fe713eemed.jpg

6e9fd90bc5de4184med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak S-line zewnętrzny w tym aucie to czy jest czy go nie ma nie ma znaczenia jest to tak minimalna różnica że szok ... kilka razy w czarnym aucie musiałem się wgapiać w zderzak by to zobaczyć ... na jasnych autach lepiej to widać, z tyłu to już różnica tak "śmieszna" że szkoda gadać ... po co w ogóle to było rozróżniać. Listwy na boku ... jak kto lubi w tym autku nie koniecznie dodają uroku, podobnie lotka na klapę tak delikatnie zmieniona ... Ogólnie zew. S-line w tym aucie nie robi szału bo go "nie widać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak S-line zewnętrzny w tym aucie to czy jest czy go nie ma nie ma znaczenia jest to tak minimalna różnica że szok ... kilka razy w czarnym aucie musiałem się wgapiać w zderzak by to zobaczyć ... na jasnych autach lepiej to widać, z tyłu to już różnica tak "śmieszna" że szkoda gadać ... po co w ogóle to było rozróżniać. Listwy na boku ... jak kto lubi w tym autku nie koniecznie dodają uroku, podobnie lotka na klapę tak delikatnie zmieniona ... Ogólnie zew. S-line w tym aucie nie robi szału bo go "nie widać".

Powiem tak w a6 roznica w s-line a zwykły jest spora . takiej różnicy nie ma w a4 b8 . w zwykłym zderzku masz chromowana listwe nad halogenami a w s-line nie ma. Laik nie widzi róznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie różnica jest tylko z przodu - coś jak zwykłe B7 i B7 S-line. z tyłu natomiast łatwiej znaleźć różnice w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci spasowali do zderzaka te końcówki ale ogólnie jako całoś jakoś do mnie nie przemawiają:unknown:

Ale to nie mnie ma się podobać:cheesy:

Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak S-line zewnętrzny w tym aucie to czy jest czy go nie ma nie ma znaczenia jest to tak minimalna różnica że szok ... kilka razy w czarnym aucie musiałem się wgapiać w zderzak by to zobaczyć ... na jasnych autach lepiej to widać, z tyłu to już różnica tak "śmieszna" że szkoda gadać ... po co w ogóle to było rozróżniać. Listwy na boku ... jak kto lubi w tym autku nie koniecznie dodają uroku, podobnie lotka na klapę tak delikatnie zmieniona ... Ogólnie zew. S-line w tym aucie nie robi szału bo go "nie widać".

Zgadzam się różnic może i trochę jest jak ktoś je wymieni lub pokaże palcem na aucie ale całościowo jak się patrzy to tak jak by ich nie było i 90% ich nie zauważa. Ja jak szukałem swojej to też na początku przeglądałem tylko te z S-line wew i zew. ale że nie było za duzego wyboru, tzn był ale ceny kosmos to zacząłem szukać bez magicznego s-line i naprawdę można było kupić auto z lepszym wypasem ale bez tego pakietu a w środku też mam fotele i kiere trójramienną taką jak w S-line tylko napisu brak a to raczej komfortu nie pogarsza no chyba że psychiczny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...