Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakie moce celujesz ta turbina ?
-
wsadzam jeszcze gtb22 i wydech celuje w 260 KM jak ma kolega piramida z forum skody, mysle że 3.0 tdi może miec problem z takim 2.0 tdi 260 KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbina daje rade do 300KM ale nie wiadomo na ile pozwola obecne wtryski. Sa po małym przebiegu jak i cały silnik ale nie wiem jakie mają oznaczenie i wydajność bo to jest silnik wkładany do mitsubishi. Będe chciał aby nie było duzo dymu , to nie ma być auto do ścigania bo straszny z niego kloc . Po zmianie felg na 17 (zima) przy 205KM fajnie sie jezdzi . Zobaczymy co wypluje na nowej turbinie i wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie 260 w fwd o juz powinno pogonic 3.0 tdi nawet po programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak ogarne turbo wydech to pomierze jak przyspiesza auto.

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 20:11 ----------

wczoraj udało sie wsadzic chamulce 347 na przód pare fotek

IMG_0524.jpg

<br /><br />

IMG_0525.jpg

<br /><br />

IMG_0526.jpg

<br /><br />

teraz tylko jeszcze tył i bedzie cały komplecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem auto od lakiernika, poprawiał zderzak przedni i doszła mała zmiana .

Dokładka dolna poszła w kolor lusterek , odrazu ją widać :grin:

IMG_0532.jpg

<br /><br />

IMG_0533.jpg

<br /><br />

a tak wyglądało przed

IMG_0464.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodzik miodzio :slina:

dzieki

dzisiaj odebrałem auto , zacnie jedzie . dół jest delikatnie słabszy niż miałem na CAHA (ale to jest przecież jeszcze przed korektą). Od 2200 turbina ciągnie do 5000 jak szalona . Pozostało jeszcze dokończyć wydech i jazda na korekte. Odczucia są takie że auto dużo lepiej jedzie niż na CAHA:naughty:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

zdj_cie.jpg

<br /><br />

Tak wygląda poczatek wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez sie nie moge doczekać korekty. Jak coś to CAHA jest do sprzedania (przebieg 5000km) z kolektorem i jak ktoś chetny to jeszcze jest puszka po DPF-ie wybebeszona z flanszą pod CAHE (swój stary sprawny można sprzedać za niezłą kaske a moją puszke wsadzic :naughty:)

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 20:41 ----------

GTB2260VK na aucie :naughty:

turbo1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 21:58 ----------

Witam wszystkich

Audiczka już po wizycie na Mineralnej

IMG_0616.jpg

<br /><br />

IMG_0614.jpg

<br /><br />

Wynik jak dla mnie super zaskoczenie na +:naughty:

IMG_0620.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulalalalalla!! 241ps z 2.0tdi ;O i jak to idzie z FWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia są super , wczoraj wracałem ok 18 i było slisko , więc za bardzo nie mogłem potestować. Auto ma potencjał ale wtryski już wiecej nie dają paliwa i wiekowe sprzęgło z dwumasemtrzeba zmienic i kolehjna korekta:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...