Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

jak coś to wiem gdzie kupić silnik z 2010r. z 2,0 z przebiegiem 10000km :) cena śmieszna :evil:

a jaki ma oznaczenie ten silnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BWC CENA 2500ZŁ[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 19:02_________________________________________________+VÓDKA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, silnik kupiony trafiło sie cacuszko z 2010 roku z przebiegiem 8 tys km. Auto w trakcie wyciagania starego silnika. w trakcie rozbierania okazało sie ze auto ma jeden IC a byłem święcie przekonany ze A6 ma juz na 100% dwa :kwasny:

Znalazłem ładny IC jeden centralny. Jutro bede wiedział cos wiecej na temat IC to napisze . Pozdrawiam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7tdi i 3.0tdi mają dwa IC. 2.0tdi 140km ma jeden tak jak sam się przekonałeś. Zresztą po kratkac od halogenów to widać.. Tam gdzie jest IC w kratkach sa wloty powietrza.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC zamówiony :cool1:

1801679526.jpg[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:00_________________________________________________kto zgadnie od jakiego auta ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od VW? :mysli:

nie nie od VW .

Napisze bo i tak nikt nie zgadnie . IC pochodzi od audi S4 b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to wiem gdzie kupić silnik z 2010r. z 2,0 z przebiegiem 10000km :) cena śmieszna :evil:

Jakbys wiedzial gdzie mozna 1.8T z b6 kupic to wal do mnie :decayed:

Ja juz bym szukal chyba jednak 3.0 ale to rzezby sporo chyba w c6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wczesniej malo smigam furka wiec szkoda 3.0 i o ekonomie chodzi . Autko szykuje pod wieksze moce dlatego taki IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miało 175tys przejechane i silnik do roboty... ja pie**** Co się z tymi autami dzieje.... :shocked:

silnik nie jest do roboty tylko 3 wtryski padły a za cene nowych wtrysków kupiłem nowy silnik .

A te wtryski padly pewnie przez DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie problem z podłączeniem tego coolera. Boczki są plastikowe i z tego co wiem nie pasują podejścia pod złączki.

Dodatkowo będziesz musiał rzeźbić orurowanie bo w 2.7/3.0 jest to całkiem inaczej rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie problem z podłączeniem tego coolera. Boczki są plastikowe i z tego co wiem nie pasują podejścia pod złączki.

Dodatkowo będziesz musiał rzeźbić orurowanie bo w 2.7/3.0 jest to całkiem inaczej rozwiązane.

jeden przewod bede mial oryginalny wraz z IC a drugi zobaczymy ile w aso powiedzą .A jak nie to przespawam boki na aluminiowe .

pare zdjęć w trakcie przekładki

DPF i to co z niego wywalono

d66803da6d8bfa0am.jpg

d4fbfdfceb490b0bm.jpg

Nowe serce uzbrojone

e95ca5a2403a93f2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błedy beda a nawet jesli dobrze pamietam to silnik bedzie chodził w trybie awaryjnym . W czwartek sam komputer jedzie do tunera na wyłaczenie DPF-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle dziadostwo tam bylo masakra

a kata wywaliles ? czy jak to jest jak dpf to i kat czy nie

DPF to jest katalizator "taki bardziej wypasiony :kox:"[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:12_________________________________________________IC okazał się chłodnica :wallbash: facet nie wie co sprzedaje . Odsylam i poszukam czegos nowego . szkoda tylko czasu bo auto rozebrane i można było odrazu zamontować . Silnik odpalony wczoraj wszystko ladnie chodzi. Pozostalo tylko poskladanie reszty gratów. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...