Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Auto już jeździ silnik pracuje bardzo ladnie i cicho . Okazalo sie że mój IC sie rozszczelnił od spodu na łączeniu :kwasny:

auto kopci na czarno jak stary diesel i wpada w tryb awaryjny. Zakupiłem nowy intercooler ale od audi A4 B8 3.0 TDi i zamontowany bedzie centralnie .

1831733796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna A6 :good: .

Jezdzilem A6 z tym silnikiem po programie i powiem tak ... nie jedzie ten samochod wogole :confused4: .

Jezdzilem tez E92 3.0XD w automacie i roznica jest spora(pomimo prawie identycznej masy) - dziwi mnie ze jej nie zauwazyles. :polew:

Nie wiem jak Ci moglo plywac E61 ale gwarantuje ze miales wyrypane tuleje plywajace z tylu, lub niesprawny system NIVO ... Nie ma prawa plywac. Prowadzi sie lepiej niz A6.

Co do trzepania kierownica to :shocked: :shocked: ... , nic takiego nie ma miejsca w zdrowym samochodzie :gwizdanie:

Nie wiem dla mnie dziwna historia ... :cool1: :cool1:

Masz fajna bude szkoda ze serce tego A6 to taki slaby(i awaryjny - jak widac :kwasny:) motor ... - wiem ze wtej budzie nie jest za oszczedny ... szybsza jazda po miescie i widzialem wartosci 13-14l (male miasto), kapcie 245 :naughty: . Ale moze jak sie znim spokojnie obchodzi to 10-11 wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalecialo chlodem ale co sie spodziewac od wlasciciela bmw :tongue4::polew:

nie przesadzaj A6 mi sie bardzo podoba (bardziej niz E61 bez mpaka), napisalem poprostu co mysle o takich argumentach , jako ze jezdzilem obydwoma modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalecialo chlodem ale co sie spodziewac od wlasciciela bmw :tongue4::polew:

nie przesadzaj A6 mi sie bardzo podoba (bardziej niz E61 bez mpaka), napisalem poprostu co mysle o takich argumentach , jako ze jezdzilem obydwoma modelami.

kolego poczytaj forum co drugi własciciel e61 ma problemy a to z zawieszeniem albo ze spowalniaczami. E60, e61 to najgorsza BMKa jaka wyszla do tej pory . Tuleje pływające też były dobre . ale ten wątek nie jest o BMW. A ty masz w dodatku BMW e90 a nie e60 .

Ja nie bede miał samego chipsa tylko jeszcze turbinke bede zmienial. celuje w 200 KM +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kratki nawiewu w tylnych słupkach za pasażerem i kierowcą ?

nie mam, mam klime auto a nie auto +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak. Nie zwróciłem uwagi na foto. Ale te pokrętła to ohyda :thumbdown: mogli sobie to darować w A6 :hi:

Młody a w A6 one sa podświetlane? Bo w Q7 nie i mimo że ich na codzień nie widzę, to strasznie mnie sama świadomość tego wnerwia :)

Nawet mam je na liście modów na zimowe wieczory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze ten IC od B8 jest bardzo szeroki wiec trzeba bylo troszke pokąbinowac popodcinac . Z tego co juz wiem to belka musiala byc podcieta bo zderzak nie chciał wejsc i delikatnie trzeba bylo podszlifowac zderzak przy kratkach zobaczymy jak wyszlo . [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 16:26_________________________________________________

Tak było

IMG_2149.jpg

Mała poprawka przewodu od klimy

IMG_2156.jpg

A tak wyszlo

IMG_2222.jpg

IMG_2223.jpg

dzisiaj jak sie uda to cykne fotke ze zderzakiem

20111015052.jpg

20111015053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka musi być :naughty:

A tu zdjecie autka za jakim jechalem dzisiaj po miescie na zdjeciu moze tego tak bardzo nie widac

ale auto pewnie zostawia 4 slady za soba . jak jechał to wygladało jakby byl cały czas w poslizgu bocznym. :polew: :polew: :polew: :polew:

20111015051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...