Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Poducha chyba jest od a3 trzeba było dwa kabelki zamienić miejscami bo klakson nie działał . Ja kupiłem kompletna z poduszka reszta od mojej starej kierownicy zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica do sprzedania . Czas zmienić na coś innego z mocniejszym silnikiem .

Auto właśnie po wymianie oleju i wszystkich filtrów . Wszystko sprawne nic nie puka , Niemiec płakał jak sprzedawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naświetlę temat koledze ale jak pamiętam to nie ma jeszcze takiej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czeka na nowego właściciela, który doceni ogrom włożonej pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w opisie, ze nie podobalo Ci sie kompletnie E61 i kupiles C6... co takiego Ci sie nie podobalo w 5-tce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, e61 mimo , że miałem bogato wyposażoną tzn komforty solardach napęd xd i navi najwyższą opcję (nie pamiętam jak się nazywła)

to i tak nie podoba mi się cały kokpit tego auta , zegary sterowanie klimatronikiem itd. wygląda to prawie identycznie jak byś wsiadł do bmw 10 lat starszej i nic się nie zmieniło .

Taki są moje odczuci. fakt że fotele były za***iste i skóra wydaje mi się lepszego gatunku nić w a6 . Ja miałem xd i poleciało mi całe zawieszenie na przodzie wtedy tu gdzie mieszkam miałem problem , żeby dostać części zamienne , nawet inter cars nie był w stanie zamówić. Jak poczytał co się jeszcze psuje w tych e61 i jakie są koszta na zamiennikach dobrych firm to postanowiłem

sprzedać. między czasie regenerowałem maglownice (częsta awaria nawet przy niedużych przebiegach ), przetaczałem też tarcze na przodzie (częsty problem bicia tarcz) zamiennik nie było sensu wkładać bo z tego co pisali na forum po paru hamowaniach krzywiły się więc polecali tylko oryginały. W e61 trzeba jeszcze sprawdzić nivo wężyk który wychodzi z kompresora urywa się i jak szybko nie zareagujesz to masz do wymiany cały kompresor bo zaciąg piach i inny syf po czym się zaciera. Audi ma lepsze zawieszenie bardziej sztywne. Miałem bezpośrednie porównanie bo ojciec miał w tedy a6 c6 3. tdi i dużo lepiej mi się jeździło a6. Teraz ceny niektórych części na pewno spadły ale wizualnie w środku BMW nie ma polotu do audi , dopiero teraz w tych nowych trochę to poprawili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba z forum , a ogłoszenie jest też dodane przez komis kolegi ale od niedawna ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedzieć z ciekawości jaka cena? Masz coś na oku juz,albo inaczej w jakie auto chcesz teraz iść "czyt" model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za auto to 50 tyś miało być na 18 felgach, ale kupujący miał dar przekonywania i zabiera w cenie 20 . Do auta dorzucam jeszcze poliftow lusterka rs6 w pełnej opcji , których nie zdążyłem założyć . Auto można powiedzieć ze mam już upatrzone ale zawsze do 4.05 może coś się zmienić, coś innego wpadnie w oko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiera 18 zime i 20 lato . Co do marki to nadal myślę nad audi ...???????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...