tureczeq

[B5 AFN] Problem z immobilizer'em

Recommended Posts

Mam problem z odpaleniem auta..;/ po przekreceniu kluczyka zapala sie pomaranczowa lampka z autem i kluczykiem i nie gasnie, mruga i nie moge odpalic auta;/dopiero po ktoryms z rzedu wlozeniu kluczyka lampka gasnie..;/ co sie dzieje czy to problem z kluczykiem??slyszalem ze kody sie wytarly i musze dorobic drugi??pomozcie bo nie wiem co robic?:(

Share on other sites

ja tez miałem taki problem niera to po 10 razy musiałem przekrecac kluczyk. wymieniłem antene która jest przy stacyjce i zbiera sygnał z kluczuka i wsZystko teraz jest ok.

Share on other sites

może to ta usterka co Spedyt naprawiał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0

1xx KM 3xxNM ;)

św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/godz. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje św. Piotrowi.

Share on other sites

slyszalem ze kody sie wytarly i musze dorobic drugi??

A co to za stwierdzenie? :no:

Podepnij waga zczytaj kody błędów(a będą napewno),wrzuć do odpow.działu --

napewno ktoś pomoże

Pozdrawiam :)

Dobrze, że nie ma człowieka bez wad, bo taki nie miałby też przyjaciół.

Share on other sites

Miałem dokładnie ten sam problem. W serwisie rozkładali ręce i ostatecznie chcieli wymieniać mi komputer, który kosztuje kilka tys. Dopiero pomogła naprawa wg instrukcji spedyt'a (patrz link wstawiony przez krzyniek). Troche zabawy, ale warto!

Logo_-_Radom%2C_sila_w_precyzji_120.png

Share on other sites

Mi sie tak dzieje jak zostawie włączone radio i zamknę samochód choćby na pół godziny. Po otworzeniu próbuje odpalić i takie właśnie objawy. Wtedy muszę wyłączyć radio, zamknąć samochód, otworzyć i jest OK. Nie wiem dlaczego tak jest, być może to spadek napięcia w instalacji i błędnie odczytuje kod z kluczyka???

Guest gugas

Hehs jeśli to taka usterką na którą pomaga to co opisał Spedyt, to utopisz tylko kasę, bo problem w 90% przypadków leży po stronie immo przy stacyjce , a nie w kluczyku :decayed:

Share on other sites

No nie wiem koles w warsztacie mi to podlaczyl do jakiegos sprzetu i pow.ze to jest slaby sygnal z kluczyka;/ :mysli: to ja nie wiem co mam robic??czyli co moze byc tak ze dorobienie kluczyka nie rozwiaze sprawy?? :angry:

Guest gugas

U mnie też jest Słaby sygnał z kluczyka na VAG'u :)

Tak jak Ci napisałem spróbuj rozwiązać to tak jak zrobił Spedyt

Zrobisz sobie za darmo i wyeliminujesz jeden problem.

A, że zaczął się ten temat na nowo. Gadałem z chłopakami z ASO Skody.

Taki sam problem występuje w A4, Octavii , Borze i Golfie :>

Skoda rozwiązuje ten problem odcinając starą kostkę i wstawiają nowy model kostki i po problemie. Niestety nie wiem czy tak kostka będzie do A4 pasować. Temat będę drążył, bo też mam ten problem :)

Share on other sites

Chlopaki dzis dorobilem ten nowy kluczyk z immo i problem jak na razie zniknal,odpukac;P tylko ze to mnie wynioslo 250 PLN i nie wiem jak dlugo mi to bedzie dzialac tak jak powinno :confused4:

Share on other sites

Trochę odkopię temat. U mnie pojawia się ostatnio problem z immo. Po postoju odpala najczęściej za 3 razem, ale czasem za pierwszym.

Widzę, że osoby mają tutaj zaprogramowane kluczyki. Ja nie posiadam takich tylko zwykłe bez pestek. W czym więc może tkwić u mnie problem?

Audi A3 8L1.8

Audi A4 B5 2.6
Audi A6 C6 4.2 Avant

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.