Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] komunikat na komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od jakiegos czasu pojawia mi sie komunikat na kompie SENS. OLIO OFFICINA.

Samochod jest sprowadzony z Wloch i wszystkie komunikaty po Wlosku- niestety.

Przewaznie po odpaleniu i pozniej gasnie. Wczesniej nie bylo.

Pozdro!

Opublikowano

wydaje mi się że jest to komunikat o przeglądzie w tej sytuacji o oleju jeżeli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi zobacz sobie o treści inspekcja serwisowa kasowanie inspekcji

Opublikowano

wydaje mi się że jest to komunikat o przeglądzie w tej sytuacji o oleju jeżeli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi zobacz sobie o treści inspekcja serwisowa kasowanie inspekcji

nie mylisz się :wink4:

OLIO- olej

officina- warsztat

tak w wolnym tłumaczeniu

Opublikowano

Witam,

Od jakiegos czasu pojawia mi sie komunikat na kompie SENS. OLIO OFFICINA.

Samochod jest sprowadzony z Wloch i wszystkie komunikaty po Wlosku- niestety.

Przewaznie po odpaleniu i pozniej gasnie. Wczesniej nie bylo.

Pozdro!

to powinno rozwiazac Twoj problem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25607.0

Opublikowano

Dzieki zaraz bede kasowal inspekcje.

Podejrzewalem, ze moze to byc padniety czujnik, ale jesli to tylko inspekcja to git!

Pozdro![br]Dopisany: 15 Luty 2008, 09:49 _________________________________________________Aha a co to jest ten Fis i jak zmienic jezyk np. na angielski?

Opublikowano

Aha a co to jest ten Fis i jak zmienic jezyk np. na angielski?

FIS to ten wyświetlacz pośrodku zegarów, komputer potocznie mówiąc...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25648.msg305454#msg305454

reszte informacji znajdziesz w dziale diagnostyka VAG, zajrzyj koniecznie do tematu FAQ.

Jezyk zmienisz za pomocą vag-coma

Opublikowano

Wracam do Was.

Niestety kasowanie inspekcji nie pomoglo, dalej komunikat sie pojawia.

Trzeba bedzoie sie chyba podpjac pod vag-a.

Opublikowano

a czym ty to kasowales?

Opublikowano

Jest kombinacja przyciskow deski, ktora sie kasuje inspekcje.

(x, y, zaplon itd)

Opublikowano

Dokladnie tak jak kolega wyzej- krzyniek.

Ja tego juz nie opisywalem dokladnie, ale tak to robilem.

Opublikowano

to dziala od 1998 roku, dlatego pytalem.

u ciebie tylko VAG

Opublikowano

W temacie zaznaczylem B5 AJM a to nie znaczy, ze rok produkcji '97.

Pozdro :no:

Opublikowano

Lolek więc popraw rocznik w profilu

Opublikowano

Moje A4 rocznik jak w profilu, a pytalem o problem w sam. kolegi

Opublikowano

jezeli piszesz o samochodzie innym niz z profilu zaznacz to wyraznie w temacie, albo pierwszym poscie :bicz2:

auta z silnikami AJM tez tylko VAG. zmien tez jezyk.

Opublikowano

auta z silnikami AJM tez tylko VAG.

co też tylko vag? jeśli możesz mi wyjaśnić o co chodzi w tym stwierdzeniu?

Opublikowano

Drodzy koledzy klubowicze!

W temacie przeciez jest wyraznie zaznaczone B5 AJM, a jak ktos nie czyta tylko snuje domysly patrzac na moj profil to ja nic na to nie poradze.

Czytajmy wyraznie tematy i nie opowinno byc problemow.

Pozdro.

:)

Opublikowano

Drodzy koledzy klubowicze!

W temacie przeciez jest wyraznie zaznaczone B5 AJM, a jak ktos nie czyta tylko snuje domysly patrzac na moj profil to ja nic na to nie poradze.

Czytajmy wyraznie tematy i nie opowinno byc problemow.

Pozdro.

:)

spoko ja zawsze patrzę na temat :wink4: no chyba że w temacie nie ma to dopiero na profil :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.