Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wadliwe ekrany w telefonach Nokia N8 i C7


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: mam zamiar zamówić enkę w Orange, szukałem opinii na różnych forach na temat tego telefonu i trafiłem na ciekawy problem :strzal:

Mianowicie wadliwe matryce.

W Waszych fonach pewnie też ten problem występuje czy występował, jeżeli tak to czy nie ma problemu z wymianą na nowy, i pytanie dla wtajemniczonych, czy może aktualizację symbiana na anne czy belle coś dają, czy tylko serwis? :kwasny:

Daję linka do pełnego opisu problemu...

http://www.symbianmobile.pl/nowosci/wadliwe-ekrany-w-telefonach-nokia-n8-i-c7.html

http://www.symbianmobile.pl/nowosci/oficjalny-biuletyn-nokia-dotyczacy-wadliwych-ekranow-w-nokia-n8-i-c7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał ten telefon właśnie z takimi objawami i z tego co pamiętam to mówił że gwarancja nie jest uwzględniana w tym wypadku, więc się go pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaję się że dopóki telefon jest na gwarancjii to powinni usunąć ten problem w ramach gwarancji.Chociaż mój kolega ma Nokię N8 już dłuższy czas i na razie jest b.zadowolony i nie dostrzega jakiś większych wad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał ten telefon właśnie z takimi objawami i z tego co pamiętam to mówił że gwarancja nie jest uwzględniana w tym wypadku, więc się go pozbył.

jest to wina fabryczna więc producent musi zamienić wadliwą część na nową, z tego co czytałem w Nokia Care właśnie. Skąd wiedział że gwarancja nie uwzględnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem N8 i miała tą wade, ale w mneijszym stopniu, w normalnym użytkowaniu nie miałem z tym problemów i co ciekawe nie za kazdym razem było widoczne to przebarwienie koloru :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekałem :wink4: symbian poprawiony wzgledem porpzedników działał dosć szybko, wiadomo android toto nie był, ale jeśli telefon to nie konsola dla ciebie to bardzo fajny zgrabny system :wink4: od stycznia do sierpnia raz jeden mi sie tylko zawiesił że musiałem reseta strzelic kombinaca przycisków.. Aparat fotograficzny bije na głowe konkurencje, mozesz zapomnieć o braniu normalnego kompakta :wink4: pare fotek w moim wątku o A4 :wink4:

Niestety go zgubiłem :wallbash: jedyna rzeczą której mi w nim brakowało to fizyczne przyciski słuchawki :gwizdanie: smsy dosć dobrze sie pisało, telefon sam sprawdzał uaktualnienia systemu.

Teraz zastanawiam sie czy nie wziaść go drugi raz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał ten telefon właśnie z takimi objawami i z tego co pamiętam to mówił że gwarancja nie jest uwzględniana w tym wypadku, więc się go pozbył.

jest to wina fabryczna więc producent musi zamienić wadliwą część na nową, z tego co czytałem w Nokia Care właśnie. Skąd wiedział że gwarancja nie uwzględnia?

Pamiętam jak mówił, że nokia umywa ręce. Za bardzo się nie zagłębiałem w temacie, więc nie wiem czy on pisał do serwisu czy z jakiegoś forum się dowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...