Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Buczenie przy bujaniu


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Od pewnego czasu jestem posiadaczem a4 b5 AVG i mam taki problem

Jak jadę ( w sumie niezależnie od prędkości ale tak powyzej gdzieś 60) na nierównościch, znaczy na takich wzniesieniach na drodze, takich łagodnych jakby hopach jak samochód lekko sie bujnie i lekko (dosłownie lekko) dpobije go to słychać takie buczenie jakby, łozyska, jakby osłona gdzieś w rezonans wpadała.

Macie jakichś pomysł co to?

Druga rzecz

Jak samochód schodzi z obrotów ale raczej tylko na biegu (przynajmniej na luzie tego nie słyszę) tak jak schodzi z obrotów od 2800-2300 (tak mniej wiecej) słychac buczenie.

Na to mocie też jakichś pomysł? Tłumik sprawdziłem raczej nieszczelności nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajzyj na puche od filtra powietrza czy czasem nie ma polamanych dolnych bolcow.

moze tylko jest zle osadzona.

czesto sie to zdarza ze to wlasnie drzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przyczyny szukaj w tłumiku,zajedz na kanał niech Ci ktos przygazuje i jak silnik bedzie spadał z obrotow moze uslyszysz jakies odgłosy , :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Od pewnego czasu jestem posiadaczem a4 b5 AVG i mam taki problem

Jak jadę ( w sumie niezależnie od prędkości ale tak powyzej gdzieś 60) na nierównościch, znaczy na takich wzniesieniach na drodze, takich łagodnych jakby hopach jak samochód lekko sie bujnie i lekko (dosłownie lekko) dpobije go to słychać takie buczenie jakby, łozyska, jakby osłona gdzieś w rezonans wpadała.

Macie jakichś pomysł co to?

Druga rzecz

Jak samochód schodzi z obrotów ale raczej tylko na biegu (przynajmniej na luzie tego nie słyszę) tak jak schodzi z obrotów od 2800-2300 (tak mniej wiecej) słychac buczenie.

Na to mocie też jakichś pomysł? Tłumik sprawdziłem raczej nieszczelności nie ma.

Miałem podobnie okazało się że pomimo iż plecionka wyglądała na dobrą to niestety nie była. Wymiana pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...