Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne 'cykanie' z lewej strony - przekaźniki ?


maciejas002

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Objawy nastąpiły ostatnio, załączyłem klimatyzację i jadę normalnie, sprężarka zaskakuje i git :JC_fan: problem pojawia się wtedy gdy zaczynam ruszać, przy dodawaniu gazu auto zbiera się początkowo normalnie po czym słychać nagle cyk - pyk jakby bezpiecznik lub przekaźnik[ ewidentnie z lewej strony nie mam pewności czy to bezpieczniki czy jakiś przekaźnik], lekko nim szarpnie wtedy ( autem ) tak jakbym stracił moc, ale za chwilę znowu wszystko wraca do normy, trwa to zaledwie ułamki sekund, nie wiem co się dzieje, motor pracuje normalnie, panel klimatronika mruga mi na co dzień - zimny lut pewnie - ale nie wiem czy to mogło by mieć wpływ na tą sytuację. Wydaje mi się, że dzieje się tak tylko przy ruszaniu, bo podczas jazdy jest ok. Spotkał się ktoś z takim zjawiskiem ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejas002, czy rozwiązałeś problem?

U mnie również pojawiło się cykanie, gdzieś z okolic przekaźników, z tym że u mnie cyka, kiedy daje mocniej gazu i czasem kiedy z wyższych obrotów hamuję silnikiem. Wyłączałem radio, klimę, i nadal było to cykanie. Za co się zabrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również pojawiło się cykanie, gdzieś z okolic przekaźników, z tym że u mnie cyka, kiedy daje mocniej gazu i czasem kiedy z wyższych obrotów hamuję silnikiem. Wyłączałem radio, klimę, i nadal było to cykanie. Za co się zabrać??

A jak długo cyka Ci ten przekaźnik?

Bo zaraz po odpaleniu zimnego grzeją świece żarowe ...ale jak obroty wzrosną do 2,5tyś to przekaźnik puszcza i nie grzeją ..a jak spadną poniżej 2,5to znowu łapie i cyka ....sprawdź to ...może oto Ci chodzi.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o to, bo silnik ma już temperaturę. I jak już wspomniałem to się dzieje przy wyższych obrotach i jest to bardzo wyraźnie słyszalne, czyt. głośno.[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:21_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem odpalam auto przechodzi na gaz i po 5 minutach cykanie sie zaczyna i auto szarpie a za chwile gaśnie :-/ jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...