Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?


piotr26a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi a4 b5 1.9 tdi 110 KM 1998 rok sedan auto jest sprawne w 100% jeżdżę nim od 2 lat jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce w aucie jest sporo porobione np wahacze przednie, hamulce, rozrząd i wiele innych rzeczy-myślę o zakupie nowszego modelu (oczywiście AUDI ) jakie pieniążki według was mogę oczekiwać. Przebieg tego auta w tej chwili wg licznika to 260000 ale jaki jest naprawdę to nie mam pojęcia. Jedyny mankament to lekko zarysowany tylni zderzak. Dzięki wszystkim za pomoc pozdro.

DSC03981.jpg

DSC03984.jpg

DSC03989.jpg

DSC03987.jpg

DSC03988.jpg

DSC03982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat, było kilka podobnych na tym forum, nie pytaj tylko wystaw na allegro, ja bym wołał na początek 12 tys. ale będzie ciężko bo teraz polifta na allegro znajdziesz nawet za 11 tys. :wallbash:

Na Twoim miejscu bym nie sprzedawał :kox:, jeśli auto Cie nie zawiodło niech zostanie w rodzinie.

Nie licz że ktoś bedzie patrzył na to ze zrobiłeś to i tamto, dla większości ludzi wyznacznikiem jest allegro i złomy za półdarmo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odważnie wystartował od 14 tysi ;) jeżeli faktycznie stan taki jak piszesz :cool1:

Za 11 tysi to niech sobie naiwniacy kupują Vectry B z 2000 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak sprzedac mozesz pewnie za max 11 , ale jak bys chcial kupic za 11 w takim stanie to zapomnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak sprzedac mozesz pewnie za max 11 , ale jak bys chcial kupic za 11 w takim stanie to zapomnij :D

I tyle w temacie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad rok temy swoje b5 97r pogoniłem za 14100 :decayed: W dniu sprzedaży była padająca stacyjka, wybite 2 wachacze i dwumas już powoli mówił papa a na dodatek pojawiały się dołem na drzwiach pęcheżyki korozji ale może robotę zrobiły felgi, kiera s4 ogólnie bardzo ładne wnętrze :cool1: Fotka na kilka dni przed sprzedażą: 03696a0a3e88547bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry... o czym Wy piszecie... jakbym miał oddać moją za 11 tysi (ten sam rocznik) to bym wolał zrobić na niej szkodę całkowitą i resztę części sprzedać... i jeszcze bym zarobił na tym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak rafalekx napisał , ostatnio czytał gdzieś na frum posta jak ktoś chciał kopic b6 za 24tys to każdy pisał ze za taka cenę może kupić b5 99r w dobrym stanie a b6 to od 30tys wiec nie wierze ze az taka przepasa jest, wiadomo okazje na allegro sa takie ze bajka tylko później sie okazuje ze do auta trzeba dołożyć 5 tys zęby jeździło. Jeśli miałbym sprzedać swoja niunie za 11tys to wolał bym przerobić ja na kosiarkę do trawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a wiec jak ktos inwestuje w swoja a4 b5 bo lepiej ja trzymac i cieszyc sie ze wiesz ze wszystko jest zrobione itd niz oddac za grosze .... ja swoja wole zostawic jak cos jako drugie auto w domu niz oddac za 11 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ją zostawił :) Ja tez próbuje swoja sprzedać, ale żeby ją sprzedać musiałbym ja chyba oddać za 10 tys zł :) Tak wiec jak wrócę z UK to coś podziałam z nią: rozrząd, tarcze, klocki, może jakieś lampki ksenon lub bixenon, nowe listwy dolne drzwiowe z szyną plastikowa :) , poprawki lakiernicze, nowe oponki na zimę itp itd . A odpicuje ja potrzymam i sprzedam za 20lat za cenę dużo większą niż być dostał teraz :P. Sprzedasz dołożysz i kupisz gorszą i będziesz sobie pluł w brodę, że sprzedałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw 13,900 i próbuj

Dokładnie tak zrób i daj znać jakie było zainteresowanie, czy ktoś zadzwonił, oglądał itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie pytaj tutaj o takie rzeczy :wallbash:

dodam tylko od siebie że niedawno szwagier sprzedał swoją A4 z 98 roku z silnikiem 1.8T za 17 tyś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi np dużo dają.. jak jest ładna zadbany lakier i rzuca się w oczy to prędzej znajdzie się ktoś napalony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...