Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda pomiedzy uszczelkami w drzwiach


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja wczoraj patrzyłem to powinno być łatwo, ale warto zdjąć boczek i wypychać od środka te bolce trzymające uszczelkę.

U mnie woda wlewa się głównie po mocniejszych lub długotrwałych opadach. Poszukam jeszcze informacji na temat czy jakaś folia w drzwiach być powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wczoraj patrzyłem to powinno być łatwo, ale warto zdjąć boczek i wypychać od środka te bolce trzymające uszczelkę.

Dzięki :-)

U mnie woda wlewa się głównie po mocniejszych lub długotrwałych opadach. Poszukam jeszcze informacji na temat czy jakaś folia w drzwiach być powinna.

U mnie jest podobnie - tylko jak naprawdę deszcz napier... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie na drzwiach jest zamontowana osłona na całości, ale nie jest to żadna folia. Mam to na wszystkich drzwiach. A problem z wodą mam we wszystkich drzwiach - poza drzwiami kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie na drzwiach jest zamontowana osłona na całości, ale nie jest to żadna folia. Mam to na wszystkich drzwiach. A problem z wodą mam we wszystkich drzwiach - poza drzwiami kierowcy.

Zapewne taka a'la piankowa osłona ? ale to bardziej element wygłuszający, żeby boczek się nie obijał o korpus drzwi. Ja największą powódź mam w tylnych drzwiach. Na próbę (tylko znów nie wiem kiedy czas znajdę) założę folię na jednych drzwiach i wtedy będę obserwował czy woda będzie się zbierać czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie woda zbiera się pomiędzy tapicerką a drzwiami. Jak odegnę tapicerkę, to tam jest woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zakupiłem silikon w sprayu i nic Ci nie przymarznie

Ja w ubiegłym roku zrobiłem tak samo, w zimie nie było żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smarowałem te uszczelki tylko co z tego skoro woda i tak przymarzała do tych plastików na progu :disgust: W październiku jadę do teściów to znajdę czas i zamontuję folię w drzwi kierowcy i zobaczę co wtedy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie tez cieknie przez te mocowania uszczelki gdzie kolek jest i nie wiem co z tym zrobic czy nowa uszczelke dac czy cos innego proponujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...