Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Woda pomiedzy uszczelkami w drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co ja wczoraj patrzyłem to powinno być łatwo, ale warto zdjąć boczek i wypychać od środka te bolce trzymające uszczelkę.

U mnie woda wlewa się głównie po mocniejszych lub długotrwałych opadach. Poszukam jeszcze informacji na temat czy jakaś folia w drzwiach być powinna.

Opublikowano

Z tego co ja wczoraj patrzyłem to powinno być łatwo, ale warto zdjąć boczek i wypychać od środka te bolce trzymające uszczelkę.

Dzięki :-)

U mnie woda wlewa się głównie po mocniejszych lub długotrwałych opadach. Poszukam jeszcze informacji na temat czy jakaś folia w drzwiach być powinna.

U mnie jest podobnie - tylko jak naprawdę deszcz napier... :cool1:

Opublikowano

Witam.

U mnie na drzwiach jest zamontowana osłona na całości, ale nie jest to żadna folia. Mam to na wszystkich drzwiach. A problem z wodą mam we wszystkich drzwiach - poza drzwiami kierowcy.

Opublikowano

Witam.

U mnie na drzwiach jest zamontowana osłona na całości, ale nie jest to żadna folia. Mam to na wszystkich drzwiach. A problem z wodą mam we wszystkich drzwiach - poza drzwiami kierowcy.

Zapewne taka a'la piankowa osłona ? ale to bardziej element wygłuszający, żeby boczek się nie obijał o korpus drzwi. Ja największą powódź mam w tylnych drzwiach. Na próbę (tylko znów nie wiem kiedy czas znajdę) założę folię na jednych drzwiach i wtedy będę obserwował czy woda będzie się zbierać czy nie ;)

Opublikowano

U mnie woda zbiera się pomiędzy tapicerką a drzwiami. Jak odegnę tapicerkę, to tam jest woda.

Opublikowano

ja ostatnio zakupilem silikon w spreyu i nic Ci nie przymarzni

Opublikowano

ja ostatnio zakupiłem silikon w sprayu i nic Ci nie przymarznie

Ja w ubiegłym roku zrobiłem tak samo, w zimie nie było żadnych problemów

Opublikowano

Ja smarowałem te uszczelki tylko co z tego skoro woda i tak przymarzała do tych plastików na progu :disgust: W październiku jadę do teściów to znajdę czas i zamontuję folię w drzwi kierowcy i zobaczę co wtedy :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam u mnie tez cieknie przez te mocowania uszczelki gdzie kolek jest i nie wiem co z tym zrobic czy nowa uszczelke dac czy cos innego proponujecie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.