Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Youtube - Teledyski w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

kurde juz mnie to wkurza- w niemczech jest mnostwo muzy na Youtube poblokowana (w Polsce to macie fajnie)

Z tym ze mi ostatnio zalezy na teledyskach w dobrej jakosci bo leca u mnie a aucie. Dotychczas jak czegos nie bylo to ostatecznie na Itune kupilem ale coraz czesciej na tym iTunes nic ciekawego nie ma - zwlaszcza polskiej muzy. Dzisiaj chcialem sciagnac Danza Kuduro Don omar i pupa - nigdzie tego nie ma.

Taki obrazek mi sie pokazuje :

0109e2c28d1d33c2.jpg

Ma ktos moze jakis pomysl jak obejsc te glupia blokade na Youtube? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę kolega obcykany w temacie :cool1: :cool1: :cool1:

Blokada na YT to pikuś, dzisiaj czytałem, że ze wszystkich stron w Niemczech do 30. września ma zniknąć ryjoksiążkowy przycisk "Like it" , bo podobno narusza prywatność userów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na YT to pikuś, dzisiaj czytałem, że ze wszystkich stron w Niemczech do 30. września ma zniknąć ryjoksiążkowy przycisk "Like it" , bo podobno narusza prywatność userów :D :D :D

...nie no, jaja sobie robisz! :blink:

...ale w republice federalnej Kabli- wszystko mozliwe ... :wallbash:

..zanim cos tu ktos napisal to Googlowalem troche i wyskoczyla mi wtyczka "Stealthy" do Firefoxa, ale zamula przegladarke i mimo tego program sciagajacy video rozpoznaje ze jestem w DE.

Teraz sprawdze co Lukasz_mk2 radzisz.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przez google chrome i https://chrome.google.com/webstore/detail/cnmbofoofebojccpdnfhnegmiifdgpfg?hc=search&hcp=ext

jak nie pójdzie to zostają Ci serwery proxy, albo wyszukiwarka na rapidshare i ściaganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki program do automatycznego ściągania plików nazywa się JDownloader (wrzuca się X adresów URL i po naciśnięciu "play" sam pobiera)

wystarczy do niego wrzucić link z YT i ściąga plik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki program do automatycznego ściągania plików nazywa się JDownloader (wrzuca się X adresów URL i po naciśnięciu "play" sam pobiera)

wystarczy do niego wrzucić link z YT i ściąga plik :hi:

YouTube Downloader HD - obecnie używam, nowa wersja 2.6 omija blokadę nowego YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - ta opcja Tor i wtyczki stealthy nie bardzo mi bangla- w obu przypadkach przegladarki sa niesamowicie wolne. Poza tym jedna opcja to ogladanie a druga to sciaganie. Normalnie mam program ktory mi zapisuje bezposrednio do formatu ktory uzywa apple, "DVDVideoSoft Free Studio"- i dotychczas bylo ok. ale nawet jak mam linka z przegladarki TOR-a to "DVDVideoSoft Free Studio" rozpoznaje ze jestem w DE i nie chce sciagnac pliku.

Kolega MultiPanda69 pisal o opcji JDownloadera- uzywam go aktualnie do ssania na HD-area i jakos pomyka- sprawdze te opcje z linkami YT.

Patryk- jak JD nie zabangla to trzeba bedzie sprobowac i pozniej konwertowac.

Przemek- a YouTube Downloader HD obchodzi tez blokade niemieckich IP?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 15:39_________________________________________________i d+u+p+a

a8b6e63f20d9fe3a.jpg

48366f0b2cb15336.jpg

JDownloader tez jakos nie bardzo- jedynie moge ogladac wszystkie linki juz na YT, ale ze sciaganiem nadal mam problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przez serwer proxy próbowałeś :mysli:

Numeru ip nie zmienisz, jedynie co to mozesz go zamaskowac ale to i tak duzo nie da, kiedyś uzywałem programu JAP, skutecznie maskował numer używajac serwerów proxy, z tym że internet wtedy działa wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zrzut z dvd-soft

fffecd326245a206.jpg

A przez serwer proxy próbowałeś :mysli:

Numeru ip nie zmienisz, jedynie co to mozesz go zamaskowac ale to i tak duzo nie da, kiedyś uzywałem programu JAP, skutecznie maskował numer używajac serwerów proxy, z tym że internet wtedy działa wolniej

A jak to jest przez serwer proxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to serwery do ukrywania swoich danych, krótko mówiac anonimowość w sieci, z tym że nie kazda strona chce sie wyswietlać przez połączenie proxy. Kiedys miałem taka fajna bramke wklejało sie link i strona ładowała sie przez pare serwerów proxy, ale numer ip za kazdym razem był inny, wiec na twój problem było by to idealne

tylko nie moge linka znaleźć :disgust:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:56_________________________________________________troche tego jest jak sie wpisze bramka proxy, musisz szukać i próbować, nie wszystkie działają jak nalezy

http://bramka.proxy.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki program do automatycznego ściągania plików nazywa się JDownloader (wrzuca się X adresów URL i po naciśnięciu "play" sam pobiera)

wystarczy do niego wrzucić link z YT i ściąga plik :hi:

Też to używam ale nie każdy teledysk chce ściągnąć, np ten :angry::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przez to http://ctunnel.com/ wklejasz link do youtube na tej stronie i powinno sie otworzyc wtedy[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:09_________________________________________________

jest taki program do automatycznego ściągania plików nazywa się JDownloader (wrzuca się X adresów URL i po naciśnięciu "play" sam pobiera)

wystarczy do niego wrzucić link z YT i ściąga plik :hi:

Też to używam ale nie każdy teledysk chce ściągnąć, np ten :angry::kox:

bez problemu jednym klinięciem na stronie ściagne ci ten teledysk w paru formatach nie zmieniajac nawet strony youtube na jakies inne [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:11_________________________________________________Ma ktos pod ręką jakis link YT zablokowany u nas w kraju? bo teścik robie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lookam na to :)

Nie chce mi tego teledysku ściągnąć na dysk.

A potrzebuje w MP4.

Ogarnąłem już moim JDownloaderem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lookam na to :)

ten link był dla tygrysa, podobno działa na te blokady YT, tylko jak na złosc nie moge znaleść takiego zablokowanego u nas...

A co do ściagniecia tego teledysku Fierfox + wtyczka download chelper i nie ma rzeczy nie do ściagniecia, albo google chrome + videodownloader i masz pod kazdym teledyskiem magiczna ikonke POBIERZ :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:26_________________________________________________Przykład wykorzystania tych wtyczek, prosciej sie juz nie da ściagnąć :wink4:

Firefox+download chelper(ciagnie wszystko co jest multimedialne na stronie(wrzuta vimeo yotube i podkąłdy dzwiękowe na stronach prezentacyjnych)

firefoxs.jpg

Google chrome + videodownloader( ciagnie filmiki z youtube tylko

chromepm.jpg

Ps. pablo dobra nutka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam zainstalowana wtyczke i cos mi teraz nie chce przelaczac stealthy- zrobie restarta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obejscie do sprawdzenia

http://ktunnel.com/index.php/1000000A/72212357300ece44444fd81eace2d2d2307a991e89d16d876c5e0e54d443207809739cc19b11676f20415[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 17:43_________________________________________________http://www.webdico.com/blue/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie na impreze sie wybralem, wiec pauze mam w kombinowaniu. :decayed::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...