Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sportowy wydech


panek91

Rekomendowane odpowiedzi

nie bo ze wszystkich moich znajomych którzy maja diesela i próbowali uzyskać jakiś fajny dzwięk żadnemu sie nie udało :thumbdown: to jest właśnie wada w dieselu w tuningu,

Jak zrobisz nawet tylko przelotowy cały to i tak nie bedzie to co benzynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w klekocie jest sens tylko wyrzucić katalizator, turbinka będzie miała lżej i będzie ją trochę lepiej słychać, więcej nie ma sensu dłubać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieni się :) jedynie co przy przytkanym kacie to po wywaleniu spalanie może się ale zmniejszyć / wróci do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal kata, wspawaj końcówki wydechu, chociaz bedzie wyglądał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie???!!!!!! W każdym aucie można zrobić fajny dźwięk wydechu tylko pytanie na czym wam zależy??? Albo chcecie fajnie brzmieć albo idziecie na wynik!!!! Tak np brzmi mój DIESEL

Wiadomo diesel zawsze zostanie dieslem ale i tak nie ujmuje mu w porównaniu do benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o dobór konkretnego wydechu tylko o przebieg układu wydechowego!!! Ważna jest jego średnica i odpowiednie umiejscownie tłumika. Im dalej końca umieścisz tłumik tym słabsze brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzicie ;d jednak mozna ;d kolego powiedz mi do takiej b5 jaki bys sobie dobrał ten wydech ? :) może widziałes gdzies na allegro :) albo na innych www:)

kolega ma 3,0tdi wiec to inna liga, Ty u siebie nie osiagniesz jakiegos super brzmienia, wiec przeznaczone pie iadze wydaj choćby na paliwo, bo i tak nic ciekawego nie uzyskasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: pierwszy raz słyszę żeby w dieselku jakoś fajnie wydech brzmiał.. tylko nie wiem czy u kolegi da rade tak zrobić bo ty masz 3.0 a kolega 1.9 i jest trochę różnica w ilości i ciśnieniu wydmuchiwanych spalin...

nawet u mnie w benzynie jak mam ori doładowanie i słabe ciśnienie spalin to wydech brzmi tak sobie ale jak jest już soft to od razu słychać jak by ilość wydmuchiwanych spalin chciała potargać wydech.

a tak jak mówiłem w 1.9 jeszcze nie słyszałem żeby komuś sie udało tym bardziej już w 90km

ale może jest ktoś komu sie udało w 1.9 90km to niech sie pochwali i obali kolejny mit :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...