Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sportowy wydech


panek91

Rekomendowane odpowiedzi

No i tu pies jest pogrzebany to już nie wiem co mam robić ;d

wyciać kata zrobić program i wspawać stylowe końcówy :decayed: NIC WIECEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gróby przekrój rury powinien teoretycznie dać fajny efekt. ja się przymierzam zrobić tak u siebie. tylko zastanawiam się którego z dwóch tłumików sie pozbyć :D tego pierwszego czy tego zaraz przy wydechu

zamiast kata przelot i amiast środkowego rura, tylny zostaw w spokój bo inaczej bedziesz miał zetorka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podejmuje w mojej niuni 1.9 -90km zrobić fajny wydech :D mam dużo różnych rór i rureczek może uda mi się coś osiągnąć ciekawego to oczywiście się pochwalę :D[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________

Ja się podejmuje w mojej niuni 1.9 -90km zrobić fajny wydech :D mam dużo różnych rór i rureczek może uda mi się coś osiągnąć ciekawego to oczywiście się pochwalę :D

no i oczywiście orypałem się cały dzień i nic z tego :D nie da się nic ciekawego osiągnąć tylko Kle Kle :D ale po wywaleniu środkowego tłumika i wspawaniu rury o większym przekroju bardzo wyraźnie odezwała się turbina choć kata już długo nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam plan wymontowania przedostatniego tlumika. nie chodzi mi o dzwiek buczenia a podniesnienia bardziej dynamiki. katalizator wciaz mam i nie mam zamiaru sie go pozbyc (choc chodzi mi to po czapce).

co do zapodanych filmów z wydechami to b7 ma 3L po macha to ma czym wiac

polo to PD kazdy silnik inaczej pracuje i nie jednakowo te spaliny sa wydalane jak w sieczkarni na pompie... moze cos takiego bardziej pierdzi niz buczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam plan wymontowania przedostatniego tlumika. nie chodzi mi o dzwiek buczenia a podniesnienia bardziej dynamiki. katalizator wciaz mam i nie mam zamiaru sie go pozbyc (choc chodzi mi to po czapce).

co do zapodanych filmów z wydechami to b7 ma 3L po macha to ma czym wiac

polo to PD kazdy silnik inaczej pracuje i nie jednakowo te spaliny sa wydalane jak w sieczkarni na pompie... moze cos takiego bardziej pierdzi niz buczy

jak chcesz odczuć na dynamice to kata wywal a nie srodkowy, bo to nic Ci nie da, ale ogólnie nie oczekiwał bym cudów zwiazanych z wyciananiem tłumików czy katów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 1.9TDI wydech / engine sound exhaust

to robilismy z Piortkiem wyciagajac wezyk od podcisnienia :naughty:

tu masz na jednym przelotowym tłumiki za 45 zł.. reszta przelot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem w swoim 1.9 eksperymentów z tłumikiem ale widzę po filmach że nawet w takim klekocie jakim jest właśnie 1.9 da rade uzyskać fajny dźwięk z wydechu. Ale tylko z wydechu bo motor 1.9 za dużo wrażeń nam nie dostarczy :decayed: Ale na pewno wywalenie kata nie wpłynie negatywnie na prace silnika. Grunt to dobrać dobrą średnicę wydechu i zrobić jeden pomyślany tłumik. Na pewno dół będzie lepszy i efekt dźwiękowy. A rzeczywiście 3.0 TDI to już jest inna bajka bo sam dźwięk silnika robi robotę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko z wydechu bo motor 1.9 za dużo wrażeń nam nie dostarczy decayed

no nie daje :naughty: jedzie równo jak 3.0 po sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak kolego dobrze zdłubane 1.9 jeździ jak 3.0 TDI w serii. Ale tylko pozornie bo ze startu nie ma szans i przy wyższych prędkościach też nie ma szans. Wszystko zależy kto szybciej wciśnie gaz:) Wierz mi bo to przerabiałem. Ale dobrze dłubane 3.0 TDI jest jak rakieta i na prawdę dużo może :wink4: A ten filmik nie jest dobrym przykładem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to 1.9 to seryjne 3.0 pozostawia daleko z tyłu... to jest B5 1250 KG B7 3.0 1600? czy wiecej?

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj benzyny 3.0 do 1.9 TDI bo i tak przegrasz:) A po za tym robisz straszny przeskok z B5 do B7 więc się zastanów o czym rozmawiamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj benzyny 3.0 do 1.9 TDI bo i tak przegrasz:)

tu była mowa o 3.0 TDI, dwa, 3.0 w benzynie do samo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz odczuć na dynamice to kata wywal a nie srodkowy, bo to nic Ci nie da, ale ogólnie nie oczekiwał bym cudów zwiazanych z wyciananiem tłumików czy katów

akurat o tym to ja wiem... doskonale wiem jaki bedzie tego efekt - na d*pie i plecach tego nie poczuje napewno... :) z tego co wiem to wydech w dizlu można zrobić prawie przelotowy wydech z tym ze musi być koniecznie w układzie co najmniej 1 tłumik by istniało ciśnienie spalin w wydechu...

kiedyś jak pracowałem na hamowni to modziłem - co jakas przeróba to auto na rolki i mozna było dewagowac co jak najlepiej z wydechem zrobic...

koles (przypomniało mi sie bo to juz dawno było )w pasku B5 zrobił przelotówkę całkowitą...mruczał przyznam ładnie ale na mocy to ojojjj stracił... wiec wspawał 1 tyłumik od czegos... i odrazu inny efekt - ładny pomruk (gorzej jak suszara zaczeła wiac-to juz szpeci) ale i auto lepiej ciut sie zbierało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...