Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sportowy wydech do A4 B5 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy do diesla 1.9 tdi można założyć sportowy wydech? czy to będzie tragicznie brzmiało?

Jeżeli można, to czy znacię jakieś odpiednie które najładniej pracują?:)

Opublikowano

w dieselu nie uzyskasz ładnego basowego pomruku :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

tak właśnie myslałem czyli nie ma sensu wydawać nie potrzebnie kase?

Opublikowano

nie bo ze wszystkich moich znajomych którzy maja diesela i próbowali uzyskać jakiś fajny dzwięk żadnemu sie nie udało :thumbdown: to jest właśnie wada w dieselu w tuningu,

Jak zrobisz nawet tylko przelotowy cały to i tak nie bedzie to co benzynka

Opublikowano

w klekocie jest sens tylko wyrzucić katalizator, turbinka będzie miała lżej i będzie ją trochę lepiej słychać, więcej nie ma sensu dłubać

Opublikowano
  • Autor

A spalanie o ile się podniesie po wycięciu katalizatora?:)

Opublikowano

nie zmieni się :) jedynie co przy przytkanym kacie to po wywaleniu spalanie może się ale zmniejszyć / wróci do normy :)

Opublikowano
  • Autor

Dobrze wiedzieć :) Takie sa uroki diesla ze nie uzyska sie tego fajnego efektu dzwiekowego :(

Opublikowano

wywal kata, wspawaj końcówki wydechu, chociaz bedzie wyglądał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spoko czyli mam juz cel ;d od czego trzeba zaczać ;d

Opublikowano

Lepiej dolozyc i wirusa wgrac :gwizdanie:

Opublikowano

co tu dokładać wytnie kata za 30zł sprzeda za 150 kupi końcówki i będzie na zero więc w sumie zero kosztów a chociaż turbo będzie miało lżej i ładniej będzie wyglądać

Opublikowano

Co wy gadacie???!!!!!! W każdym aucie można zrobić fajny dźwięk wydechu tylko pytanie na czym wam zależy??? Albo chcecie fajnie brzmieć albo idziecie na wynik!!!! Tak np brzmi mój DIESEL

Wiadomo diesel zawsze zostanie dieslem ale i tak nie ujmuje mu w porównaniu do benzyny.

Opublikowano
  • Autor

o widzicie ;d jednak mozna ;d kolego powiedz mi do takiej b5 jaki bys sobie dobrał ten wydech ? :) może widziałes gdzies na allegro :) albo na innych www:)

Opublikowano

Nie chodzi o dobór konkretnego wydechu tylko o przebieg układu wydechowego!!! Ważna jest jego średnica i odpowiednie umiejscownie tłumika. Im dalej końca umieścisz tłumik tym słabsze brzmienie.

Opublikowano
  • Autor

Ok dziekuję. Zaczne od katalizatora i wydechu :) to moj cel nr 1 ;p

Opublikowano

tak czy inaczej zawsze slychac kleklekleklekle

Opublikowano

o widzicie ;d jednak mozna ;d kolego powiedz mi do takiej b5 jaki bys sobie dobrał ten wydech ? :) może widziałes gdzies na allegro :) albo na innych www:)

kolega ma 3,0tdi wiec to inna liga, Ty u siebie nie osiagniesz jakiegos super brzmienia, wiec przeznaczone pie iadze wydaj choćby na paliwo, bo i tak nic ciekawego nie uzyskasz :wink4:

Opublikowano

:hi: pierwszy raz słyszę żeby w dieselku jakoś fajnie wydech brzmiał.. tylko nie wiem czy u kolegi da rade tak zrobić bo ty masz 3.0 a kolega 1.9 i jest trochę różnica w ilości i ciśnieniu wydmuchiwanych spalin...

nawet u mnie w benzynie jak mam ori doładowanie i słabe ciśnienie spalin to wydech brzmi tak sobie ale jak jest już soft to od razu słychać jak by ilość wydmuchiwanych spalin chciała potargać wydech.

a tak jak mówiłem w 1.9 jeszcze nie słyszałem żeby komuś sie udało tym bardziej już w 90km

ale może jest ktoś komu sie udało w 1.9 90km to niech sie pochwali i obali kolejny mit :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i tu pies jest pogrzebany to już nie wiem co mam robić ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.