Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jest ktos z Brzeska? namiar na uzytkownika....


mariuszsmietana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Ma ktos z Was jaki kolwiek namiar na goscia "kamilmlody"? Mialem nic nie pisac i czekac cierpliwie ale ile mozna... Wymienialem sie z nim lampami... wysylalem mu "leksusy" on mial mi poslac jego. Wysylalem. Gosc lampy ma juz dawno a ja nic? Na forum bywal. Ale na wiadomosci nie odp. Na meila takze nie odp. Na GG przestal bywac... telefon wylaczyl... mial poslac potwierdzenie lub numer nadania ale jakos mu to schodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz wiecej jeleni sie trafia na tym forum. facet tu nowy nie jest i robi takie jaka. dostalem tylko od niego tyle ze lampy do mnie ida, a on nie ma czasu bo przesiaduje w garazu... jakos dziwnie ze w ten dzien byl na forum i to o roznych godzinach... lampy puscilismy prze alledrogo. ale co z tego jak meil i tel nieczynny juz. mam tylko adres w razie czego zeby mu.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do wykasowania, ile można pisać o łatwowierności i głupocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do wykasowania, ile można pisać o łatwowierności i głupocie :gwizdanie:

sorki kolego ale o czym Ty mowisz? gosc jest na forum ponad dwa lata. ma 170 pare wiadomosci. przeczytalem wszystko na jego temat. kazda wiadomosc. dla bezpieczenstwa puscilem lampy przez allegro. on swoje takze. to o czym Ty mowisz? co moglem wiecej zrobic wg Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od niego na początku roku wyświetlacz temperatury i było wszystko OK z jego strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez allegro puściłeś, to w czym problem. Pisz do allegro co się stało i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Brzeska, tyle że z nim stycznosci jeszcze chyba nie miałem. Spróbuję jakos go dorwac przez znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Brzeska, tyle że z nim stycznosci jeszcze chyba nie miałem. Spróbuję jakos go dorwac przez znajomego.

mam adres do niego :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam jeszcze troche moze sie malolat opanuje po przeczytaniu tego. wszystko rozumie procz jego milczenia. wylaczenia tel itd :wallbash:

jeśli to trwa ponad 2 tygodnie, nie miej skrupułów, pisz do allegro i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Pany cos podzialalo bo dzis sie odezwal. pocisl kit zycia. ale niech bedzie...

napisalm mi ze..... paczka z lampami do niego wrocila... z dopiskiem odmowa odbioru :wallbash:

jezeli ma to wyslac jeszcze raz to mam do godziny sie odezwac

dzis wrocil z dlugiego wyjazdu... i pakuje sie na nastepny...

poprosilem o skan nadania i skan tej paczki z podpisem odmowy

stwierdzil ze jesli znajdzie to wysle....

ponoc paczka wrocila do niego przepakowana i ktos sprawdzal zawartosc....

jesli nie wysle jej dzis to predko nie dostane...

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 17:17_________________________________________________aaa i ze juz raz mial takie "problemy z poczta" i wzywali go na policje :polew:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 17:18_________________________________________________Niestety list nadania gdzies mu sie zapodal. Nowego mial poslac smsem ale chyba zapomnial.

Takze... Kiepsko to widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może się kolega pochwali, że podał na paczce którą wysłał do mnie swój inny adres niż ten pod którym aktualnie mieszka? ALE NAJLEPIEJ NAPISAC LADNY TEMACIK ZE JA JESTEM OSZUSTEM!

Najlepiej zrobić komuś syf zanim się pomyśli. Gratuluje wszystkim kolegom. BRAK SŁÓW

BTW. Czy aby na pewno nie wysłałem Ci numeru paczki smsem? ehhh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze wyslales ale paczki numer dwa ktora poslales w poniedzialek lub wtorek. moje lampy miales juz tydzien. 2 razy posylalem ci adres a i tak wyslales gdzie chciales. podepre sie smsami, rozmowa gg itd. a Ty czym?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 15:15_________________________________________________

jasne ze wyslales ale paczki numer dwa ktora poslales w poniedzialek lub wtorek. moje lampy miales juz tydzien. 2 razy posylalem ci adres a i tak wyslales gdzie chciales. podepre sie smsami, rozmowa gg itd. a Ty czym?

ps z Twojego pier... wynika ze wysylales lampy sporo pozniej nizeli miales. dostales moje i raczyles wyslac swoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo prosiłeś o numer drugiej paczki zeby sprawdzić gdzie ona jest, to dostałeś heh ;)

Dokladnie Ci mowilem kiedy wysylalem, wiec nie kręć. Chciales numer telefonu - dostales. Miales dzwonic wieczorem, napisales na GG. I mów, ze kontaktu ze mna nie bylo w ogóle.

Poza tym, z całej tej sytuacji wynikło coś zupełnie innego, kto z nas dwojga troszku naściemniał... Ale nie chce tutaj o tym pisać, rozstrzygać to na forum. I tutaj, nawet zdjęciami się podeprę ;) Ale po co..

Proponuje zakończyć ten temat, który głównie oparł się o nieporozumienie, po czym kolega - byc moze w nerwach, rozumiem - ladnie to opisał i wyszedłem na bandyte :) Wnioskując z dzisiejszych pretensji kolegi o nadgorliwe zapakowanie lamp, paczka już doszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...