Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Kręci ale nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! No i zepsuło sie moje cudo albo ja je zepsułem (to sie okaże później). Generalnie sprawa ma sie tak ze od soboty auto nie było ruszane bo latałem za włącznikiem od awaryjnych. Jako że nadal go nie posiadam (ani kupiony ani zamontowany) to pomyslałem ze pokombinuje i spróbuje podłączyc dziada sobie w koncu pod komputer. Opornie to szło ,myślałem ze dzis sie uda ale niestety dno (albo ja cos zle robie ,albo mam kabel do d.... albo program obd II loger sie nie nadaje ,nieważne) W każdym bądź razie zauważyłem przypadkiem dzisiaj ze na zapłonie nie podniosła mi sie wskazówka od paliwa i temperatury. Coś mnie tknęło ,odłączyłem kabel ,próba odpalenia i :no: . Świece grzeja ,immo gaśnie ale jak kreci (nie moze załapac) to mi sie robi mała choinka w postaci takiej ze pala/mrugaja sie kontrolki od hamulca ,absu ,aku i... świateł postojowych/mijania :confused4: Co wiecej po próbie odpalenia (przed chwila przeprowadałem kolejna) resetuje mi sie zegarek ,data (nie pokazuje mi sie nawet ten piktogram z masztem) i km dzienne... Powiedzcie czy to ja cos uszkodziłem w elektronice chcąc podłaczyc komputer ,czy to moze typowe objawy zdechłego aku czy cos jeszcze innego? Bo raczej to nie wina niepodłączonego przycisku od awaryjnych...

Opublikowano

Uważam że włącznik awaryjnych nie ma nic wspólnego z tymi objawami,podłączenie programu też nie będzie miało wpływu,chyba że zagłębiałeś się w sterowniki auta? Podejrzewam że do tej soboty z autem było ok. Sprawdź aku. bo może któraś cela walneła.

Opublikowano
  • Autor

No ten włącznik jakby miał cos z tym wspólnego to by chore poprostu było :wallbash: Tak naprawde to nawet nie udało mi się połączyc z komputerem wiec nic nie grzebałem ,nie wiem czy mogło sie cos porobic od samych prób połączenia? Do soboty było ok ,palił bez gadania zadnego ,tylko najbardziej martwi mnie fakt ze mi sie resetuje data ,godzina i licznik dziennych po każej próbie odpalenia...No i wskazówki od temp i paliwa nie zawsze wstaja...Dlatego tak mi to średnio pasuje do padnietego aku ,chyba ze sie myle? :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:33_________________________________________________Widze ze chyba zostaje mi spróbowac podładowac aku... Tylko pytanie czy moge tak poprostu odłączyc aku ,podładowac i podłączyc z powrotem? kluczyk musi byc w stacyjce czy nie?

Opublikowano

Wykręc aku-weź do domu, naładuj. W tym czasie, jak komputer nie będzie miał prądu to się zresetuje. Po ponownym podłączeniu powinno byc ok ;) (optymistyczna wersja)

Opublikowano

naladuj lub wymien aku.

jezeli do ladowania demontujesz aku z pojazdu, zwyczajnie go zdemontuj :cool1: nie trzeba wykonywac zadnych magicznych rytuałów.

odłącz najpierw ujemną klemę, żeby zabezpieczyć sie przed zwarciem w czasie odkręcania dodatniej.

przed podłączeniem wyczyść klemy i nasmaruj je wazeliną techniczna.

najprosciej sprawdzic napiecie w czasie rozruchu. nie powinno spadac ponizej 10,5 V.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.