Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i prawidlowo.. :good:

Opublikowano

Strzeliles sobie body S4... a w zime jezdzisz na malych schowanych 16", troche to ze soba nie gra IMO. No i brak chromow wokol szyb jest bardzo widoczny. Wnetrze tez zalatuje ostro seria i srednio pasuje do calego auta... takze duzo pracy jeszcze :gwizdanie:

brak chromów to akurat na plus, ostatnimi czasy producenci odchodzą od tych świecidełkowatych i tandetnych wykończeń w postaci ton chromu, czarny bardziej ukazuje sportową sylwetkę, nie zmieniaj na chrom tak jest idealnie, naprawdę ładny samochód, dużo pracy włożone, zazdroszczę i pozdrawiam

a co do opisu s4 b6 to flyer też sobie wpisał :)

Opublikowano
brak chromów to akurat na plus

Tak, plus, ja tez nie mam w ogole chromow, ale albo isc w pelen pakiet chrom, albo w schwarz pakiet... a tutaj jest mieszanka. :cool1:

Opublikowano

Młody a nie lepiej było kupić b7 :cool1:

kiedy kiera :mysli: wybrałeś już kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Młody a nie lepiej było kupić b7 :cool1:

kiedy kiera :mysli: wybrałeś już kolor ?

Czarna :) a co do B7 to jeszcze się zobaczy :naughty:

Opublikowano

jestes w stanie mi zlatwic takie logo

Opublikowano
  • Autor

jestes w stanie mi zlatwic takie logo

Jakie logo?

Opublikowano

jestes w stanie mi zlatwic takie logo

co za koleś ... :gwizdanie:

Opublikowano

Koles git :decayed:

Opublikowano

40 zł

Opublikowano
  • Autor

40 zł

:shocked: wiesz oj akie logo chodzi? :naughty:

Opublikowano

hm S4

Opublikowano
  • Autor

Aha na RNS -e :good: no fakt :) dobry jesteś :naughty: ale to nie 40zł :naughty:

Opublikowano

jesteś w stanie mi zlatwic takie logo

Jeżeli chodzi Tobie o logo S4 na rns-e to przeczytaj ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Andrzejq pisałem do Ciebie na GG, daj później znaka co i jak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jesteś w stanie mi zlatwic takie logo

Jeżeli chodzi Tobie o logo S4 na rns-e to przeczytaj ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html

Andrzejq pisałem do Ciebie na GG, daj później znaka co i jak :wink4:

Poszło na gg :)

Opublikowano

Młody graty zakupu RNS-a :naughty:

brakuje jeszcze fajnych foteli do srodka i będzie cud malina :good:

Opublikowano

Młody graty zakupu RNS-a :naughty:

brakuje jeszcze fajnych foteli do srodka i będzie cud malina :good:

Twojej i tak nie dorówna :naughty:

Opublikowano

Ex B6 cubera? Tej ze stolkami w srodku i kanapa z tylu? :D

Opublikowano
  • Autor

Młody graty zakupu RNS-a :naughty:

brakuje jeszcze fajnych foteli do srodka i będzie cud malina :good:

Twojej i tak nie dorówna :naughty:

Ale Twoją przegonię :polew:

Opublikowano

Bardzo ładne body,jak wyżej zostało to już zauważone brakuje ładnych foteli we wnętrzu i będzie naprawdę solidnie i kompleksowo zmodyfikowane autko,pozdrawiam :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.