Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi sie ze z połyskiem będzie lepiej, tak mają ori wersje np A3 albo A4

a0c28e77fb3a8e75.jpg

Opublikowano

zgadzam się z Andrzejem

Opublikowano

A jakie masz listwy w środku?? jak masz alu to moge sie z tobą zamienić bo ja mam te szare :wink4: jak ciemny to ciemny wszędzie :decayed:

Mnie ogólnie z połyskiem bardziej się podoba ale to tylko moje zdanie :)

Opublikowano
  • Autor

A jakie masz listwy w środku?? jak masz alu to moge sie z tobą zamienić bo ja mam te szare :wink4: jak ciemny to ciemny wszędzie :decayed:

Mnie ogólnie z połyskiem bardziej się podoba ale to tylko moje zdanie :)

Teraz mam s line szczotkowane alu.

Opublikowano

No to mozemy iść na wymianke :polew: będziesz miał wtedy schwarz pakiet nawet w środku :polew:

Opublikowano
  • Autor

I będzie ciemno zresztą mam jasny srodek. :decayed:

3904b9c1ec2280c5.jpg

Opublikowano

No nie mów ze będziesz wymieniał? :) przeciez to najładniejsze wykończenie jakie audi wypuściło :slina:

Opublikowano
  • Autor

Zmianie ulegnie kiera i fotele ale kolor zostaje, będzie ten sam :)

Opublikowano

Chyba ze tak :) a co wkładasz skóry czy moze coś innego

Opublikowano
  • Autor

Sportowe :) ale cięzko cos znalesc w moim kolorze swing. Skóra raczej nie (nie mma grzania stołków) może pól to tak . A co recaro już wiem jaki koszt i głowa boli.

Opublikowano

Ja tez nie mam grzanych w A6 :thumbdown: looknij na fotki w dziale inne audi :)

Opublikowano

Sportowe :) ale cięzko cos znalesc w moim kolorze swing. Skóra raczej nie (nie mma grzania stołków) może pól to tak . A co recaro już wiem jaki koszt i głowa boli.

Dokladnie, nie szukaj bialego recaro, bo to kosmiczny koszt :).

Ja bym nawet pomyslal nad czarna skora... :mysli:

Opublikowano

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

Opublikowano

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

wpadnij tutaj za miesiąc to pogadamy - jest zmiana koncepcji autka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

:fool:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:29_________________________________________________

Sportowe :) ale cięzko cos znalesc w moim kolorze swing. Skóra raczej nie (nie mma grzania stołków) może pól to tak . A co recaro już wiem jaki koszt i głowa boli.

Dokladnie' date=' nie szukaj bialego recaro, bo to kosmiczny koszt :).

Ja bym nawet pomyslal nad czarna skora... :mysli:

[/quote']

Kurcze ale ja mam jasny srodek Flyer

Opublikowano

Jak dla mnie za bardzo "przymakszone" Ten samochód ma klasę sam w Sobie a Ty zrobiłeś z Niego jarmark.

Szkoda, bo czarny avant wygląda super.

Rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale tutaj trochę przesadziłeś...

Miłej jazdy

co z Tobą stary :mysli: przecież ta fura to miazga :kox:

Opublikowano

Kurcze ale ja mam jasny srodek Flyer

Wiem' date=' ale skoro ladujesz czarna kiere... to i czarne fotele moga podpasowac... :naughty:

Z drugiej strony - auto robisz w bardzo "agresywnym" stylu w tym momencie, a jasne wnetrze jest raczej symbolem elegancji/luksusu.

Moim zdaniem [i']troche[/i] to nie idzie w parze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze ale ja mam jasny srodek Flyer

Wiem' date=' ale skoro ladujesz czarna kiere... to i czarne fotele moga podpasowac... :naughty:

Z drugiej strony - auto robisz w bardzo "agresywnym" stylu w tym momencie, a jasne wnetrze jest raczej symbolem elegancji/luksusu.

Moim zdaniem [i']troche[/i] to nie idzie w parze :confused4:

Kiera idzie od B7 kolor ten sam co moja tylko multi i skóra . A nie chcę karawanu robić. Zewnątrz będzie czarny a w środku jasny :) i tak szyby będą ciemne wszystkie. [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:37_________________________________________________A co do foteli to myślałem o tych http://moto.allegro.pl/item553490538_audi_a4_8eo_kombi_s_line_kubelki_skora_alcantara.html ale zastanawiam się jak to będzie wyglądać. Może ktoś mi zrobi VT środka. :)

Opublikowano

Fotele grubo powyzej 200 tys :) - bo boczek kierowcy jest nieco wytarty, ale cena dobra :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.