Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Musiałem kupić paliwo :polew: i wszystko w normie :good:

Opublikowano

Fele ladnie sie prezentuja w graficie... :)

Opublikowano

Fele ladnie sie prezentuja w graficie... :)

dokładnie felunek :kox:

czekamy teraz jak będą na audicy :naughty:

Opublikowano

Fele ladnie sie prezentuja w graficie... :)

dokładnie felunek :kox:

czekamy teraz jak będą na audicy :naughty:

Przecież są na aucie :gwizdanie:

Fotki robione szybko :) a auto brudne jedynie felgi były czyste :naughty:

252aa3178028d369med.jpg

1023098a4e062f15med.jpg

13397be216710e68med.jpg

Opublikowano

pieknie :)

PS znowu rózowy masz :)

Opublikowano
  • Autor

Kiera mutli już jest :wink4:

d93c2d95e9cb7ca5med.jpg

Dzięki kobra7 :hi:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :kox:

Już chyba wszystko wyrezałeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: :oklaski: :kox:

Już chyba wszystko wyrezałeś :mysli:

Jeszcze nie :)

Opublikowano

A gałke tez masz pod kolor [swing], czy taka szarawo-czarna?

No i co z fotelami? :naughty:

btw, ale masz kolorowo na blacie... :polew:

Opublikowano

Młody te koła brak mi słów :good: pełny kozak :good:

Opublikowano

auto piękne, ale wnętrze masz mixa, włącznik świateł, dźwignia zmiany biegów, rns-e i klima, tempomat czarne, reszta siwa, trzeba było kiere też dać czarną byłoby dobrze, a tak trochę śmiesznie, ale auto naprawdę ładne

Opublikowano
  • Autor

auto piękne, ale wnętrze masz mixa, włącznik świateł, dźwignia zmiany biegów, rns-e i klima, tempomat czarne, reszta siwa, trzeba było kiere też dać czarną byłoby dobrze, a tak trochę śmiesznie, ale auto naprawdę ładne

Tylko że RNS-e panel kilimy i włącznik świateł zawsze są czarnego koloru :naughty: jedynie gałka została zmieniona na czarną :cool1: reszta już był taka więc ten miks zrobiło audi :)

Zrobiłem nowe fotki auto już na letnich śmiga :naughty: a co :kox: :kox: :>

Opublikowano

środek jest super już :good: ale felgi to po prostu miazga... :kox: jeszcze tylko czarne relingi do kompletu :good:

Opublikowano

Młody - nie ma bata :> musisz teraz nią smigac do końca dni :polew: jej albo Twoich, hehe. Inwestycje imponujące. Ja bym lalke nieco rozjasnił, ale każdy ma swoje gusta. :good:

Opublikowano

całkiem całkiem

Opublikowano
  • Autor

Młody - nie ma bata :> musisz teraz nią smigac do końca dni :polew: jej albo Twoich, hehe. Inwestycje imponujące. Ja bym lalke nieco rozjasnił, ale każdy ma swoje gusta. :good:

Taaa do przyszłego roku :cool1:

Opublikowano

auto piękne, ale wnętrze masz mixa, włącznik świateł, dźwignia zmiany biegów, rns-e i klima, tempomat czarne, reszta siwa, trzeba było kiere też dać czarną byłoby dobrze, a tak trochę śmiesznie, ale auto naprawdę ładne

kurde stary czy ty widzisz co ty napisąłes :):polew: :polew:

włącznik jest zawsze czarny rns tez jest zawsze czarny klima tez jest zawsze czarna tempomat tez jest zawsze czarny

a reszta siwa jest w takim układzie kolorystycznym

chyba ze masz inaczej to ja chetnie zobacze :polew: :polew: :polew:

Młody super kiera :)

Opublikowano
  • Autor

auto piękne, ale wnętrze masz mixa, włącznik świateł, dźwignia zmiany biegów, rns-e i klima, tempomat czarne, reszta siwa, trzeba było kiere też dać czarną byłoby dobrze, a tak trochę śmiesznie, ale auto naprawdę ładne

kurde stary czy ty widzisz co ty napisąłes :):polew: :polew:

włącznik jest zawsze czarny rns tez jest zawsze czarny klima tez jest zawsze czarna tempomat tez jest zawsze czarny

a reszta siwa jest w takim układzi ekolorystycznym

chyba ze masz inaczej to ja chetnie zobacze :polew: :polew: :polew:

Młody super kiera :)

Spoko dzięki :hi: taka jak Twoja :good:

Opublikowano

Wiesz kiere chyba mi sprzatnąles z allegro kosztowała 799 zł ;) ja sie zastanwiałem zastanawiałem i mi podkupiłes :)

Opublikowano
  • Autor

Wiesz kiere chyba mi sprzatnąles z allegro kosztowała 799 zł ;) ja sie zastanwiałem zastanawiałem i mi podkupiłes :)

Ja zapłaciłem za nią 750 zł z przesyłką ale fakt była wystawiona za 799 zł :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.