Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już ktoś Ci to sugerował, bo za dużo stron żeby szukać :naughty: ale do tego schwarz'a pasowaly by idealnie bixenony z czarnym środkiem... Pozazdrościć furki :notworthy:

Są dwie drogi IMO. Albo czarne bi-xenony aby zrobić all-black, albo aluminiowe lusterka z S4 (wtedy jest za***isty kontrast - jasne światła i lusterka vs reszta auta; widziałem kiedyś zdjęcia takiego A4 na Audizine).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bi-xenon mi się podoba ale przeraża mnie fakt parowania tych lamp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody rezaj - nie jest z bix'em aż tak źle. Ja jak zima była wyjechałem z myjni i nic kompletnie nie widać było soczewek :polew: Wczoraj - po wymianie postojówki i kąpielach auta, nawet kropelki nie widziałem. Podpatrzysz trochę wersje uszczelniania chłopaków i będzie ok :good: a schwarz efekt respest się podniesie - hehehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladanie bixenonow bez poziomowania jest bes sęsu... moze same klosze wyrezaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladanie bixenonow bez poziomowania jest bes sęsu... moze same klosze wyrezaj...

Ja tak miałem. Działało bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi już zmienione 2 godz. i po strachu :>

8e4df0fa3d06bea4med.jpg

Czadzik :good: Autko w całej czerni robi wrażenie. Wygląda jak hełm Darta Vadera :)

Jeszcze tylko ściemnij "przyłbice" :naughty:

Ciekawym rozwiązaniem na podkreślenie grafitowych felg byłoby polakierowanie na ten kolor lusterek.

Ew. znalezienie fabrycznych grafitowych od RS4 B7 ale to zecydowanie droższe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. znalezienie fabrycznych grafitowych od RS4 B7 ale to zecydowanie droższe rozwiązanie.

Mialem kiedys okazje kupic takie dosc tanio, ale wydaje mi sie, ze pasuja wylacznie do budy B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym rozwiązaniem na podkreślenie grafitowych felg byłoby polakierowanie na ten kolor lusterek.

Ew. znalezienie fabrycznych grafitowych od RS4 B7 ale to zecydowanie droższe rozwiązanie.

Hmm :mysli: ciekaw jestem jaki koszt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. znalezienie fabrycznych grafitowych od RS4 B7 ale to zecydowanie droższe rozwiązanie.

Mialem kiedys okazje kupic takie dosc tanio, ale wydaje mi sie, ze pasuja wylacznie do budy B7...

Nie przesadzajmy. Nadwozia B6/B7, nie licząc jednego przetłoczenia biegnącego przez cała długość auta, patrząc z boku nie różnią się praktycznie wogóle. Moim zdaniem wyglądałoby nieźle. Ale to tylko opinia oczywiście :)

100_0768copy.jpg?t=1240251327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. znalezienie fabrycznych grafitowych od RS4 B7 ale to zecydowanie droższe rozwiązanie.

Mialem kiedys okazje kupic takie dosc tanio, ale wydaje mi sie, ze pasuja wylacznie do budy B7...

Nie przesadzajmy. Nadwozia B6/B7, nie licząc jednego przetłoczenia biegnącego przez cała długość auta, patrząc z boku nie różnią się praktycznie wogóle. Moim zdaniem wyglądałoby nieźle. Ale to tylko opinia oczywiście :)

100_0768copy.jpg?t=1240251327

Fakt :) fajnie to wygląda :hi: może moje w graficie też by pasowały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...