Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzej zakładaj fele bo zamieszki w końcu będą :polew: załóż już nie będzie zimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej zakładaj fele bo zamieszki w końcu będą :polew: załóż już nie będzie zimy :decayed:

Taa a ten weekend :)

Opublikowano

nie bądź mientki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Felgi już na samochodzie jutro zrobię fotki :hi:

Opublikowano

Felgi już na samochodzie jutro zrobię fotki :hi:

:good:

jak wrażenia?

Opublikowano
  • Autor

Felgi już na samochodzie jutro zrobię fotki :hi:

:good:

jak wrażenia?

Przyciąga uwagę :decayed: mało jest na letnich. Stwierdzam fakt że srebrne na czarnym wyglądają o niebo lepiej niż grafit czy czarne. Ładne kolory ale na czarnym samochodzie giną no chyba że 19" :wink4:

Opublikowano

Felgi już na samochodzie jutro zrobię fotki :hi:

:good:

jak wrażenia?

Przyciąga uwagę :decayed: mało jest na letnich. Stwierdzam fakt że srebrne na czarnym wyglądają o niebo lepiej niż grafit czy czarne. Ładne kolory ale na czarnym samochodzie giną no chyba że 19" :wink4:

19 jakie by nie były to straszną robotę robią :kox:

myślałeś coś na podmianką ramek wkoło szyb? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Felgi już na samochodzie jutro zrobię fotki :hi:

:good:

jak wrażenia?

Przyciąga uwagę :decayed: mało jest na letnich. Stwierdzam fakt że srebrne na czarnym wyglądają o niebo lepiej niż grafit czy czarne. Ładne kolory ale na czarnym samochodzie giną no chyba że 19" :wink4:

19 jakie by nie były to straszną robotę robią :kox:

myślałeś coś na podmianką ramek wkoło szyb? :mysli:

Na razie walczę z środkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fotki zrobiłem ale w garażu mam stromy podjazd i pewnie już bym do niego nie wrócił po wyjeździe :decayed:

2q1v2v4.jpg

16gznep.jpg

A tak mam na zewnątrz :gwizdanie: teraz musze do pracy śmigać :kox: Matizem :kox: siostry ;(

2h7gxe9.jpg ;( :wallbash:

Opublikowano

18? :mysli:

h*ja widać na zdjęciach ale ciekawa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

18? :mysli:

h*ja widać na zdjęciach ale ciekawa :decayed:

18" na 8.5 " ET 35 :wink4:

Lepsze fotki zrobię jak wyjadę z garażu tylko nie wiem kiedy to będzie :confused4:

Opublikowano

18? :mysli:

h*ja widać na zdjęciach ale ciekawa :decayed:

18" na 8.5 " ET 35 :wink4:

Lepsze fotki zrobię jak wyjadę z garażu tylko nie wiem kiedy to będzie :confused4:

a to już chcesz je tak zostawić :mysli:

ja to już na zimówkach znów za duże dziury na takie duże alu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

18? :mysli:

h*ja widać na zdjęciach ale ciekawa :decayed:

18" na 8.5 " ET 35 :wink4:

Lepsze fotki zrobię jak wyjadę z garażu tylko nie wiem kiedy to będzie :confused4:

a to już chcesz je tak zostawić :mysli:

ja to już na zimówkach znów za duże dziury na takie duże alu :gwizdanie:

Zanim zrobią dziury będzie czerwiec :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 12:52_________________________________________________Wyjechałem na chwilę i zrobiłem troszkę lepsze fotki :wink4:

2n68aio.jpg

2im6bt.jpg

3165bbr.jpg

Opublikowano

Fela ladna, ale wg mnie nie pasuje :decayed:

Opublikowano

wg mnie tez nie pasuje... poprzednie byly lepsze

Opublikowano
  • Autor

Eee nie znacie się :decayed:

Opublikowano

moje przy twojej czarnuli by się ładniej komponowały :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już mi się znudziły ciemne felgi może na przyszły sezon wsadzę 19" ale mieszane ciemny z jasnym. Teraz mi jest potrzebny ktoś z małopolski ewentualnie Katowic żeby zrobić deskę flokiem :) na czarno znacie kogoś ?

Opublikowano

średnio wygląda ta fela :mysli: Przydałoby się zaciski pomalować i może dać większe tarcze?:>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.