Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie... nie kupuj takich, to najgorsza kombinacja kolorystyczna w B7 :)

Opublikowano
  • Autor

A co myślisz Flyer o tych ale to chyba żadna rewelacja po za tym że to skóra :)

http://moto.allegro.pl/item749203451_komplet_foteli_tapicerka_audi_a4_8e0_okazja_skora.html[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:02_________________________________________________Kurcze to B8 jest :polew:

Opublikowano

Wygladaja jak fotele u dentysty :D

Opublikowano

Jakoś szare nie przemawia do mnie wogóle - pierwsza tapicerka (S-Line z B7) którą wybrałeś to jakaś kaszana dla mnie - drogo jak na skórę i jeszcze jakaś wybrakowana (S-Line bez pakietu oświetlenia?) ...no i korby z tyłu :sick3:

Te szare to chyba nie od A4 - nasze nie mają takiego "parapetu" po stronie zewnętrznej, no i inny kształt wajchy do regulacji...

Jeśli już to kompozycja czarnego z białym - coś jak u malika tylko że bardziej bym widział biały środek a boki czarne + białe wstawki w tapicerce drzwi... :slina:

IMG_0012.JPG

Opublikowano

a kremowa pół skóra? kremowe z szarym niepowino bardzo się gryść

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko że tu full elektryka jest już rozmawiałem z Bart-S a ja nie mam elektryki. :wallbash:

Opublikowano

Tak tylko że tu full elektryka jest już rozmawiałem z Bart-S a ja nie mam elektryki. :wallbash:

no to se dorezasz :mysli:

Opublikowano

Właśnie :decayed: Mnie też to czeka... razem rozkminimy instalkę ;) Jeśli fotele Ci pasują - bierz póki są, zainteresowanie jest dość spore... szczerze mówiąc nie spodziewałem się że będzie aż takie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hmm zastanawiam się nad tym :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm zastanawiam się nad tym :gwizdanie:

ja Ci sprzedam moje a ja sobie kupie od RS4 tylko cena :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Hmm zastanawiam się nad tym :gwizdanie:

ja Ci sprzedam moje a ja sobie kupie od RS4 tylko cena :gwizdanie:

Jaka cena ? :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:12_________________________________________________Nadchodzi zima więc mody wewnątrz samochodu czas zacząć . I tak wymiana foteli s line z B7 razem z tunelem środkowym i wykładziną . Myślę nad uchwytami drzwi na czarne. Fotki wkrótce :)

I podoba mi się ten mod http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=239977

Opublikowano
:good: no to czekamy :naughty:
Opublikowano

Juz nie sprzedajesz ?

Opublikowano

Juz nie sprzedajesz ?

nie ;(

Opublikowano
  • Autor

Już nie!!!

Opublikowano

Na takie same poluję tylko cena :evil:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 08:57_________________________________________________http://www.recaro.com/index.php?id=492&region=1&L=2

Opublikowano

siła fotele ale skolko takie? z 10k komplet?

Opublikowano

Hmm zastanawiam się nad tym :gwizdanie:

ja Ci sprzedam moje a ja sobie kupie od RS4 tylko cena :gwizdanie:

Jaka cena ? :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:12_________________________________________________Nadchodzi zima więc mody wewnątrz samochodu czas zacząć . I tak wymiana foteli s line z B7 razem z tunelem środkowym i wykładziną . Myślę nad uchwytami drzwi na czarne. Fotki wkrótce :)

I podoba mi się ten mod http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=239977

No i zwariowalem... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.