Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu po długich miesiącach poszukiwań oraz pójściu na kompromis, na podjeździe stanęło nowe wozidełko :audi::)

Miało być 2.0TFSi quattro z Fullem :cool1: No ale ciężko było znaleźć takie wyposażenie + benzyna. Rachunek ekonomiczny również przemawiał na stronę :ON:

Trafiła się ona... po dogłębnym przebadaniu samochodu + szybkich kalkulacjach wyszło, że kupię tak wyposażoną. Resztę dołożę sam - będzie radocha ze zrobienia samochodu pod siebie ;)

Przejdźmy do rzeczy.

Produkcja: 10/2007

Wyposażenie:

  • E4J = "S-line"
  • Obniżone zawieszenie -20mm
  • Czujniki parkowania z tył
  • Aluminiowe listwy wewnątrz
  • Pakiet Comfort - elektryka przód, mechaniczno-mięśniowy tył, oświetlenie przestrzeni nóg itp.
  • Bi-xenon + DRL (bez AUTO)
  • Servotronic
  • Skórzana trójramienna-wielofunkcyjna kierownica + skórzany drążek
  • Pełen FIS
  • RNS-E z PL + Bluetooth
  • Sterowanie głosowe
  • Sportowe fotele przednie - elektryczna regulacja lędźwi + podgrzewane
  • Climatronic - dwustrefowy
  • Tempomat
  • Chłodzony schowek - lodówka?
  • Rolety w tylnich oknach
  • Felgi alu ori 16'' + 205/55R16
  • Elektryczne lusterka - ale czy podgrzewane?
  • 8x Airbag

No to chyba tyle ;) jak o czymś zapomniałem... to dopiszę/poprawię ;)

W planach:

  • Pełen pakiet zewnętrzny s-line
  • Felgi ori 18'' RS lub Rotor + dystans 10mm
  • Grill od RS + czarne logo
  • Tylne światła LED
  • Pozbycie się oznaczeń z tylnej klapy
  • Fotele sportowe skóra+alcantara lub pełna skóra
  • Pozbycie się uchwytu pod telefon
  • Interfejs iPod i/lub zmieniarka
  • Czujnik zmierzchu + lusterko fotochromatyczne
  • Kamera cofania
  • Elektryczne tylne szyby
  • Podwójny wydech od 3.0TDI

Czas na fotki:

30968956.th.jpg76605218.th.jpg96809954.th.jpg43467907.th.jpg

96843461.th.jpg57886907.th.jpg17544264.th.jpg

14188244.th.jpg96213606.th.jpg

51994884.th.jpg32652011.th.jpg13412975.th.jpg58784260.th.jpg

Opublikowano
:hi: :hi: Graty fury :good: i plany ambite :naughty: powodzonka
Opublikowano

hmmmm.... bajka :yes2:

Opublikowano

ładna sztuka, gratuluję :) widzę, że felgi z B8 nawet ładnie wyglądają :good: powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor

Chociaż to nie jest felga na której wyjechał z fabryki :confused4:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będzie felga pod zimówki ;)

Oryginalnie było:

CL6 = Alloy wheels 7.5J x 17

Ktoś ma pojęcie jak może wyglądać ta felga? To znaczy, że była jakaś 17"? Czy jakaś konkretna?

Opublikowano

zapewne były to takie koła:

a4_sline.jpg

Opublikowano

Ładniutki, dokładaj aluminiowe dodatki z s-lina do środka, będzie żywiej.

Dalej jak plany zrealizujesz to będzie kozak :good:

ps. ładniutkie rolety w tyle i nieszczęsne korbki do szyby, naszczęście można to zmienić :)

Opublikowano

gites gites :>

gratuluje

przebieg na zdjęciu coś koło 156tkm, potwierdzony?

Opublikowano
  • Autor

zapewne były to takie koła:

a4_sline.jpg

Więc nic specjalnego, obecne ładniejsze - przynajmniej dla mnie ;)

Ładniutki, dokładaj aluminiowe dodatki z s-lina do środka, będzie żywiej.

Dalej jak plany zrealizujesz to będzie kozak :good:

ps. ładniutkie rolety w tyle i nieszczęsne korbki do szyby, naszczęście można to zmienić :)

Mam zamiar dołożyć aluminium, bo trochę bije po oczach brak tych kilku dodatków :)

Roletka na żywo prezentuje się świetnie :cool1: No a nieszczęsne korby planuje zmienić ;)

gites gites :>

gratuluje

przebieg na zdjęciu coś koło 156tkm, potwierdzony?

Jak najbardziej potwierdzony :)

Okazało się, że seryjnie ma Bluetooth :dance2: Zapomniałem, żeby wyszukać od razu po przekręceniu kluczyka :bag: Jedna rzecz do zrobienia mniej ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

luck109 nie moge coś do Ciebie napisać PW z odpowiedzią na Twoje PW... (jednym słowem TAK :decayed:) Podeślij mi swojego maila jesli możesz :wink4:

Opublikowano

wersja taka jak moja - czyli s-line sport pakiet :good:

zapewne były to takie koła:

a4_sline.jpg

felasie pewnie były takie

c03620cf12e2504f.jpg

Opublikowano

Piękne auto- zapraszamy na zloty- ostrowieckie lub kieleckie.

Opublikowano

jak ja przyszedłem do klubu mało było BPW a teraz coraz więcej;p :gwizdanie:

świetne wyposażenie masz:))

gratulacje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wersja taka jak moja - czyli s-line sport pakiet :good:

zapewne były to takie koła:

a4_sline.jpg

felasie pewnie były takie

c03620cf12e2504f.jpg

Jednak wolę swoją ;p

Piękne auto- zapraszamy na zloty- ostrowieckie lub kieleckie.

Dzięki ;)

Oczywiście w miarę możliwości skorzystam :hi:

jak ja przyszedłem do klubu mało było BPW a teraz coraz więcej;p :gwizdanie:

świetne wyposażenie masz:))

gratulacje :cool1:

Dzięki :hi:

Opublikowano

a taka rade poczytaj sobie troszke o filtrze dpf i wadliwym napędzie pompy oleju :) warto na to zwrócic uwage, no i to chyba tylko te problemy nękają ten model;}

Opublikowano
  • Autor

a taka rade poczytaj sobie troszke o filtrze dpf i wadliwym napędzie pompy oleju :) warto na to zwrócic uwage, no i to chyba tylko te problemy nękają ten model;}

Wiem, poczytałem troszkę na ten temat :cool1:

Już poczyniłem kroki w tym kierunku. No a przygodę z DPFem już miałe :kwasny:

Mam problem z zacinającym się uchwytem pod napoje - może ktoś podać jakiś link do rozwiązania tego problemu, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć :mysli:

Opublikowano

taz tak mialem nawet po wyciegnieciu przesmarowaniu silikonem nic nie dalo dlatego jak sie zatniie to stukne kilka razy z boku i gra :good:

Opublikowano
  • Autor

taz tak mialem nawet po wyciegnieciu przesmarowaniu silikonem nic nie dalo dlatego jak sie zatniie to stukne kilka razy z boku i gra :good:

Właśnie zauważyłem, że trzeba go mocniej pierdzielnąć, żeby się otworzył :kox:

Opublikowano

ale szczeze najpier wymyłem w wodzie fajnie póxniej silikonu nawaliłem i nic, powiem ci że nawet nie widziałem gdzie się to może blokować;) ale mnie to nie przeszkadza:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.