Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS6] Audi RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ehh po ilu latach reszta klubu sie takich dorobi??

po dwóch? :roll:

po dwoch to bedziemy zbierac, bo samemu bedzie ciezko :D

no to mnie rozwaliło - szukam do pary kogos...

Opublikowano

autko pierwsza klasa...fegi zajefajne ogolnie wszystko wyglada bardzo dobrze

ile Ci poli??? :twisted:

Opublikowano

sline, ładne auto. Bez dwóch zdań. Legenda sama w sobie.

Mam pytanie, czy to jest właśnie sprowadzone auto i stąd nowe blachy (z gwazdkami) ?

Opublikowano

ładne autko :roll: chociaż jak bym miał wybierać, to RS4 ma ładniejszą linię :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale RS4 za ciasne i słabsze :razz:

Opublikowano
Ale RS4 za ciasne i słabsze

ja akurat szczupły jestem, a na 1/4 mili się nie wybieram :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

To też auto rodzinne

Opublikowano

A ja zrobię małe OT :) Też kiedyś planuję kupić auto z takim silnikiem (to znaczy ponad 4 litry :) )

Ile to autko waży?

Ile pali? (w rożnych warunkach: np miasto, trasa, klima, itd)

Czy ma tzw. kopa nawet na ostatnim biegu przy 60 km/h ?

Jaki jest zakres obrotów; przy ilu przyspiesza już sensownie?

Pozdrawiam, z góry dzięki za info :)

Opublikowano

450 KM (331 kW), 560 Nm uzyskiwane w przedziale od 1950 do 5600 obr./min. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,7 s, a od 0 do 200 km/h w 17,8 s! Auto waży 1840KG

Opublikowano

wielkie dzięki za Info :) :) sline - gratuluję sprzętu jaki trafił (prawie) w Twoje ręce :)

Opublikowano
0 do 200 km/h w 17,8 s! Auto waży 1840KG

O Boże :shock:

Gratuluje samochodu :roll:

Opublikowano

Oczywiście to ograniczenie do 250 kmph da się "zlikwidować" ??

Ile wtedy jest Vmax ?

Opublikowano

przy takiej mocy to pewnie masz czeste bule karku :mrgreen: :razz:

Opublikowano
Oczywiście to ograniczenie do 250 kmph da się "zlikwidować" ??

Ile wtedy jest Vmax ?

Tak da sie zdjąć , a wtedy spokojnie pęka magiczne 300 :grin:

Opublikowano

Gratki autka. Parametry niezłe a kosztem tego spalanie. Ja bym nie wyrobił.

PZDR. Niech się kula dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Pali ponad 18... Pryspiesza w kazdym zakresie obrotów, po zdjęciu blokady u mnie przy 310 odcina dopływ paliwa :razz:

Jaki jest zakres obrotów; przy ilu przyspiesza już sensownie? Jak wrzucam bieg na S to i gaz do dechy to zmienia przy czerwonym czyli przy 6.5 tys obr, spada do 5 i znów do czerwonego.

Opublikowano
Myśle, że u mnie może być około 4-4.3 max sekund do 100

Nawet nie żartuj :shock: Przeciez to az głowa boli od takiego przyspieszenia :roll:

Opublikowano

dzięki za info :) naprawde piękna sprawa. Może kupię od Ciebie to auto jak Ci się znudzi tak za 2-4 lata ?? Ile takie cacko warte ?? :)

Opublikowano
  • Autor

No troche kosztuje :razz: Za 4 :?: Nie wiem czy nie za szybko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.