Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] Uszkodzona pompa paliwa


Acer3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Potrzebuje pomocy. Na dniach padła mi pompa paliwowa .po oględzinach mechanik zawiadomił mnie abym poszukał pompy tych nr OE 8D0906091A . Co najgorsze nigdzie w mieście nie znalazłem takiej pompy o tych nr . Przeglądałem neta i również nic . Oryginalna pompa z innym nr OE za 700 zł zdaniem mechanika nie będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zmień mechanika. Zadzwoń sobie do serwisu i powiedz że jestes zainteresowany pompa paliwa do Twojego auta. Podasz numer VIN i po tym dojdzie jaką masz pompe i powie Ci cene. Ty stwierdzisz że za dużo i poprosisz żeby podał Ci numer tej pompy. I ewentualenie jaką jeszcze mozesz zastosować. Ja tak robiłem u siebie. Też nie mogłem znaleść z tym samym numerem i podał mi numer innej i się znalazła. Bo numer ten oznacza tez ciśnienie jakie wytwarza pompa (przynajmniej tak powiedział mi Pan z serwisu)

Druga sprawa to to że końcówki numeru pompy mogą się zmienić pod upływem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika :)

Też padła mi pompka paliwa, założyłem od 1,8 i pompuje już ponad rok paliwo.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze , że myślałem tak jak wy . Co do mechanika to sam jestem w szoku , bo robię auta u niego od ponad 9 lat i nigdy nie narzekałem wręcz przeciwnie . Zawsze robił szybko tanio i co najważniejsze solidnie! no nic możne jednak przekonam go do swoich racji ; ) pzdr i dam znac jak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wydajnej nie potrzebujesz bo sądząc po silniku nie będziesz nic modził. Pompa paliwa była w Twoim roczniku ta sama w 2.6 i w 2.8. Rozbiera się teraz trochę angoli na forum. Popytaj chłopaków jak cenowo i zabieraj. Widzę że w technicznym jesteś nowy. Jest na forum dział części i jeżeli będziesz miał parcie na nówkę chłopaki sprawdzą Ci w etce numer i polecą Ci naszego forumowego dostarczyciela części. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...