Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] szukam nowej trubiny


darulez

Rekomendowane odpowiedzi

W moim AJM turbo powiedzialo pa pa - łozyska / uszczelniacze. :kwasny: Najpierw zaczely huczec lozyska jak w starym odkurzaczu, slychac tez bylo syczenia jakby uciekao powiretrze , w dolocie zdiagnozowany spadek cisnienia powyzej 3000 tsy obr. a na koncu niemila niespodzianka na trasie ...siwy dym i smrod jak cholera :decayed:

A wszystko to lacze z nieudana operqacja zaslepienia egra ..bo po niej pojezdzilem tylko tydzien :thumbdown:

Szukam wiec nowej dmuchawy, oczywicie wiekszej od B6tki. ( pózniej korekta programu u Rogala)

Najlepsze bylo by od AWXa ???.

Co doradzicie koledzy, allegro? ..calkiem nowa i oddanie starej - bo widzialem takie oferty, czy jakas regenerowana uzywka z gwarancją pisemna lepiej? Oczywiscei koszty mam troche ograniczone...pewnie ze bym wolal nowa - moze znacie jakeies dojscie z dorbeego zrodla. jesli tak poprosze info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od AWX-a

najlepiej nowa .. albo uzywka ze sprawdzonego zródla ...

kolega Maniusiek28 do swojego AFN'a kupowal tutaj :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=302175359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa od AWX kosztuje ok 2000zl.Te po 1000zl niby nowe to sa myte w myjkach ultradzwiekowych,albo jakiejs dziwnej produkcji...Jak bys chcial to mam do sprzedania od AJM za 500zl przebieg 11tys km.A kupiona byla nowka.W Bielsku CompSport-y maja po 1500zl z roczna gwarancja :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa od AWX kosztuje ok 2000zl.Te po 1000zl niby nowe to sa myte w myjkach ultradzwiekowych,albo jakiejs dziwnej produkcji...Jak bys chcial to mam do sprzedania od AJM za 500zl przebieg 11tys km.A kupiona byla nowka.W Bielsku CompSport-y maja po 1500zl z roczna gwarancja :th:

jeśli tym tekstem kolega "pije" coś do mojej turbiny to nie wiem czy ona taka myta. Jej stan sprawdzałem w profesjonalnym warsztacie regenerującym turbiny i faktycznie jest nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa od AWX kosztuje ok 2000zl.Te po 1000zl niby nowe to sa myte w myjkach ultradzwiekowych,albo jakiejs dziwnej produkcji...Jak bys chcial to mam do sprzedania od AJM za 500zl przebieg 11tys km.A kupiona byla nowka.W Bielsku CompSport-y maja po 1500zl z roczna gwarancja :th:

jeśli tym tekstem kolega "pije" coś do mojej turbiny to nie wiem czy ona taka myta. Jej stan sprawdzałem w profesjonalnym warsztacie regenerującym turbiny i faktycznie jest nowa.

Tyle ze ja nie do ciebie pisalem :kwasny: Tylko ogulnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tym tekstem kolega "pije" coś do mojej turbiny to nie wiem czy ona taka myta. Jej stan sprawdzałem w profesjonalnym warsztacie regenerującym turbiny i faktycznie jest nowa.

czy warto placic za regenerowana 1000? czy te "niby nowe" za 1500 na allegro to po prostu wyczyszczone i zrgenorawane..?

Maniusiek28 to jak to z Twoja jest, funfel nowka nie smigana? aukcja z linka od spankyego zakonczona a nie moge sie dodzwonic do typa.zapytac.czy moze ma wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem za 1000 do AFN-a nowke tez z allegro od piteRTV turbo jest w 100proc nowe tj jego druga juz,moze bedzie mial wiecej sprawdzaj allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ma więcej....miał ich pięć.Jedną mam ja , a pozostałe cztery jakiś handlarz miał od niego wziąć.Byłem z tą turbiną w zakładzie regenerującym turbiny z pytankiem czy faktycznie jest nowa "nie śmigana" jak to nazwałeś i powiedziano mi ze jest i że cena za którą ją nabyłem jest b.atrakcyjna.Mam ją założoną już od 14.02.2008 i wszystko jest oki.Jestem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać grupowego u Rogala.Pozdro.Nie wiem czy ja widać na tej foci,ale jest tam na bank.aV1Qmq79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim AJM turbo powiedzialo pa pa - łozyska / uszczelniacze. :kwasny: Najpierw zaczely huczec lozyska jak w starym odkurzaczu, slychac tez bylo syczenia jakby uciekao powiretrze , w dolocie zdiagnozowany spadek cisnienia powyzej 3000 tsy obr. a na koncu niemila niespodzianka na trasie ...siwy dym i smrod jak cholera :decayed:

A wszystko to lacze z nieudana operqacja zaslepienia egra ..bo po niej pojezdzilem tylko tydzien :thumbdown:

Szukam wiec nowej dmuchawy, oczywicie wiekszej od B6tki. ( pózniej korekta programu u Rogala)

Najlepsze bylo by od AWXa ???.

Co doradzicie koledzy, allegro? ..calkiem nowa i oddanie starej - bo widzialem takie oferty, czy jakas regenerowana uzywka z gwarancją pisemna lepiej? Oczywiscei koszty mam troche ograniczone...pewnie ze bym wolal nowa - moze znacie jakeies dojscie z dorbeego zrodla. jesli tak poprosze info na PW.

Są dostepne nowe na wolnym rynku bez przesady Panowie. Co do regenerowanych to owszem wszystko da się ładnie umyć w myjkach ultradzwiękowych ale sa pewne detale których nie odtworzysz. Jeżeli nadal szukasz nowej, używanej czy regenerowanej turbiny napisz na PW.

Co do Twojego auta to oprócz wymiany turbo trzeba bedzie sprawdzić reszte silnika pod kątem tego co sobie tam wcześniej "usprawniłeś" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...