Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyprawa do Berlina..


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zrobiłem trasę Kraków-Berlin i z powrotem w jeden dzień.

Bagatela 1200km.Wszystko pięknie ładnie.Tyle że wracając z Berlina wpakowałem się na przejście w Olszynie.Niestety droga powrotna do Wrocławia za tym przejściem to BANDYTYZM!!

To jest po prostu coś niesamowitego.To żart i skandal w jednym.Jadąc na 20 calowych kołach i niskoprofilowanej oponie modliłem się do Boga żebym przeżył.I moje auto równiez.Predkosc 40 km na godzinę...po 30 km zatrzymałem się na stacji...pytając ile jeszcze tej gehenny...gdy dowiedziałem się ze jeszcze 40 km popatrzyłem na woz i myslałem ze sie autentycznie rozpłaczę ze złości...kur... to jest niepojęte.Odbiłem od razu w pierwszą lepszą drogę,klucząc jakimiś lasami w kierunku Bolesławca.Auta na lewym pasie mijały mnie z predkoscia czasem i 140km/h..Tiry rowniez niewiele mniej...

Za tą drogę ktoś powinien odwiedzić kryminał.Bo ona z pewnoscia pochłoneła niejedno ludzkie życie.

Wziytówka Polski dla niemców do nas przyjezdzajacych..zreszta nie tylko niemców..

W jedną stronę zrobili a w drugą co???

Mam nadzieję że opony przeżyły,podobnie jak zawieszenie,felgi i ogólnie samochód.Nie da się tego opisać słowami.

Człowiek który zobaczył mnie na stacji spojrzał na auto,moje koła,na mnie i sam się załamał...tylko przeklenstwa cisneły sie na usta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy piszesz o tej autostradzie co w strone niemiec jest zrobiona , a spowrotem jedziesz po takich plytach jakby ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy piszesz o tej autostradzie co w strone niemiec jest zrobiona , a spowrotem jedziesz po takich plytach jakby ? :kox:

Dokładnie :)

No cóż... Sam Adolf H. ręcami jeńców to coś budował. Przez 70 lat wszyscy tym traktem jeździli i nikomu to nie przeszkadzało...

Poza tym z Berlina trzeba było na Drezno jechać i na granice w Jędrzychowicach. Nadkładasz jakieś 70 km ale droga płaska jak stół :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze, ze jadac tam z laweta trzeba placic :wink4:

jak zjechales z tej "autobahny" to jechales w strone boleslawca tez podobna droga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy nie mają pretensji bo Adolf to zbudował :tongue4: Kiedyś było tego więcej i to w dwie strony :kox: Co do wypadków to akurat tam akurat najmniej ich bywało no chyba ze sarenkę ktoś zaliczył w nocy, częściej się rozbijali na A4 za Wrocławiem gdzie droga była super i to chyba dlatego,fantazja ponosiła :naughty: Tam najlepiej lecieć lewym pasem powyżej 120km/h wtedy jest jeden huk i nie czuć tych przerw między płytami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że przy 120 km/h na 20 calach koła mogły by się zrobic z lekka kwadratowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na tej drodze jadąc bmw musiałem panel od radia trzymać bo mi wylatał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zjechalem na Boleslawiec to znalazlem dzicz i las z prawej i lewej..tyle ze jadac srodkiem bylo znosnie..

tamta betonka jest jeszcze starsza od tej autobahny, ale jest troche mniej zuzyta

na ta droge pomaga tylko mala felga i opona "balon" i wtedy sie jakos jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadalem ani jednego ani drugiego.

To pierd...y skandal ta droga.Zebys normalnym autem wyzszej klasy nie mogl tam przejechac w obawie o uszkodzenie go..ogarnialem dzis auto 3 godziny po tej wyprawie..na szczescie opony,felgi i zawieszenie chyba bez strat.Przynajmniej nic nie widac i nic sie nie tlucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dróg na 20 cali :decayed:

Jak ktoś zakłada takie koła to musi się liczyć z tym, że w tym kraju nie pojeździ a jak chce jeździć to mniejsze zakładać i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dróg na 20 cali :decayed:

Jak ktoś zakłada takie koła to musi się liczyć z tym, że w tym kraju nie pojeździ a jak chce jeździć to mniejsze zakładać i już.

Zgadzam się, jak ktoś zakłada koła wielkości tych z powozu konnego to musi się liczyć z tym, że nie wszędzie pojeździ. Takie przewymiarowane felgi to się nadają do turlania po osiedlu, a nie tłuczenia kilometrów po polskich wertepach, a jak już się upierać to wybierć ścieżki gdzie asfalt trzyma się kupy.

Nie chwytam sensu tego tematu, autor przyszedł tutaj pożalić się i dostać trochę bezinteresownego wsparcia i ciepła czy jak :kox: ? Swoją frustracją sytuacji nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel nie chcesz 20 nie zakladaj.Nikt Ci nie każe.

Nie rozumiesz,bo nie myslisz.

Czlowieku ja sie nie zale na polskie drogi,bo jak zakladalem kola to wiedzialem jakie sa drogi.

Jest jednak pewna roznica.To glowna droga z Berlina do Wroclawia!!Autostrada kur..a!!Resztę drogi jechało się za***iście.Bo czego pewnie nie wiesz duze koła poza minusami maja rowniez i plusy... :gwizdanie:

Rozumiesz?A ona jest nieprzejezdna nie tylko dla 20 cali.Fakt moj blad trzeba to bylo sprawdzic!!Ale kto by pomyslal ze w jedna strone stol bilardowy a w druga poligon.

I wlasnie po to jest ten temat.Zeby inni sie nie nacieli.

Mysle ze teraz jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te płyty to koło mnie :hi: ja zjeżdżam zaraz po granicy lecę drogami obok i wskakuje na authobane dopiero za świętoszowem omijając płyty :naughty:

Na 22" też się tam lata i wszytko ok :wink4: więc nie ma co przezywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie myślę i żyję bezmyślnie :rolleyes: Nie użalasz się mówisz? A niby od czego zacząłeś ten wątek? Przez cały post od początku do końca nawiedzasz się po czym to nei jechałeś i jak Ciebie to bolało, także w tej sytuacji Twoje sprostowanie, także pieprzenie że tylko chciałeś ostrzec innych to jedno wielkie g..., ostrzec to Ci się udało przy okazji. A polskie drogi to ja wyobraź sobie znam i od dawna uważam, że poniżej profilu 55 czy 65 nie podchodź jeżeli nie chcesz kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że poniżej profilu 55 czy 65 nie podchodź jeżeli nie chcesz kłopotów.

a ja mam profil 35 w audi i 30 w bmw i nie widzę problemu :decayed: walić drogi, koła są po to żeby na nich jeździć, jak się pogną to się je zmienia albo prostuje bez użalania... jak ktoś się użala to niech jeździ na balonie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że poniżej profilu 55 czy 65 nie podchodź jeżeli nie chcesz kłopotów.

a ja mam profil 35 w audi i 30 w bmw i nie widzę problemu :decayed:

Zależy też jak kto jeździ, jeden uważa w co trafia kołami, a drugi sunie przed siebie jak czołg T-55 :wink4: ja się nie rozczulam nad autem i niskich profili nie zakładam bo nie lubię być stałym klientem zakładów wulkanizacji i prostowania felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te płyty to koło mnie :hi: ja zjeżdżam zaraz po granicy lecę drogami obok i wskakuje na authobane dopiero za świętoszowem omijając płyty :naughty:

Na 22" też się tam lata i wszytko ok :wink4: więc nie ma co przezywać

Aju a wiesz co to jest profil?Bo mozna miec i koło 22 cale, 35 profil i calkiem niemalo gumy na nim :strzal:

Mozna i latac na miotle ponoc...

że poniżej profilu 55 czy 65 nie podchodź jeżeli nie chcesz kłopotów.

a ja mam profil 35 w audi i 30 w bmw i nie widzę problemu :decayed: walić drogi, koła są po to żeby na nich jeździć, jak się pogną to się je zmienia albo prostuje bez użalania... jak ktoś się użala to niech jeździ na balonie :hi:

No comment :facepalm:

Tak, nie myślę i żyję bezmyślnie :rolleyes: Nie użalasz się mówisz? A niby od czego zacząłeś ten wątek? Przez cały post od początku do końca nawiedzasz się po czym to nei jechałeś i jak Ciebie to bolało, także w tej sytuacji Twoje sprostowanie, także pieprzenie że tylko chciałeś ostrzec innych to jedno wielkie g..., ostrzec to Ci się udało przy okazji. A polskie drogi to ja wyobraź sobie znam i od dawna uważam, że poniżej profilu 55 czy 65 nie podchodź jeżeli nie chcesz kłopotów.

Pamietaj.Nikt Ci czytac nie kaze.Masz rowniez opcję ignorowania moich postów.

Bo BTW gowno Tobie do tego czy sie uzalam czy nie,nawet jesli taki był ton mojego postu dla Ciebie.Bo co to zmienia?Czepiasz się nie wiem człowieku czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...