Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyprawa do Berlina..


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem z ciekawości bo zainteresował mnie temat drogi do Berlina, ale nic ciekawego tutaj nie było, więc wyraziłem tylko swoje zdanie na temat bezsensowności tego tematu. Mam prawo do wyrażenia własnego zdania jak każdy na forum, a Ty się rzuciłeś, obraziłeś mnie i zacząłeś do swoich wypocin dorabiać ideologię. Nie gorączkuj się tak bo Ci ciśnienie skoczy :decayed: peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz mi cos kolego o pieprzeniu i gownach kiedy ja nie obraziłem cie ani jednym slowem.

Ciekawy sposob wyrazania opinii.

Szczegolnie charakterystyczny przez internet,no chyba ze na zywo tez kontrujesz "pieprzeniem"

Nie jestes w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi.

Rowniez wyraziłem opinię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz mi cos kolego o pieprzeniu i gownach kiedy ja nie obraziłem cie ani jednym slowem.

Próbujesz robić ze mnie głupka, że zielonego pojęcia nie mam o dużych, pojeździłem tydzień corollą na 19 tkach, wystarczy mi niskiego profilu i mam dość przewymiarowanych felg bo mnie ten nieskomplikowany kult wielkiego koła nie pociąga:gwizdanie: Zarzuciłeś mi też, że nie myślę i mogłem się poczuć dotknięty chociaz nawiasem mówiąc byle uwagi mnie nie ruszają.

Nie jestes w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi.

Ty mnie również. Zresztą, nie miałem zamiaru nikogo wyprowadzać z równowagi, wyraziłem tylko swoje zdanie odnośnie tematu. Starczy myślę tych przepychanek, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz mi cos kolego o pieprzeniu i gownach kiedy ja nie obraziłem cie ani jednym slowem.

Zarzuciłeś mi, że nie myślę i mogłem się poczuć dotknięty chociaz nawiasem mówiąc byle uwagi mnie nie ruszają.

Nie jestes w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi.

Ty mnie również. Zresztą, nie miałem zamiaru nikogo wyprowadzać z równowagi, wyraziłem tylko swoje zdanie odnośnie tematu. Starczy myślę tych przepychanek, pozdrawiam.

Acha ja Ci zarzuciłem że nie myslisz wieć ty o "pieprzeniu" i "gównach"..

No coz.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzuciłeś kamień. Nawiasem mówiąc nie jestem pewien czy trudno Ciebie wyprowadzić z równowagi, po mojej uwadze rzuciłeś się i to całkiem konkretnie, z "k**wami" i innymi, a krzywisz się na "pieprzenie" i "gówna" :rolleyes: Nie będę dalej tego ciągnął bo jeszcze z kogoś wyjdzie prymityw i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze kolega zalozyl ten temat, bo ta droga za rok na euro 2012 to bedzie ogromny wstyd dla Polski

kibice, ktorzy beda jechac wklepia sobie w nawigacje wroclaw i nawigacja im nie powie, ze na granicy de-pl trzeba przesiasc sie na 70km do czołgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ze podniosłeś na duchu i zrozumiales merytoryczną treść tego watku,umiejac wyciagnac z tego wnioski...a słowa na "k" nie byly do nikogo skierowane personalnie przeciez a jedynie podkreslaly w sposob dobitny ze to jest AUTOSTRADA.I nie kazdy bedzie wiedział co go na niej czeka.

Inteligencja rzecz wrodzona co zrobić... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja rzecz wrodzona co zrobić... :good:

Hmm, widocznie jestem mocno głupi skoro nie wyklarowałem sobie tego jakże głębokiego przekazu bijącego z opisu Twojej wyprawy do Niemiec, trzeba było pomóc głupiemu i wyjasnić prostymi słowy co autor miał na myśli :wallbash:

Podobne frustracje z podróży można by spisać przemierzając co najmniej połowę naszych dróg :thumbdown: i w sumie niegłupim pomysłem byłby spis szczególnie zniszczonych odcinków dróg z numerami i kilometrami od- do, wtedy faktycznie można by kogoś ostrzeć i uratować niejedno koło czy wahacz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel_majki powiedz mi czy wiesz o ktorej drodze jest mowa? jechales kiedys tamtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju a wiesz co to jest profil?Bo mozna miec i koło 22 cale, 35 profil i calkiem niemalo gumy na nim

nie nie wiem co to jest profil i mam taki balon na 22 że więcej jest gumy niż w fabryce continentala

a w b5 też mam taki balon przy tym 35 że nie wierzę :hi:

No comment

czemu no comment? będę się żalił na drogi? po co i tak się nic nie zmieni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze majkel..myślałem ze już wyraziłes swoją opinię...ale widzę ze jeszcze drążysz temat..

No w sumie racja...mogłem napisać wielkimi literami żeby uważać na droge za przejściem granicznym i na tym zakończyć..

Cóż byłem jednak na tyle niemądry ze pozwoliłem sobie na opis historii..ktora Ciebie nie wzruszyła..moj błąd.. :wallbash::notworthy:

Jak znajdziesz drugi taki odcinek AUTOSTRADY to opisz kolego swoje frustracje.Ja chetnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojebany odcinek drogi :P U nas na Berlin lub rotterdam auto jezdzi raz w tygodniu, po zakupie E60 ojciec mial kola z M5, bodajze 19cali, juz sa 16 :) nie do ogarniecia wogole jest polska wszerz i wzdłuż takich gumach, ja bylem na sportowym zawiasie moja B5 tez tam juz mialem przyjemnosc na tych plytach :) mam 17 i to juz byl dramat a na wiekszych to pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel_majki powiedz mi czy wiesz o ktorej drodze jest mowa? jechales kiedys tamtedy?

Jechałem, nie dalej jak w zeszłym roku. Załadowanym po dach samochodem. Owszem, szału ta droga nie robi, parę razy przytarłem tyłkiem, powkurzałem się, ale jakoś nie przyszło mi do głowy żeby przelewać złość na papier czy ekran.

Pavel1380, skończ się mazać bo wyraźnie do mnie pijesz i robi się to nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze kolega zalozyl ten temat, bo ta droga za rok na euro 2012 to bedzie ogromny wstyd dla Polski

kibice, ktorzy beda jechac wklepia sobie w nawigacje wroclaw i nawigacja im nie powie, ze na granicy de-pl trzeba przesiasc sie na 70km do czołgu

Niom :good:

Teraz Wszyscy kibice jadący na euro z całej europy będą szerokim łukiem omijali tą trasę, no chyba że wcześniej rząd czytając ten wątek zareaguje i coś w końcu z tym zrobi :cool1:

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać :decayed: Ta droga ma więcej lat jak niejeden tu wypowiadający się... Od wielu lat jest taka i pewnie szybko się nie zmieni. Fakt że ona istnieje to żadne nowum ani sensacja, niema nad czym się rozczulać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy userow powyzej 70? :decayed:

Powiem Ci że może ktoś by się znalazł :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej by było zrobić spis dobrych dróg którymi można spokojnie jeździć po PL :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...