Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz MMI 3G low ? bez wzmaka ? jakie masz oznaczenia RADIA z tylu po lewej stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi do czego sa podlaczone te glosniki wysokotonowe ,jest pociagniety w naszych A4 jakis dodatkowy kabel z przygotowaniem na syczki B&O ? :)

No i wtedy po podlaczeniu tych glosnikow ,beda 4 glosniki wysokotonowe ,czy te dwa przednie trzeba bedzie odlaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To OK :wink: ciagniesz kabelki z dolnegop głosnika ,mostkujesz i masz wyrezane dadatkowe głosniczki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za pomoc ,no to szykuje sie do mojego pierwszego powazniejszego moda ! :banan:

Ostatnie pytanie i juz Cie nie mecze - oryginalne glosniki wysokotonowe zostawic podlaczone ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak to jest z dołożeniem suba b&o w miejsce koła zapasowego (przy mmi 2g, wzmacniacz:decayed: w kufrze)? Na dniach chciałbym pociągnąć wiązkę, tylko potrzebuję info co dokupić w aso... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie retoryczne (chyba) pytanie. Mam głośniki ori audi (nie B&O) i mogę bez problemu podpiąć te głośniczki wysokotonowe do reszty? Jeśli tak to tylko podpinam i reszty nie ruszam? Jeszcze jedno, czym różni się 8T0 035 399 B od 8T0 035 399 A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8T0 035 399 B - 9VK BANG&OLUFSEN

8T0 035 399 A - 9VD 8RX 8RE zwykłe glosniki wysokotonowe w deske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odróżnić nagłośnienie concert od bosa w b8?

Jaki jest kod wyposażenia?

W A4 B8 nie wystepuje nagłosnienie BOSE :wink: tylko BANG OLUFSEN

kod wyposazenia to 9VK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem co mam.

Posiadam mmi 2g high z regulacją subufera + duży centralny głośnik z przodu oraz dwa mniejsze przy słupkach + po jednym dużym w przednich drzwiach + po jednym dużym na dole i po jednym małym na górze w tylnych drzwiach + dwa duże w tylnej półce z subuferem no i z wzmacniaczem nad dvd w bagażniku po lewej stronie niby wychodzi 11 (w lusterkach są to zaślepki nie grają).

Poprzedni właściciel mi powiedział że to bosa jest, grać to ładnie gra, ale zastanawia mnie jak to się nazywa chyba że sam to dokładał (dodam że wszystko jest w kolorze itp wygląda na oryginał)? Powiecie mi jeszcze jak wygląda podłączenie AMI ponieważ tylko mam zmieniarkę na 6 cd bez sd jecka itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz ASS ( AUDI SOUND SYSTEM) :wink:9VD

Na to wychodzi tylko czemu nie mam tego 9vd w kodach wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...