Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiscie... za kazdym razem jak eksperymentowalem z MMI

Ty nigdy nie wgrywales?

Opublikowano

oczywiscie... za kazdym razem jak eksperymentowalem z MMI

Ty nigdy nie wgrywales?

Sam soft do blutka to nie

Opublikowano

no Grzesiu... to niech przyjdzie do Ciebie Mikołaj i Ci przyniesie taka plytke:D

Wgrywa sie to tak, ze najpierw robiac update usuwasz caly soft bluetootha. Potem robisz jeszcze raz to samo, z tym, ze teraz sie instaluje nowy sofcik:)

Opublikowano

ile można dać za nową kartę SD do navi 2011 :mysli:

Opublikowano

Tak jak nie znajdziesz to musisz zalozyc instalacje oraz dokupic modul :) Juz ktos to tak robil tylko nie pamietam nicka

włączał bluetootha w telefonie i szukam urządzenia, kliknałem na przycisk TEL i pisze mi na zielono ,,Telephone is not installed" więc co to wina telefonu? Mam bluetootha 2.0 i telefon myphone 6680 bodajze na 2 karty. Czy nie mam tego modułu w ogóle? Jak sądzicie?

Opublikowano

ile można dać za nową kartę SD do navi 2011 :mysli:

zalezy jaka firma :)

Tak jak nie znajdziesz to musisz zalozyc instalacje oraz dokupic modul :) Juz ktos to tak robil tylko nie pamietam nicka

włączał bluetootha w telefonie i szukam urządzenia, kliknałem na przycisk TEL i pisze mi na zielono ,,Telephone is not installed" więc co to wina telefonu? Mam bluetootha 2.0 i telefon myphone 6680 bodajze na 2 karty. Czy nie mam tego modułu w ogóle? Jak sądzicie?

Jak masz mozliwosc to podlacz kompa i szukaj 77 Telefon :) jak polaczy to masz blutka jak nie to :(

Opublikowano

a orientujesz się wrclaguna lub ktokolwiek ile kosztują części i instalacja bluetooth do B8?

Opublikowano

a orientujesz się wrclaguna lub ktokolwiek ile kosztują części i instalacja bluetooth do B8?

Kabel cos takiego tylko bez swaitlowodu

http://moto.allegro.pl/kabel-bluetooth-pp-audi-mmi-2g-a4-a6-a8-q5-q7-i1967906892.html

Mikrofon i Modul 500 PLN kodowanie i ma chodzic :)

Opublikowano

16 czy 17 cali? bo taki wzór wychodzi w obu przypadkach :wink4:

Opublikowano

Sry zapomniałem napisać że 16" albo jak ktoś ma te felgi jak by mógł zmierzyć średnicę wewnętrzną felgi to bym porównał może bym coś na podstawie tego wyczaił.

Opublikowano

a orientujesz się wrclaguna lub ktokolwiek ile kosztują części i instalacja bluetooth do B8?

Kabel cos takiego tylko bez swaitlowodu

http://moto.allegro.pl/kabel-bluetooth-pp-audi-mmi-2g-a4-a6-a8-q5-q7-i1967906892.html

Mikrofon i Modul 500 PLN kodowanie i ma chodzic :)

pewna firma z allegro powiedziała mi za cały zestaw 999 zł, to dużo czy mało? Może ktoś dać kontakt jakiś czy też linka, gdzie można to taniej zrobić ewentualnie?

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=12833046

tutaj powiedzieli 999 zł, czekam na odpowiedź od naviservice.

Jakbys mieszkal blisko to sam bym ci zalozyl :decayed:

Tyle musisz dac za sam Modul http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-modul-bluetooth-8t0862335e-i1924884653.html

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=12833046

tutaj powiedzieli 999 zł, czekam na odpowiedź od naviservice.

Jakbys mieszkal blisko to sam bym ci zalozyl :decayed:

Tyle musisz dac za sam Modul http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-modul-bluetooth-8t0862335e-i1924884653.html

Wurc, czy po podpieciu telefonu do takiego modulu da sie rowniez streamowac muzyke po bluetooth czy tylko funkcja telefonu?

Opublikowano

czy tylko funkcja telefonu?

chyba tylko funkcja telefonu. żeby muzyka szła z telefonu masz gniazdo AUX :wink4:

Opublikowano

Bezprzewodowo raczej slabo ;)

W mondeo czy innych wynalazkach da sie dzis bez problemu odtwarzac przez bluetooth np z iphone dlatego pytalem.

Ale i tak warto dorzucic takie handsfree dla samej wygody rozmowy. Szkoda tylko, ze telefony tak szybko padaja przy wlaczonym blutku.

Btw: w kazdym b8 jest gniazdo AUX?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.