Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ubezpieczeniu moim i żony płace 1180zł :)

To, że mam zniżki na maxa, bezkolizyjna jazdę przez 13 lat, ubezpieczam się od zeszłego wieku '94, nie uzywam samochodu do pracy, mam małe przebiegi garażuje pojazd w bezpiecznym miejscu i mieszkam na wsi to i wiele innych czynników ma wpływ na cenę. A moja jest taka. Liberty direct i link4 wyliczyła mi podobny, ale o kilka stówek droższy pakiet. (nie o kilka tysięcy)

Poprzednio nie chcieli mi ubezpieczyć Jaguara XF 09 w czterech firmach w w naszym kraju bo za drogi, a np mBank dał mi 2200 zł bez żadnych zbędnych pytań, a np u dilera Jaguara proponowali mi 6500zł :wallbash:

Kiedyś zajmowałem się ubezpieczeniami i znam ten "złodziejski język- mały druczek", nic po rozmowie z agentem, studiowaniu booklet'u nie znalazłem, abym miał jakiś okrojony nie pełny pakiet.

axa%252520scan.jpg

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________PS przeliczyłem tak dla sprawdzenia jeszcze raz z kalkulatorem w AXA i wyszło mi 1090zł wycena samochodu ponad 85k przy pełnych AC (lecz mój udział własny to 5% min 400zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam sprawę :wink4:

Mógłby mi ktoś z posiadaczy nagłośnienia b&o w swojej A4 zrobic fotkę gdzie dokładnie znajdują się głośniki srednio/wysokotonowe z tyłu? Coś słyszałem, że w tylnych słupkach, ale nigdzie na necie nie mogę znalezc fotki z tym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axa%252520scan.jpg

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________PS przeliczyłem tak dla sprawdzenia jeszcze raz z kalkulatorem w AXA i wyszło mi 1090zł wycena samochodu ponad 85k przy pełnych AC (lecz mój udział własny to 5% min 400zł)

No ale gdzie masz AC :cool1:

i czego tyczy się AC ? Masz pełne AC z Kradzieza i innymi zdarzeniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebie w papierach w dzień roboczy i Ci napisze, Myślę, że mam tez taniej w axa bo mam tam jeszcze Civic UFO ubezpieczonego. Nie mogę się zalogować do nich na stronę bo coś nie działa aby zobaczyć dokładnie wszystkie dokumenty. Ale po nowym roku do nich na pewno zadzwonię skoro macie takie kosmiczne ceny...

(ja w UK za auto prosto z salonu SUV AC i OC ze wszystkimi zniżkami płaciłem £400, a auto było droższe od a4) :mysli:

A tak swoja droga sprawdź sobie np mój kod pocztowy 34-608, mały przebieg i garaż indywidualny. Wpisz też, że 15 lat jazdy ubezpieczonego, co ci wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ubezpieczeniu moim i żony płace 1180zł :)

To, że mam zniżki na maxa, bezkolizyjna jazdę przez 13 lat, ubezpieczam się od zeszłego wieku '94, nie uzywam samochodu do pracy, mam małe przebiegi garażuje pojazd w bezpiecznym miejscu i mieszkam na wsi to i wiele innych czynników ma wpływ na cenę. A moja jest taka. Liberty direct i link4 wyliczyła mi podobny, ale o kilka stówek droższy pakiet. (nie o kilka tysięcy)

Poprzednio nie chcieli mi ubezpieczyć Jaguara XF 09 w czterech firmach w w naszym kraju bo za drogi, a np mBank dał mi 2200 zł bez żadnych zbędnych pytań, a np u dilera Jaguara proponowali mi 6500zł :wallbash:

Kiedyś zajmowałem się ubezpieczeniami i znam ten "złodziejski język- mały druczek", nic po rozmowie z agentem, studiowaniu booklet'u nie znalazłem, abym miał jakiś okrojony nie pełny pakiet.

axa%252520scan.jpg

[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________PS przeliczyłem tak dla sprawdzenia jeszcze raz z kalkulatorem w AXA i wyszło mi 1090zł wycena samochodu ponad 85k przy pełnych AC (lecz mój udział własny to 5% min 400zł)

ciekawi mnie AC i dodatkowa zniżka aX 23% ( z jakiego tytułu przyznana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 4600 zł z max zniżkami 60 % ale mam za to full AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 % chyba za 2 auto, 10% za internet (bez agenta), coś za kontynuacje... i się nazbierało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 % chyba za 2 auto, 10% za internet (bez agenta), coś za kontynuacje... i się nazbierało. :)

ale to i tak mega nisko mimo rabatów , auto 90 tyś zł a ubezpieczenie raptem 1,5 % jego wartości ? coś nie teges .

Poczytałem troszeczkę na axa odnosnie OWU i różowo nie jest :cool1: z tym ich AC , pytanie teraz jaki masz wariant AC :gwizdanie:

ps. masz wykupione dodatkowe opcje KR i WD dodtakowe na UE :cool1: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja za B5 więcej płacę za pełny pakiet niz ty za B8 :cool1:

Za A6 pół roku temu 3500 płaciłem w PZU za pełny pakiet z pełnymi zniżkami na OC i AC od wartości 90000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Warcie na pakiecie komfort od 90 000 zł zrobiłem składkę 1892 zł na ten kod pocztowy użytkownika darecy

jest to pakiet bez żadnych udziałów własnych, ze stałą sumą ubezpieczenia, z nie pomniejszaniem sumy ubezpieczenia po szkodzie, ubezpieczenie bagażu, dobrym assistance w standardzie itd

http://www.warta.pl/web/guest/ac-porownanie-produktow

składka 1200 zł hmm, może i możliwe, ale tu faktycznie trzeba by się zagłębić w OWU oraz zawartą umową bo jednak parę niuansów się na pewno znajdzie, a najważniejsze to likwidacja szkody

chętnie też zobaczę umowę :)

pozdrawiam

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze chyba trzeba zacząć brac ubezpieczenia na pradziadka nie z Krakowa skoro jest różnicy 3 tyś zł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krakowski kod masz 2253 zł :wink4: ten sam pakiet

będziemy w sierpniu rozmawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie skonczyłem gadać z Axa przez tel.:

Cena Polisy 1187zł

Zniżka za bezszkodową jazdę 60 %

Dodatkowy bonus AXA DIRECT 37 %

zniżka na kolejne auto 5%

Franszyza redukcyjna: 10% Min 500 zł (jak bym wybrał opcje 0% zapłacił bym jakieś 300-500zł więcej)

w cenie jest baza Assistance BAZA - midi chyba mam w drugim aucie

wszystko juz jest wyjaśnione :hi:

A jeżeli chodzi o firmę axa to jest ogromny moloch http://www.axadirect.pl/axa-direct/

i wątpię aby mogli sobie pozwolić na numery, które wywijały inne rodzime firmy w PL. Wszystko jest regulowane przez urzędy panstwowe.

Jeśli chodzi o cenę i o pozyskanie klientów to proszę zobaczyć co firma axa chce osiagnąć w Polsce

http://www.rzu.gov.pl/aktualnosci-z-rynku/Finamo_Direct___nowa_platforma_sprzedazy_ubezpieczen___2288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franszyza redukcyjna 10% to dużo

szkoda za 10 000 zł i już Ci 1000 zł mniej wypłacą, zwraca się różnica w zakupie polisy

szkoda całkowita 90 000 zł -> 9000 zł w plecy :wink4:

na takie niuanse trzeba zwracać uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh dla ciebie to za dużo, a mi pasuje, moglem wybrać 0,5,10,15 czy 20% i na 10% się zgodziłem.

Czytaj poprzedni post (jak bym wybrał opcje 0% zapłacił bym jakieś 300-500zł więcej)

Widzę, że sam pracujesz w agencji ubezpieczeń i kru....ją Cie firmy moloch, które odbierają chleb powszedni dając bardzo konkurencyjne ceny.

Nie dziwie się wiec, że zwracasz mi uwagę, lecz to jest moja decyzja ile płace i u kogo... uszanuj to proszę bo liczyć jeszcze potrafię :mysli:

mam 11 polis ubezpieczenoiwych na rożne wypadki (domy, samochody, życie, finanse ... itp) i jak bym wszędzie płacił na maxa to poszedł bym z torbami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ok, ja przecież nie neguje Twojego wyboru, możesz się ubezpieczać gdzie chcesz

tyle że jak się mówi A trzeba powiedzieć B tj.

"płacę 1200 zł za pakiet w AXA z SU 90 000 zł, ale mam 10% franszyzą redukcyjną"

i wszystko jasne

poza tym też nie wiem czy wiesz co to franszyza redukcyjna, wyjaśniłem na przykładzie

wiadomo że każdy szuka jak najtaniej, ale czasami trzeba zastanowić się dwa razy czy przypadkiem nie jest to pozorna oszczędność

co do molochów to też współpracuję z paroma :wink4:

i przecież nie najeżdżam na AXA, tylko na polisę, którą równie dobrze mógłbyś zawrzeć z Allianzem

sam ostatnio podpisałem umowę z Liberty Direct i jej produkty też będę miał, a nie jest powiedziane że za jakiś czas nie podpiszę umowy z AXA

więc w tej kwestii za bardzo nie wiem o co Ci chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednio miałem a Liberty a jeszcze wcześniej z innymi.

poza tym też nie wiem czy wiesz co to franszyza redukcyjna, wyjaśniłem na przykładzie

tu jest dosyć ciekawie wytłumaczone:

http://www.rkb.pl/faq/co-jest-franszyza-redukcyjna-i-franszyza-integralna

przez wiele lat pracowałem jako broker finansowy w UK i wiem co się z czym je :) tam sobie na tym zęby zjadłem :decayed:

w Polsce powoli wchodzi to co w Europie zachodniej jest od lat czyli Insurance excess fee:

http://www.carinsuranceexplained.com/car-insurance-explained/car-insurance-excess.html

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...