Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A propos audi music interface: kupilem taki ktory nie ma wejscia na swiatlowod, a ma gniazdo na zwykle piny. Bedzie pasowal do radia Concert? Gdzie szukac wiazki?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A propos audi music interface: kupilem taki ktory nie ma wejscia na swiatlowod, a ma gniazdo na zwykle piny. Bedzie pasowal do radia Concert? Gdzie szukac wiazki?

Masz kostke 8 pinowa tylko :mysli: powinna byc jeszcze 2 pinowa na swiatłowood :)

Podaj numery tego AMI

Opublikowano
  • Autor

Jak jest pod zwykłe radio to światłowodu nie będzie tak samo jak jest to z innymi podzespołami ( np. wzmacniacz czy bluetooth ) :wink4:

Opublikowano

No wlasnie numeru nie widze, geniusz ktory to sprzedawal chyba zerwal naklejke. Sa tylko numery poszczegolnych plastikow i numer modulu ktory nie prowadzi do glownego numeru w katalogu.

Gniazdo ma dwa rzedy pinow po szesc czyli dwunastopinowe.

Innego gniazda nie widze.

4ded1667-d8d0-0f12.jpg

4ded1667-d83c-3723.jpg

Opublikowano

nie chciałem robić OT u Cubera w wątku więc tu zapytam. Czy to coś na tej feldze to brud czy uszkodzenie?

1993577294_4

Opublikowano

nie chciałem robić OT u Cubera w wątku więc tu zapytam. Czy to coś na tej feldze to brud czy uszkodzenie?

1993577294_4

Trudno powiedziec :mysli: lepiej zadzwonić do sprzedajacego i sie spytać .

No wlasnie numeru nie widze, geniusz ktory to sprzedawal chyba zerwal naklejke. Sa tylko numery poszczegolnych plastikow i numer modulu ktory nie prowadzi do glownego numeru w katalogu.

Gniazdo ma dwa rzedy pinow po szesc czyli dwunastopinowe.

Innego gniazda nie widze.

4ded1667-d8d0-0f12.jpg

4ded1667-d83c-3723.jpg

Czy to na pewno do B8 ? :mysli:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:48_________________________________________________No znalazlem :)8T0 057 785

Opublikowano

Laguna, wymiekam.. Jak ty to robisz.. Ja w etce nie umiem ustalic od jakiego to auta, jaki do tego kabel i czy to pasuje do concert..

Opublikowano

W ETCE masz w AKcesoriach :) DO tego wtyka i piny w ASO schemat i mozesz podlaczac do radyjka

Opublikowano

Wow, super news, dzieki wielkie :)

Niestety, do przekazania autka zostaly jeszcze 4 tygodnie :(

Leasing sie konczy w polowie miesiaca ale ze wzgledow podatkowych fma moze go odsprzedac dopiero 1go lutego :(

No ale kabelki moge juz zamawiac :)

Jeszcze raz dzieki!!!

Edit: wiazka 600 pln, pilnie szukam schematu :)

Opublikowano

nie chciałem robić OT u Cubera w wątku więc tu zapytam. Czy to coś na tej feldze to brud czy uszkodzenie?

1993577294_4

Trudno powiedziec :mysli: lepiej zadzwonić do sprzedajacego i sie spytać .

jest to przetarcie.. jak gadałem z nim tydzień temu to powiedział, że wszystkie super i w ogóle. a teraz, że jest tam przetarcie jak konkretnie zapytałem :thumbdown:

Opublikowano

nie chciałem robić OT u Cubera w wątku więc tu zapytam. Czy to coś na tej feldze to brud czy uszkodzenie?

1993577294_4

Trudno powiedziec :mysli: lepiej zadzwonić do sprzedajacego i sie spytać .

jest to przetarcie.. jak gadałem z nim tydzień temu to powiedział, że wszystkie super i w ogóle. a teraz, że jest tam przetarcie jak konkretnie zapytałem :thumbdown:

Konkretnie zapytales :))

http://www.joemonster.org/filmy/40546/Jak_kupic_uzywany_motocykl_

Opublikowano

czy felgi z takimi paramatrami wejdą do B8 sedana? Czy nie będa wystawały?

2X 8J X 18" ET 35 przód

2X 9J X 18" ET 20 tył

No i drugie pytanie:

otwór centrujący 72mm + pierścienie centrujące 57,1 grupa VW

w B8 jest otwór centrujący 66,6 czy da się to jakoś zrobić żeby podeszły te felgi tzn pierscienie do B8?

Opublikowano

czy felgi z takimi paramatrami wejdą do B8 sedana? Czy nie będa wystawały?

2X 8J X 18" ET 35 przód

2X 9J X 18" ET 20 tył

No i drugie pytanie:

otwór centrujący 72mm + pierścienie centrujące 57,1 grupa VW

w B8 jest otwór centrujący 66,6 czy da się to jakoś zrobić żeby podeszły te felgi tzn pierscienie do B8?

z tym ET 20 przy 9" moze byc ciezko

apropo pierscienia, pierwszy strzal w googlach:

http://sklep.mdcarbon.pl/pierscien-centrujacy-mercedes-p-1069.html

:)

Opublikowano

Dzięki za linka :good:

są to felgi rial imola z takimi parametrami i zastanawiam się nad nimi, ale też cały czas myśle coś bardziej od S5, albo RS6, RS4 lub coś bardziej egzotycznego, oryginalnego, ale jakos nie moge sie zdecydowac... :no:

Opublikowano

jak ktoś szuka ładnego Avanta, to jest do kupienia czarne CAHA Avant Quattro S-line (wewnętrzny), z przebiegiem ok 80 tys w DE, tam gdzie kupowałem moje ex A3 :good:

Opublikowano

czy felgi z takimi paramatrami wejdą do B8 sedana? Czy nie będa wystawały?

2X 8J X 18" ET 35 przód

2X 9J X 18" ET 20 tył

No i drugie pytanie:

otwór centrujący 72mm + pierścienie centrujące 57,1 grupa VW

w B8 jest otwór centrujący 66,6 czy da się to jakoś zrobić żeby podeszły te felgi tzn pierscienie do B8?

Poka foty tej felgi :)

Opublikowano

jak ktoś szuka ładnego Avanta, to jest do kupienia czarne CAHA Avant quattro S-line (wewnętrzny), z przebiegiem ok 80 tys w DE, tam gdzie kupowałem moje ex A3 :good:

Caha to jaki silniczek?

Jaka cena?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.