Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ale przeciez jak jest wcisniete sprzeglo to masz skrzynie od silnika rozłączone i skrzynia sie nie kręci

Ja się znam na IT. Nie wnikam co w silniku się dzieje po naciśnięciu czego. Istotny jest dla mnie efekt końcowy i jeśli zapłaciłem za łożyska w skrzyni i rozwiązało to problem, to dla mnie winne były łożyska w skrzyni :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak chcesz to z sedana Ci wyślę? ;) mam oryginał

Jasne, przednie są pewnie takie same.

http://s24.postimg.org/4npehg8s1/2013_08_04_13_46_09.jpg

Dzięki wielkie! Miałem taką samą tylko bez kółek, niepotrzebnie zmieniałem. :facepalm:

Opublikowano

Zmieniales, bo nie bylo kolek???

Opublikowano
Opublikowano
Zmieniales, bo nie bylo kolek???

No co Ty! Chciałem mieć szybę, która ogranicza przenikanie ciepła słonecznego, że tak powiem a wydawało mi się, że takowej nie mam. W mojej poprzedniej A6 było chłodniej. No ale wychodzi na to, że niepotrzebnie się ścierałem. Teraz mam jakąś FY, BMW pakuje takie na pierwszy montaż, a mi siła sugestii karze wierzyć, że jest chłodniej. Oczywiście nic za to nie zapłaciłem.

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

za***isty jest, chociaż to żaden news. Nawet filmik z YT jest ze stycznia. Tak więc, już od pół roku śni mi się po nocach. :wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Jakbym miał takie V8, to bym radio zdemontował.:wink: Przed A4 miałem A6C6 2.4 V6 i nawet tego mi brakuje przy obecnym traktorku.:kwasny:

Opublikowano

RS7... mnie by tam starczylo to S5, ktore niedawno na handlu wrzucone zostalo :)

Opublikowano

Ja bym takim rs bał sie jeździć :/

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Ja bym takim rs bał sie jeździć :/

iPad Tapatalk HD

Jarek, cegła pod pedał gazu i heja do przodu.....:polew:

Opublikowano

Jeszcze bym pedały od spodu porysowal :(

I kto by chciał potem takiego zdezelowanego parcha ode mnie kupić :D

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Jeszcze bym pedały od spodu porysowal :(

I kto by chciał potem takiego zdezelowanego parcha ode mnie kupić :D

iPad Tapatalk HD

Przed sprzedażą wypolerujesz....albo pryśniesz czarnym matem i będzie si....:wink: bierz, chętnie bym się kolnął takim:slina: ostatnio pośmigałem trochę BM-ką 6 cabrio z 5 litrowym motorkiem (chyba ok 380 KM), petarda....wiatr we wlosach:polew: i wir w zbiorniku:decayed:

Opublikowano

Orientuje się ktoś może w jakich kolorach fabrycznie wychodziły listwy wokół szyb. Mam malowanko i likwiduję przy okazji chromy, zastanawiam się czy czarny mat czy połysk ...

Opublikowano

Na co sie przesiadasz?

Opublikowano

Latem po miescie carsharing i wypozyczalnia. Na codzien smigam Vespa GTS 300 Super Sport, no i mam jeszcze malego campera...

Na razie kompletuje budzet na inny wydatek - pozniej sie okaze...

Opublikowano
Latem po miescie carsharing i wypozyczalnia. Na codzien smigam Vespa GTS 300 Super Sport, no i mam jeszcze malego campera...

Na razie kompletuje budzet na inny wydatek - pozniej sie okaze...

Mam ten sam "problem". A4 jest moim trzecim autem, i służy do jeżdżenia na urlopy, tudzież zimą na narty. Utrata wartości+podatek+przeglądy, itp. to koszta rzędu 500€ miesięcznie(po odliczeniach) :shock3: Z firmy mam nowiutką A6 w wypasie za 400 euronow na 15 dni z 3tys. km. .... Ale tu na forum nikt chyba w takich kategoriach zdroworozsądkowych nie myśli:decayed:

Opublikowano
Latem po miescie carsharing i wypozyczalnia. Na codzien smigam Vespa GTS 300 Super Sport, no i mam jeszcze malego campera...

Na razie kompletuje budzet na inny wydatek - pozniej sie okaze...

Mam ten sam "problem". A4 jest moim trzecim autem, i służy do jeżdżenia na urlopy, tudzież zimą na narty. Utrata wartości+podatek+przeglądy, itp. to koszta rzędu 500€ miesięcznie(po odliczeniach) :shock3: Z firmy mam nowiutką A6 w wypasie za 400 euronow na 15 dni z 3tys. km. .... Ale tu na forum nikt chyba w takich kategoriach zdroworozsądkowych nie myśli:decayed:

ja tak myślałem i robiłem gdy mieszałem za granicą, niestety polskie realia zarobkowe, ceny w wypożyczalni wyższych klas uniemożliwiają ten rodzaj myślenia :doh:

Opublikowano
Panowie ma ktoś z was takie felgi? Szukam dekielków do moich i potrzebował bym nr Części. Jak ktoś ma i mógł by sprawdzić to był bym wdzięczny.

Bez foty to cięzko zgadywać :wink:

Opublikowano

Zgadza sie.. nowa a4 na weekend od piatku do poniedzialku kosztuje mnie 99 euro...

tez mam ogromne rabaty z firmy...

A ze wiekszego hopla mam na punkcie mojej starej californi i podrozy - wybor byl prosty.

Opublikowano
Panowie ma ktoś z was takie felgi? Szukam dekielków do moich i potrzebował bym nr Części. Jak ktoś ma i mógł by sprawdzić to był bym wdzięczny.

Bez foty to cięzko zgadywać :wink:

Poprawione:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.