Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na żywo spod Audi Centrum Wrocław: dzięki komórce, VCDSowi i chwili grzebania oraz wielkiej pomocy kolegi darecy (Naprawdę wielkie dzięki! ) udało się uruchomić światła :) teraz czekam tylko na te nieszczęsne CP z MMI i auto będzie gotowe na nowe mody i ich uruchomienie. Dziękuję za support :)

Super, że się udało.

A ja tak z innej beczki chciałbym zapytać, co sądzicie o tym: Audi A4 2.0TDI 120Hp 2008-2012 Stage 1 - Tuning kits

A może już pytałem?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i nie ma już problemu :hi:

Opublikowano
Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?

Na czym dokładnie polega cała operacja :decayed: Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ?

Udało mi sie skompletować cały potrzebny zestaw:

- nowa (pełna) forma

- zestaw narzędzi i podnośnik

- pokrywa plastikowa pełna

- 19" koło

Wszystko pięknie się wpasowało na swoje miejsce.

Opublikowano

Ciekawie wytłumaczenie quattro

Opublikowano

znajdę gdzieś na forum rozpiskę co na jakim przeglądzie trzeba wymienić?

niedługo przegląd 90 tyś o chciałbym się dowiedzieć co powymieniać i co posprawdzać...

Opublikowano

Ciekawie wytłumaczenie quattro

Super. Dzieki

Opublikowano

Ciekawie wytłumaczenie quattro

Bardzo ciekawy i edukacyjny filmik :wink:

Opublikowano

Listwy S-Line za 200zł kupione na próg:banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

Lepiej zapodajcie jakiegoś linka do kolor zegarow do tdika dwazero:decayed:

Opublikowano
Pany, wie ktoś jak wyjmuje się światło stopu z klapy ?? muszę wyjąć a nie chciałbym czegoś połamać :wink:

W A3 z klapy się przesuwa w bok lekko i wyciąga o ile pamiętam, a w A4 to nie wiem, ale pewnie podobny patent.

Pewnie już sobie poradziłeś z tym światłem stop. Ja dzis montowałem w A3 i tak jak pisałem przesuwa się ale od wewnętrznej strony, taka listwa jest od tyłu i trzeba ją przesunąć, tylko że przy wymontowaniu blaszki zapinające wpadają w klapę i trzeba je później jakimś magnesem wyłapać :). Nie jest to jakoś skomplikowane, ale trochę nieprzemyślane i kłopotliwe, najlepiej spojrzeć w Else na rys.

Opublikowano

Koledzy, takie szybkie pytanie.

Audi S4 219000.00 PLN. Kartuzy - otoMoto.pl

Audi S4 159900.00 PLN. Nadarzyn - otoMoto.pl

Czym się różnią MMI w tych dwóch S4? Na co zwrócić uwagę przy szukaniu takiego modelu? Nie chciałbym potem przekładać kilometra wiązek by mieć np. nowsze MMI.

Opublikowano

w tej drugiej w ogóle nie ma mmi :wink:

Opublikowano

Korzystając z okazji, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jakie zalety i plusy w stosunku do koncerta, posiada MMI? Mam na myśli 2G

Opublikowano

czy w tej droższej nie powinno być czarnej podsufitki :whistling:

Opublikowano
czy w tej droższej nie powinno być czarnej podsufitki :whistling:

.............albo lusterek składanych , lusterka fotochrom itd. :decayed:

Opublikowano

Wyposażenie i niebieski kolorek! Śliczna ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
czy w tej droższej nie powinno być czarnej podsufitki :whistling:

.............albo lusterek składanych , lusterka fotochrom itd. :decayed:

Właśnie najbardziej rzuciła mi się w oczy ta podsufitka. Już parę tygodni klepie mobile.de i allegro pod kątem S4. Rozjazd wyposażenia jest tak masakryczny że chyba w życiu nic nie wybiorę ... ;) Wiadomo że można dorezać, ale np. panoramy nie wytne ;)

Opublikowano

Musisz cierpliwie szukać :wink: niestety jesli chodzi o konfiguracje wyposazenia to ciezko trafić taką fulllll :decayed: a jak jest to kosztuje .

Opublikowano
Korzystając z okazji, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jakie zalety i plusy w stosunku do koncerta, posiada MMI? Mam na myśli 2G

Korzystając z okazji, chciałbym przypomnieć o moim pytaniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.