Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie znajdę schemat podłączenia halogenów i którędy powinny być puszczone przewody.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymieniał ktoś oryginalnego suba z ASS na coś większego?? Szukam info skąd idzie sygnał do głośników tylnych i suba?? Czy jest on podawany z MMI(3G) czy z radia w bagażniku?

Opublikowano

z radia w bagażniku, ale jak masz basic to nic nie podłączysz, musisz wymienić radio na te ASS.

Opublikowano

Mam radio ASS. A masz może rozpiskę pinów radia?

Opublikowano

Bardzo dziękuje :yes2:

Opublikowano

Panowie jak to jest w rozmiarem wyświetlaczy, czy concert kolorowy ma tej samej wielkości ekran co mmi low??

wiem ze gdzieś było pisane, ale nie moge znaleść

Opublikowano
  • Autor

Pany pytanie do znawców 2,0TFSI. Kolega bierze A5 z silnikiem 225KM i tu pytanie - jakieś bolączki ? Olej wpierdziela czy już nie ? Lataliśmy tym dzisiaj to LC d*py nie urywa dynamika w miarę spoko... Jakie wartości po programie bez zmian coolerów ewentualnie jaki cooler p&p i jakie wyniki po i czy robią już programy do tego ? Zaskoczyło nas spalanie bo z racji tego że to 1 dzień testów to auto nie miało lekko a spalanie mierzone z dystrybutora 9,6l

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

Oleju ponoć już nie bierze. Po programie 260-270PS

Opublikowano

Pany pytanie do znawców 2,0TFSI. Kolega bierze A5 z silnikiem 225KM i tu pytanie - jakieś bolączki ? Olej wpierdziela czy już nie ? Lataliśmy tym dzisiaj to LC d*py nie urywa dynamika w miarę spoko... Jakie wartości po programie bez zmian coolerów ewentualnie jaki cooler p&p i jakie wyniki po i czy robią już programy do tego ? Zaskoczyło nas spalanie bo z racji tego że to 1 dzień testów to auto nie miało lekko a spalanie mierzone z dystrybutora 9,6l

Który to rok?

Opublikowano

Pany pytanie do znawców 2,0TFSI. Kolega bierze A5 z silnikiem 225KM i tu pytanie - jakieś bolączki ? Olej wpierdziela czy już nie ? Lataliśmy tym dzisiaj to LC d*py nie urywa dynamika w miarę spoko... Jakie wartości po programie bez zmian coolerów ewentualnie jaki cooler p&p i jakie wyniki po i czy robią już programy do tego ? Zaskoczyło nas spalanie bo z racji tego że to 1 dzień testów to auto nie miało lekko a spalanie mierzone z dystrybutora 9,6l

ja mam ten silnik. nalatane mam aktualnie 18K kilometrow. na razie ubytek oleju mam mniejszy niz w 2.0tdi na PD - ale przebieg maly wiec sam jestem ciekaw czy tak zostanie. a jesli chodzi o soft - zmiana samego coolera to malo, jak juz sie chce kolega zabierac za jakies zmiany mechaniczne to warto zrobic downpipe i cooler, kompoty maja taka oferte - cooler, downpipe i soft. wczesniej pisali, ze warto tez zmienic tlumiki ale chyba na poczatku 2014r zaczeli pisac, ze nie trzeba. chyba najlepiej z nimi pogadac zarowno o bolaczkach tego silnika (jesli juz cos powychodzilo bo ta rewizja 2.0 tfsi stosunkowo krotko jest na rynku) jak i o tuningu.

Opublikowano

Ja pierdzu... Jakie nerwy, jak na grzybach, a tu niespodzianka:

2: ucho

Edytowane przez darecy

Opublikowano

Ja pierdzu... Jakie nerwy, jak na grzybach, a tu niespodzianka:

2: ucho

:co:

Opublikowano

chodzi o mecz :)

Opublikowano

Aaa, dzięki.

Opublikowano

Ktoś wymieniłą u siebie już amortyzatory ? gdzie można zamówić ori amory w dobrej cenie ?

Opublikowano

Dzis pojawił mi się błąd cisnienia w oponach, nie raz już to kasowałem ateraz nie mogę w menu znaleźć. Może ktoś przypomnieć gdzie to się zmienia ? Przy właczonym zapłonie, czy z wyłączonym. Przeszperałem całe menu i nie mogę wyszukać tej funkcji, czy może zniknąc z menu ?

Opublikowano

Dzis pojawił mi się błąd cisnienia w oponach, nie raz już to kasowałem ateraz nie mogę w menu znaleźć. Może ktoś przypomnieć gdzie to się zmienia ? Przy właczonym zapłonie, czy z wyłączonym. Przeszperałem całe menu i nie mogę wyszukać tej funkcji, czy może zniknąc z menu ?

Zobacz tutaj :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176962-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach-rka-czyli-tpms/

Opublikowano

Potrzebuje ktos seryjne tarcze przod Tyl? Mam z mojego auta po przebiegu ok 20k naprawde igly. Mam tez zaciski przod Tyl. Dekory plastikowe komplet. Zawias 1ba jak co to pisac

Opublikowano

Ktoś wie czy lustra s5 i s4 sa takie same?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.