Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by była jakaś akcja na 2,0 TDI to pewnie bym dostał info jak nie pocztą to telefonicznie :cool1:

ps. jutro z ciekawości zadzwonię co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie masz B8 a na akcje Cię zapraszają??? :mysli::naughty::decayed:

:polew: :polew: ta i to dwukrotnie jak im nie odpowiadam po pierwszym liście :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w nawiązaniu do tego co pisałem wcześniej nr akcji serwisowej to 26G4 - może to komuś pomoże przy rozmowie z ASO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tłumaczenia linku :)

Wolfsburg, 16 Styczeń 2012 - Dziesiątki tysięcy kierowców diesel z grupy VW do wycofania się do warsztatów. W samych Niemczech 105 000 samochodów Eos, Golf, Jetta, Passat, Scirocco, Tiguan i T5 są dotknięte, takich jak Volkswagen potwierdził w poniedziałek na żądanie. Gdyby to było tylko w modelach z 2,0-litrowe silniki diesla (2.0 TDI) z lat 2009 do 2012 roku. Na całym świecie, odwołanie dotyczy 300.000 samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26G4 - zmiana softu silnika ale gość pisze że mu auto jęczy po niej :decayed:

http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/16171-26g4-update-problem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liście napisane jest "Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest sprawdzenie Państwa samochodu" ale to pewnie standardowa regułka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF ?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________Własnie dzwoniłem do ASO , mają sprawdzić co i jak :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem do ASO , mają sprawdzić co i jak :cool1:

super. też czekam na info bo może do mojego parcha ( :decayed: ) też jest jakaś akcja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem do ASO , mają sprawdzić co i jak :cool1:

super. też czekam na info bo może do mojego parcha ( :decayed: ) też jest jakaś akcja :mysli:

no właśnie ciekawe o co chodzi... i czy to dotyczy też 2.0 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF ?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 10:12_________________________________________________Własnie dzwoniłem do ASO , mają sprawdzić co i jak :cool1:

RS4 jeszcze nie ma w sprzedazy a juz sa uzywane graty :mysli: Pewnie z jakies potestowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja która jest obecnie jest tyczy sie VW i chodzi o dociazenie przewodów w komorze silnika aby nie wpadały w wibracje , takie info dostałem właśnie z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja która jest obecnie jest tyczy sie VW i chodzi o dociazenie przewodów w komorze silnika aby nie wpadały w wibracje , takie info dostałem właśnie z ASO

a pytałeś co to za dziadostwo - 26G4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja która jest obecnie jest tyczy sie VW i chodzi o dociazenie przewodów w komorze silnika aby nie wpadały w wibracje , takie info dostałem właśnie z ASO

czyli co jeśli dotyczyłoby to konkretnego silnika takiego jaki jest u mnie to co zadzwoniliby czy cos i powiadomili o akcji serwisowej? Czy o wszystko trzeba się samemu pytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byłeś u nich na serwisie swoim samochodem i zostawiłeś ślad np. FV że mają dane jak Cię namierzyć czy coś w tym stylu to sami powinni zadzwonić.... lub napisać.

Przynajmniej do mnie dzwonią jak coś jest ..... Pamietam jak Dzwonili jakiś czas temu ( z 2 lata temu ) jak byla akcja czyszczenia odpływu pod aku w modelu B6 abym przyjechał lub dał namairy na właściciela B6 jak sprzedałem heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy mozliwy kolor budy - czarna (w dodatku rysuje sie na potege - wodorozcieczalne lakiery), jasna tekstylna tapicera na ktorej widac wszystko, emerycki sedan zamiast kombi mlodego pistoleta, dyszel+manual = tragedia w miescie -

wreszcie kupilem auto :>

ale banan z geby nie schodzi. ryk doladowanego V6 przy zmiataniu szkopow z lewego pasa autostrady pieciuset niutonometrami bezcenny. lord vader sie chowa z tym swoim syczacym pyszczkiem szczeniecia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...