Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nic tam seryjnie nie pasuje, sam mam klekota i znaczek S4, początkowo też twierdziłem że to trochę lipa ale co mam wsadzić quatro, s-line ... to juz wolę S4, w końcu grill jest od S4. Wylane na to fajny znaczek to czemu by go tam nie miało być jak fabrycznie był :) Gałki biegów też zakaldamy S4, RS4, TT tarcze zegarów itp. a znaczek na grilu to co, pies ?? Ja zostawiam a jak komuś śmiesznie to niech mu na zdrowie śmiech.

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A masz dostęp do jakiegoś fajnego kompletu do sportback? :decayed:

Nic specjalnego sporty alcantara perforowana biała nic elektrycznie regulowane + pamięć, boczki w pakiecie światło i blendy pod B&O myślę że za 3000zł by poszły więc jakby to pasowało do B8 to cena w/g mnie dobra :wink:

Ja mam taki komplet u siebie z Sportback'a. Wersja 4 drzwi alkantara perforowana, jak kupowałem zestaw to miał chyba 6 tys przebiegu więc jak nówka myslałem ze podejda boczki albo chociaż wypełnienia z alcantary ale niestety. Pasują P&P przednie fotele tylko :).

Tylna kanapa ... trzeba przerobić u tapicera wycięcie na dodatkowa klamrę pasa,

Oparcie trzeba dorobić dodatkowy zagłówek ( kanapę rozebrać z tapicerki i dospawac do stelaża dodatkowe mocowanie zagłówka ), boczne zagłówki w A5 są bliżej środka dlatego je odsunęliśmy delikatnie na zewnątrz.

Boczki niestety są bez ramek i nie mają wycięcia na ramki które są w A4, tak więc nie pasują.

Kratki głosników, teraz nie pamiętam dokładnie ale przód albo tył pasuje, wydaje mi się że pasują przednie i te małe od sopranów tylne, duże tylne jak pamiętam nie pasują.

A jeśli do Avanta to w ogóle będziesz musiał przełożyć stelarz oparcia bo w A5 nie ma prowadnicy do rolety. Ja akurat w sedanie nie miałem problemu.

Generalnie zestaw kupiłem za dobra kasiorkę i z elektryką, trochę zabawy i jest wszystko jak oryginał, na początku tylko miałem obszyty skórą ten brakujący zagłówek ale z czasem znalazłem ori. Jak by ktoś rezał to tamten mam do opchnięcia na okres przejściowy w poszukiwaniach jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam seryjnie nie pasuje, sam mam klekota i znaczek S4, początkowo też twierdziłem że to trochę lipa ale co mam wsadzić quatro, s-line ... to juz wolę S4, w końcu grill jest od S4. Wylane na to fajny znaczek to czemu by go tam nie miało być jak fabrycznie był :) Gałki biegów też zakaldamy S4, RS4, TT tarcze zegarów itp. a znaczek na grilu to co, pies ?? Ja zostawiam a jak komuś śmiesznie to niech mu na zdrowie śmiech.

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A masz dostęp do jakiegoś fajnego kompletu do sportback? :decayed:

Nic specjalnego sporty alcantara perforowana biała nic elektrycznie regulowane + pamięć, boczki w pakiecie światło i blendy pod B&O myślę że za 3000zł by poszły więc jakby to pasowało do B8 to cena w/g mnie dobra :wink:

Ja mam taki komplet u siebie z Sportback'a. Wersja 4 drzwi alkantara perforowana, jak kupowałem zestaw to miał chyba 6 tys przebiegu więc jak nówka myslałem ze podejda boczki albo chociaż wypełnienia z alcantary ale niestety. Pasują P&P przednie fotele tylko :).

Tylna kanapa ... trzeba przerobić u tapicera wycięcie na dodatkowa klamrę pasa,

Oparcie trzeba dorobić dodatkowy zagłówek ( kanapę rozebrać z tapicerki i dospawac do stelaża dodatkowe mocowanie zagłówka ), boczne zagłówki w A5 są bliżej środka dlatego je odsunęliśmy delikatnie na zewnątrz.

Boczki niestety są bez ramek i nie mają wycięcia na ramki które są w A4, tak więc nie pasują.

Kratki głosników, teraz nie pamiętam dokładnie ale przód albo tył pasuje, wydaje mi się że pasują przednie i te małe od sopranów tylne, duże tylne jak pamiętam nie pasują.

A jeśli do Avanta to w ogóle będziesz musiał przełożyć stelarz oparcia bo w A5 nie ma prowadnicy do rolety. Ja akurat w sedanie nie miałem problemu.

Generalnie zestaw kupiłem za dobra kasiorkę i z elektryką, trochę zabawy i jest wszystko jak oryginał, na początku tylko miałem obszyty skórą ten brakujący zagłówek ale z czasem znalazłem ori. Jak by ktoś rezał to tamten mam do opchnięcia na okres przejściowy w poszukiwaniach jest w sam raz.

Podziwiam Cię Janusz za samozaparcie. :shock3: (co nie zmiania faktu, że Cię nie lubie za tarcze na które czekam już pół roku:wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

A masz dostęp do jakiegoś fajnego kompletu do sportback? :decayed:

Nic specjalnego sporty alcantara perforowana biała nic elektrycznie regulowane + pamięć, boczki w pakiecie światło i blendy pod B&O myślę że za 3000zł by poszły więc jakby to pasowało do B8 to cena w/g mnie dobra :wink:

Ja mam taki komplet u siebie z Sportback'a. Wersja 4 drzwi alkantara perforowana, jak kupowałem zestaw to miał chyba 6 tys przebiegu więc jak nówka myslałem ze podejda boczki albo chociaż wypełnienia z alcantary ale niestety. Pasują P&P przednie fotele tylko :).

Tylna kanapa ... trzeba przerobić u tapicera wycięcie na dodatkowa klamrę pasa,

Oparcie trzeba dorobić dodatkowy zagłówek ( kanapę rozebrać z tapicerki i dospawac do stelaża dodatkowe mocowanie zagłówka ), boczne zagłówki w A5 są bliżej środka dlatego je odsunęliśmy delikatnie na zewnątrz.

Boczki niestety są bez ramek i nie mają wycięcia na ramki które są w A4, tak więc nie pasują.

Kratki głosników, teraz nie pamiętam dokładnie ale przód albo tył pasuje, wydaje mi się że pasują przednie i te małe od sopranów tylne, duże tylne jak pamiętam nie pasują.

A jeśli do Avanta to w ogóle będziesz musiał przełożyć stelarz oparcia bo w A5 nie ma prowadnicy do rolety. Ja akurat w sedanie nie miałem problemu.

Generalnie zestaw kupiłem za dobra kasiorkę i z elektryką, trochę zabawy i jest wszystko jak oryginał, na początku tylko miałem obszyty skórą ten brakujący zagłówek ale z czasem znalazłem ori. Jak by ktoś rezał to tamten mam do opchnięcia na okres przejściowy w poszukiwaniach jest w sam raz.

Czyli jakby znaleźć komplet z A5, ale z wersji 5 osobowej to omijam wtedy przeróbki tylnej kanapy zostaje tylko kwestia mocowania rolety i boczków dobrze rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię Janusz za samozaparcie. :shock3: (co nie zmiania faktu, że Cię nie lubie za tarcze na które czekam już pół roku:wink:)

No wiesz co, najgorsze jest to ze ja też na nie czekam :). Ale będą już wkrótce poczyniłem malutkie w tym kierunku kroki :).

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Czyli jakby znaleźć komplet z A5, ale z wersji 5 osobowej to omijam wtedy przeróbki tylnej kanapy zostaje tylko kwestia mocowania rolety i boczków dobrze rozumie?

Wydaje mi się ze właśnie tak by było, tylko weź tu człowieku takie znajdź.

Ja gdybym miał teraz wybór w tej samej cenie manualnie ustawianych z A4 albo elektrycznych z A5 to podjął bym się jeszcze raz przeróbki i wybrał z elektryką, chociaż jak swoje kupowałem to było mi to obojętne i o tym że są elektryczne dowiedziałem się jak już je miałem :)

A przypomniało mi się nie dospawywaliśmy mocowania środkowego zagłówka, kupiłem oparcie od A4 zwyklaka w szmacie i przełożyliśmy poszycie, tylko te boczne zagłówki przesunęliśmy lekko ich mocowania, a zrobiliśmy tak dlatego ze w oparciu jest przecież mechanizm pasa z mocowaniami którego A5 4D nie ma. No to tak tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co finalnie zrobiłeś z boczkami kupowales z A4 w alcantarze czy przekladales z tamtego kompletu same poszycia do swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata miałem szmaciaki te które były od nowości, teraz dopiero założyłem tylne z alcantarą i roletami, jeszcze nie zdążyłem przykręcić haczyków do rolety bo się okazało że trzeba wiercić w ramce drzwi, przednie leżą i czekają na chwilę wolnego czasu.

Ktoś tu ostatnio miał z anglika komplet za 150, tylne pasują, przednie można przełożyć to wypełnienie, ale też nie będzie łatwo, zgrzewy są mocne tak ze lepiej chyba szukać gotowego kompletu, jak zawsze trzeba czekać szukać aż się trafi. Ja tak szukałem zagłówka oryginalnego no i si w końcu znalazł :)

No to wytrwałości w poszukiwaniach.

Ma ktoś czarna lampkę w sufit z przyciskami do bramy za rozsądną kasiorkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jaki nr ma wiązka AirBag 8k lift z wtyczką pod multifunkcję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jaki nr ma wiązka AirBag 8k lift z wtyczką pod multifunkcję ??

Znalazłem :) Jak by ktoś poszukiwał

8U0971589A

8U0971589J

Tylko nie wiem czym się różni ta z końcówką A od tej z końcówką J

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

8u0971589a - Wiązki przewodów - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.AUDI WIAZKA AIR BAG MULTIFUNKCJA 8U0971589J (3842400349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, ze auto wcale nie jest w bogatej opcji i nie ma pakietu S-line(poza listwami bocznymi, ktore ktos dokleil) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, ze auto wcale nie jest w bogatej opcji i nie ma pakietu S-line(poza listwami bocznymi, ktore ktos dokleil) :wink:

Ma s-line co nie zmienia faktu że uboga opcja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, ze auto wcale nie jest w bogatej opcji i nie ma pakietu S-line(poza listwami bocznymi, ktore ktos dokleil) :wink:

Ma s-line co nie zmienia faktu że uboga opcja:wink:

chyba w srodku :decayed:

zderzaki (przod i tyl) ???????

Panie.... nie kloc sie, bo Ci lusterko wylacze!!:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka opcja montażu subwoofera do podstawowego nagłośnienia?:eusathink:i jeśli tak to czy dużo z roboty ?:grzywa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny wzmak albo dodatkowy wzmak :)

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

A jest jeszcze taki patent ... tylne głośniki dajemy na mono bo i tak nikt tam nie słyszy stereo a kanał jeden który zostaje podłączamy do głośnika niskotonowego :). Partyzantka jak diabli ale ... osobiście nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie to jeszcze rozumiem położenie suba ale w avancie pod kołem i pod podłogą nie ma on sensu. Bas gra tylko dla asfaltu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jest tam jakaś taka zamknięta skrzynka, plastik bo plastik ale coś tam daje, te w boczkach A3 czy A6 też to takie plastikowe wiaderka, ale jakieś tam tło niskich tonów zawsze jest, wiadomo ze nie zrobi to ciśnienia które uderzy w plecy jak z typowego subwoofera drewnianego. Zawsze lepiej mieć takiego plastika niż wcale.

Ja nie mam wcale, tzn. zakręcony głośnik mam, ale nie podłączony hehe, może się kiedyś doczeka i coś go pogoni wreszcie :)

A tak przy okazji, macie u siebie roletki boczne, bo założyłem ostatnio i się zdziwiłem jak to nie pasuje, góra rolety nie układa się z krawędzią szyby, czy mam coś nie tak ?? Na dodatek jak rozwijam i ciągnę za tą rączkę do góry to nie trafia w haczyk tylko trzeba przesunąć ku tyłowi. Tak sie zastanawiam czy nei mam od czegoś innego...

rol1.jpg

rol2.jpg

rol3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...